Kdo je to?
Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Altruista?

Jaký je význam slova Altruista? Co to znamená?

Altruista je lidumil, člověk, který se rád obětuje pro druhé a snaží se konat dobro ve prospěch ostatních. Altruista je opakem egoisty - sobce. K altruismu často inklinují lidé hmotně zabezpečení, bohatí, kteří jsou ochotni část svého jmění věnovat na dobročinné účely a často tak činí prostřednictvím vlastní nadace nebo nějaké organizace věnující se charitě. Mezi miliardáři, jejichž majetek je výsledkem úspěšné a usilovné práce, najdeme množství takových, kteří začínali takzvaně od nuly. Právě oni bývají těmi, co mají snahu pomáhat ostatním, ať už jde o boj s chudobou, podporu vzdělání, podporu organizací pomáhajících potřebným, dětem a podobně. Jedním příkladem za všechny může být zakladatel společnosti Microsoft Bill Gates. Altruisté také věnují nemalé prostředky na vědu a výzkum. Altruismus může vycházet z křesťanských hodnot, pokud je altruista věřící, pak je pro něj pomoc bližnímu nepsanou povinností.Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Definici slova Altruista můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Biřmování? Vzpomněli byste si na význam slova Vyměřovací základ? Víte, co je to Hadicová vodováha? Znáte definici termínu HDI?

Klíčová slova: význam slova, wiki, kdo je Altruista?, přesný význam, definice, synonymum, význam, původ slova, popis, informace, kdo to je, odborný výraz, co znamená, pojem, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Altruista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Altruista ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Altruista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Altruista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Altruista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Altruista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Altruista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Altruista? Kdo to byl Altruista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altruista? Definice pojmu Altruista se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.