Kdo je to?
Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Altruista?

Jaký je význam slova Altruista? Co to znamená?

Altruista je lidumil, člověk, který se rád obětuje pro druhé a snaží se konat dobro ve prospěch ostatních. Altruista je opakem egoisty - sobce.Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Altruista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Biřmování? Vzpomněli byste si co označuje výraz Premisa? Víte, co je to Hadicová vodováha? Znáte termín Avokádo?

Klíčová slova: význam, význam slova, etymologie, synonymum, popis, co je to Altruista?, formulace, co znamená, pojem, Altruista, heslo, slovo, kdo to je, definice, vlastnosti, přesný výraz

Pojem Altruista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Altruista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Altruista ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Altruista ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Altruista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Altruista například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Altruista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Altruista? Kdo to byl Altruista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altruista? Definice pojmu Altruista je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Altruista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.