Kdo je to?
Kdo je to, byl Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Androlog? Lidé, lékařství

Kdo je to Androlog?

Co znamená a jaký je význam slova Androlog?

Androlog je lékař, který se ve své práci věnuje prevenci, výzkumu a léčbě mužských pohlavních orgánů. Hlavní náplní je léčba nemocí a potíží jako je neplodnost, poruchy erekce, andropauza nebo rakovina prostaty.
Androlog se může zabývat samčími reprodukčními orgány a jejich nemocemi nejen u lidí, ale i u zvířat. V současnosti se tito specialisté často zaměřují na problémy a onemocnění stárnoucích mužů.Kdo je to, byl Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Androlog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Androlog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hedvábná stezka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fabule? Víte, co je to Chemtrails? Znáte termín Torx?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, lexikon, popis, přesný výraz, lékařství, wiki, odborný výraz, co je to Androlog?, slovo, formulace, popis, kdo to je, význam pojmu, synonymum, kdo je Androlog?

Pojem Androlog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Androlog ve Wikislovníku

Najít pojem Androlog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Androlog na Google.cz

Vyhledat heslo Androlog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Androlog například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Androlog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Androlog? Kdo to byl Androlog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Androlog? Definice pojmu Androlog je v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).