Kdo je to?
Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Altruista?

Jaký je význam slova Altruista? Co to znamená?

Altruista je lidumil, člověk, který se rád obětuje pro druhé a snaží se konat dobro ve prospěch ostatních. Altruista je opakem egoisty - sobce. K altruismu často inklinují lidé hmotně zabezpečení, bohatí, kteří jsou ochotni část svého jmění věnovat na dobročinné účely a často tak činí prostřednictvím vlastní nadace nebo nějaké organizace věnující se charitě. Mezi miliardáři, jejichž majetek je výsledkem úspěšné a usilovné práce, najdeme množství takových, kteří začínali takzvaně od nuly. Právě oni bývají těmi, co mají snahu pomáhat ostatním, ať už jde o boj s chudobou, podporu vzdělání, podporu organizací pomáhajících potřebným, dětem a podobně. Jedním příkladem za všechny může být zakladatel společnosti Microsoft Bill Gates. Altruisté také věnují nemalé prostředky na vědu a výzkum. Altruismus může vycházet z křesťanských hodnot, pokud je altruista věřící, pak je pro něj pomoc bližnímu nepsanou povinností.Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Tento text (Altruista) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Absolutorium? Znáte definici termínu Grafomanie? Víte, co je to Krendle? Pamatujete si definici pojmu Bankomat?

Klíčová slova: slovo, termín, kdo to je, význam, definice, lexikon, co je to Altruista?, informace, vysvětlení, wiki, popis, etymologie, přesný význam, popis, význam pojmu, formulace

Pojem Altruista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Altruista

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Altruista ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Altruista ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Altruista na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Altruista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Altruista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Altruista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Altruista? Kdo to byl Altruista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altruista? Definice pojmu Altruista je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Altruista i jinde než v sekci než v vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.