Kdo je to?
Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Altruista?

Jaký je význam slova Altruista? Co to znamená?

Altruista je lidumil, člověk, který se rád obětuje pro druhé a snaží se konat dobro ve prospěch ostatních. Altruista je opakem egoisty - sobce.Kdo je to, byl Altruista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Altruista? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Altruista? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Extirpace? Znáte definici termínu Miso pasta? Víte, co je to Norma? Pamatujete si definici pojmu Fosfor?

Klíčová slova: etymologie, slovo, přesný význam, kdo to je, význam slova, pojem, co je to Altruista?, wiki, lexikon, význam, synonymum, vysvětlení, termín, význam pojmu, odborný výraz, co znamená

Pojem Altruista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Altruista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Altruista ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Altruista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Altruista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Altruista například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Altruista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Altruista? Kdo to byl Altruista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Altruista? Definice pojmu Altruista patří do sekce vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Altruista i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.