Kdo je to?
Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Altruista?

Jaký je význam slova Altruista? Co to znamená?

Altruista je lidumil, člověk, který se rád obětuje pro druhé a snaží se konat dobro ve prospěch ostatních. Altruista je opakem egoisty - sobce. K altruismu často inklinují lidé hmotně zabezpečení, bohatí, kteří jsou ochotni část svého jmění věnovat na dobročinné účely a často tak činí prostřednictvím vlastní nadace nebo nějaké organizace věnující se charitě. Mezi miliardáři, jejichž majetek je výsledkem úspěšné a usilovné práce, najdeme množství takových, kteří začínali takzvaně od nuly. Právě oni bývají těmi, co mají snahu pomáhat ostatním, ať už jde o boj s chudobou, podporu vzdělání, podporu organizací pomáhajících potřebným, dětem a podobně. Jedním příkladem za všechny může být zakladatel společnosti Microsoft Bill Gates. Altruisté také věnují nemalé prostředky na vědu a výzkum. Altruismus může vycházet z křesťanských hodnot, pokud je altruista věřící, pak je pro něj pomoc bližnímu nepsanou povinností.Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Altruista? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Absolutorium? Víte co je Glukóza? Víte, co je to Krendle? Vzpomněli byste si co označuje výraz Benigní?

Klíčová slova: popis, význam, slovo, informace, etymologie, lexikon, význam pojmu, definice, wiki, kdo to je, pojem, formulace, kdo je Altruista?, přesný význam, heslo, termín

Pojem Altruista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Altruista

Najít výraz Altruista ve Wikislovníku

Hledat pojem Altruista ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Altruista ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Altruista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Altruista například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Altruista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Altruista? Kdo to byl Altruista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altruista? Definice pojmu Altruista je v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Altruista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.