Kdo je to?
Kdo je to, byl Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Androlog? Lidé, lékařství

Kdo je to Androlog?

Co znamená a jaký je význam slova Androlog?

Androlog je lékař, který se ve své práci věnuje prevenci, výzkumu a léčbě mužských pohlavních orgánů. Hlavní náplní je léčba nemocí a potíží jako je neplodnost, poruchy erekce, andropauza nebo rakovina prostaty.
Androlog se může zabývat samčími reprodukčními orgány a jejich nemocemi nejen u lidí, ale i u zvířat. V současnosti se tito specialisté často zaměřují na problémy a onemocnění stárnoucích mužů.Kdo je to, byl Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Androlog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Androlog s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Itinerář? Znáte pojem Emeritní? Víte, co je to Úpal? Vzpomenete si na definici slova CPU?

Klíčová slova: definice, formulace, lexikon, kdo to je, heslo, původ slova, odborný výraz, význam pojmu, co je to Androlog?, wiki, význam slova, popis, pojem, termín, co znamená, vysvětlení

Pojem Androlog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Androlog v následujících zdrojích

Najít heslo Androlog ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Androlog na Google.cz

Vyhledat pojem Androlog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Androlog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Androlog například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Androlog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Androlog? Kdo to byl Androlog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Androlog? Definice pojmu Androlog je v sekci lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství.