Kdo je to?
Kdo je to Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Altruista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Altruista?

Co znamená a jaký je význam slova Altruista?

Altruista je lidumil, člověk, který se rád obětuje pro druhé a snaží se konat dobro ve prospěch ostatních. Altruista je opakem egoisty - sobce. K altruismu často inklinují lidé hmotně zabezpečení, bohatí, kteří jsou ochotni část svého jmění věnovat na dobročinné účely a často tak činí prostřednictvím vlastní nadace nebo nějaké organizace věnující se charitě. Mezi miliardáři, jejichž majetek je výsledkem úspěšné a usilovné práce, najdeme množství takových, kteří začínali takzvaně od nuly. Právě oni bývají těmi, co mají snahu pomáhat ostatním, ať už jde o boj s chudobou, podporu vzdělání, podporu organizací pomáhajících potřebným, dětem a podobně. Jedním příkladem za všechny může být zakladatel společnosti Microsoft Bill Gates. Altruisté také věnují nemalé prostředky na vědu a výzkum. Altruismus může vycházet z křesťanských hodnot, pokud je altruista věřící, pak je pro něj pomoc bližnímu nepsanou povinností.Kdo je to Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Altruista? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tento text s heslem Altruista s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Absolutorium? Vzpomenete si na definici slova Porucha osobnosti? Víte, co je to Krendle? Vzpomněli byste si na význam slova Eradikace?

Klíčová slova: přesný výraz, definice, popis, vlastnosti, heslo, vysvětlení, význam pojmu, wiki, informace, přesný výraz, vlastnosti, přesný význam, význam slova, lexikon, Altruista, slovo

Pojem Altruista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Altruista na Google.cz

Zkusit najít výraz Altruista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Altruista ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Altruista ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Altruista na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Altruista například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Altruista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Altruista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altruista? Definice pojmu Altruista patří do kategorie Vlastnosti

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Altruista i jinde než v sekci než v vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.