Kdo je to?
Kdo je to Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Androlog? Lidé, lékařství

Androlog

Co znamená a jaký je význam slova Androlog?

Androlog je lékař, který se ve své práci věnuje prevenci, výzkumu a léčbě mužských pohlavních orgánů. Hlavní náplní je léčba nemocí a potíží jako je neplodnost, poruchy erekce, andropauza nebo rakovina prostaty.
Androlog se může zabývat samčími reprodukčními orgány a jejich nemocemi nejen u lidí, ale i u zvířat. V současnosti se tito specialisté často zaměřují na problémy a onemocnění stárnoucích mužů.Kdo je to Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Androlog? Lidé, lékařství

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Brexit? Víte co je Smrtnost? Víte, co je to Klamavá reklama? Vzpomněli byste si co označuje výraz Recese?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, význam, heslo, lékařství, pojem, wikipedie, termín, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, Androlog, Androlog, slovo, význam slova, popis

Pojem Androlog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Androlog v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Androlog ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Androlog ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Androlog ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Androlog na Google.cz

Zkusit najít výraz Androlog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Androlog například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Androlog, definice, vysvětlení pojmu

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Androlog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Androlog? Definice pojmu Androlog patří do kategorie Lékařství

Kategorie lékařství, medik, androlog, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pokuste se také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství).