Kdo je to?
Kdo je to, byl Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Androlog? Lidé, lékařství

Kdo je to Androlog?

Co znamená a jaký je význam slova Androlog?

Androlog je lékař, který se ve své práci věnuje prevenci, výzkumu a léčbě mužských pohlavních orgánů. Hlavní náplní je léčba nemocí a potíží jako je neplodnost, poruchy erekce, andropauza nebo rakovina prostaty.
Androlog se může zabývat samčími reprodukčními orgány a jejich nemocemi nejen u lidí, ale i u zvířat. V současnosti se tito specialisté často zaměřují na problémy a onemocnění stárnoucích mužů.Kdo je to, byl Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Androlog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Androlog sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Itinerář? Znáte definici termínu Okultismus? Víte, co je to Úpal? Pamatujete si definici pojmu Slzovka?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, význam slova, popis, wiki, etymologie, synonymum, přesný význam, co je to Androlog?, slovo, pojem, původ slova, lexikon, co znamená, informace, význam

Pojem Androlog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Androlog na Google.cz

Najít termín Androlog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Androlog ve Wikipedii

Hledat slovo Androlog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Androlog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Androlog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Androlog? Kdo to byl Androlog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Androlog? Definice pojmu Androlog patří do sekce lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Androlog v jiné sekci než lékařství.