Kdo je to?
Kdo je Klára Vodičková? Životopis Klára Vodičková, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Klára Vodičková

Kdo je Klára Vodičková? Životopis, informace, biografie, psychologie

Klára Vodičková Nevečeřalová je česká trenérka koček, tzv. kočičí psycholožka.
Vystudovala chov cizokrajných zvířat a poté nastoupila do Pražské zoologické zahrady, kde pracovala jako trenérka zvířat.
Postupně se však začala specializovat na výchovu a trénink koček. Absolvovala řadu kurzů a studií zaměřených na kočky a stala se držitelkou řady (i mezinárodních) certifikátů a členkou The Animal beahavior managment aliance a Mezinárodní asociace terapeutů. Sama sebe označuje jako kočičí behavioristku.
Vodičková Nevečeřalová se věnuje výchově problematických koček, konzultacím, přednáškám a seminářům a šíření osvěty v oblasti chovu koček.
Do veřejného povědomí vstoupila Klára Vodičková Nevečeřalová hlavně od roku 2015, kdy začala v pořadu České televize Kočka není pes radit majitelům problémových koček, jak si se svými domácími mazlíčky poradit.Kdo je Klára Vodičková? Životopis Klára Vodičková, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Základní informace o osobě Klára Vodičková

Národnost: česká

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Klára Vodičková? s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Fosilie? Víte co je Francouzské okno? Víte co je Frisco? Vzpomněli byste si co označuje výraz Deformace?

Klíčová slova: životopis, zajímavosti, wiki, psychologie, národnost, psychologie, informace, Klára Vodičková, osobnost, popis, kdo je Klára Vodičková?, život, Klára Vodičková, lexikon, wikipedie, vysvětlení

Pojem Klára Vodičková je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Klára Vodičková

Najít slovo Klára Vodičková ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Klára Vodičková ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Klára Vodičková na Youtube

Najít slovo Klára Vodičková ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klára Vodičková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Vodičková například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Klára Vodičková

Právě nyní již víte Kdo je to Klára Vodičková? Klára Vodičková je v kategorii Psychologie

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Klára Vodičková dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Vodičková i v jiné kategorii než je psychologie.