Kdo je to?
Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Altruista?

Jaký je význam slova Altruista? Co to znamená?

Altruista je lidumil, člověk, který se rád obětuje pro druhé a snaží se konat dobro ve prospěch ostatních. Altruista je opakem egoisty - sobce.Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Definici slova Altruista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Extirpace? Znáte termín Gesce? Víte, co je to Norma? Víte, co je to Bystřina?

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, etymologie, pojem, slovo, informace, kdo je Altruista?, Altruista, co znamená, heslo, popis, význam, vlastnosti, přesný význam, význam pojmu, původ slova

Pojem Altruista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Altruista ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Altruista ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Altruista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Altruista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Altruista například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Altruista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Altruista? Kdo to byl Altruista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altruista? Definice pojmu Altruista se nachází v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Altruista v jiné sekci než vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.