Kdo je to?
Kdo je to, byl Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Androlog? Lidé, lékařství

Kdo je to Androlog?

Co znamená a jaký je význam slova Androlog?

Androlog je lékař, který se ve své práci věnuje prevenci, výzkumu a léčbě mužských pohlavních orgánů. Hlavní náplní je léčba nemocí a potíží jako je neplodnost, poruchy erekce, andropauza nebo rakovina prostaty.
Androlog se může zabývat samčími reprodukčními orgány a jejich nemocemi nejen u lidí, ale i u zvířat. V současnosti se tito specialisté často zaměřují na problémy a onemocnění stárnoucích mužů.Kdo je to, byl Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Androlog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Androlog sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hedvábná stezka? Vzpomněli byste si na význam slova Kontrolní hlášení? Víte, co je to Chemtrails? Znáte definici termínu Aescin?

Klíčová slova: slovo, synonymum, co znamená, lékařství, wiki, přesný význam, heslo, informace, definice, formulace, původ slova, Androlog, přesný výraz, pojem, význam, co je to Androlog?

Pojem Androlog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Androlog na Youtube

Hledat heslo Androlog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Androlog ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Androlog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Androlog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Androlog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Androlog? Kdo to byl Androlog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Androlog? Definice pojmu Androlog se nachází v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Androlog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).