Kdo je to?
Kdo je to Sbormistr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sbormistr? Lidé, hudba

Kdo je to Sbormistr?

Co znamená a jaký je význam slova Sbormistr?

Sbormistr je vedoucí pěveckého sboru. Předpokládá se, že bude mít hudební vzdělání a umělecké zkušenosti v tomto oboru. Je tím, kdo určuje umělecké směřování sboru, vede zkoušky i samotná vystoupení, ale také reprezentuje daný pěvecký sbor směrem k veřejnosti. Je to tedy jak umělecká funkce, tak manažerská. Sbormistr působí velmi často také jako dirigent sboru.
V případě dětských a mládežnických sborů zastává sbormistr také pozici učitele sborového zpěvu.Kdo je to Sbormistr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sbormistr? Lidé, hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sbormistr? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Opuka? Víte, co je to Společenská nebezpečnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Praktická škola? Rozumíte pojmu Iontový nápoj?

Klíčová slova: hudba, co znamená, synonymum, hudba, pojem, původ slova, odborný výraz, wiki, přesný výraz, přesný význam, význam slova, vysvětlení, etymologie, význam, popis, Sbormistr

Pojem Sbormistr je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Sbormistr ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Sbormistr ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Sbormistr ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Sbormistr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Sbormistr ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sbormistr například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Sbormistr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Sbormistr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sbormistr? Definice pojmu Sbormistr patří do kategorie Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Sbormistr i v jiné sekci než je kategorie hudba.