Kdo je to?
Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Altruista?

Jaký je význam slova Altruista? Co to znamená?

Altruista je lidumil, člověk, který se rád obětuje pro druhé a snaží se konat dobro ve prospěch ostatních. Altruista je opakem egoisty - sobce.Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Altruista? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Extirpace? Znáte pojem Tvořivost? Víte, co je to Norma? Vzpomenete si na definici slova Kulajda?

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, přesný význam, význam slova, formulace, popis, kdo to je, význam pojmu, lexikon, vlastnosti, co je to Altruista?, přesný výraz, popis, etymologie, vysvětlení, kdo je Altruista?

Pojem Altruista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Altruista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Altruista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Altruista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Altruista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Altruista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Altruista například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Altruista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Altruista? Kdo to byl Altruista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altruista? Definice pojmu Altruista je v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Altruista i jinde než v sekci než v vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.