Kdo je to?
Kdo je to, byl Šatnář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šatnář? Lidé, profese

Kdo je to Šatnář?

Jaký je význam slova Šatnář? Co to znamená?

Šatnář je osoba, která zajišťuje příjem, výdej a krátkodobou úschovu oděvů a případně i drobných zavazadel návštěvníků. Tato úschova může být placená i bezplatná. Nejčastěji se se šatnáři a šatnářkami můžete setkat v divadlech, kinech, na veletrzích, konferencích, v knihovnách, muzeích apod. Slovem šatnář někdy označujeme i studenta základní školy, který je odpovědný za odemykání a zamykání šatny a za úschovu klíčů od šatny.Kdo je to, byl Šatnář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šatnář? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Šatnář se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Sokl? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kýč? Znáte pojem Public domain? Víte co je Životní pojištění?

Klíčová slova: Šatnář, formulace, co je to Šatnář?, význam slova, význam pojmu, význam, termín, informace, vysvětlení, definice, odborný výraz, etymologie, lexikon, popis, heslo, co znamená

Pojem Šatnář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Šatnář ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Šatnář na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šatnář ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Šatnář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Šatnář například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Šatnář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šatnář? Kdo to byl Šatnář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šatnář? Definice pojmu Šatnář je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.