Kdo je to?
Kdo je to Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Androlog? Lidé, lékařství

Kdo je to Androlog?

Jaký je význam slova Androlog? Co to znamená?

Androlog je lékař, který se ve své práci věnuje prevenci, výzkumu a léčbě mužských pohlavních orgánů. Hlavní náplní je léčba nemocí a potíží jako je neplodnost, poruchy erekce, andropauza nebo rakovina prostaty.
Androlog se může zabývat samčími reprodukčními orgány a jejich nemocemi nejen u lidí, ale i u zvířat. V současnosti se tito specialisté často zaměřují na problémy a onemocnění stárnoucích mužů.Kdo je to Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Androlog? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Androlog s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Anno Domini? Vzpomněli byste si co označuje výraz Outlet? Víte, co je to OTG? Znáte termín Větný ekvivalent?

Klíčová slova: odborný výraz, význam slova, wikipedie, popis, původ slova, termín, lékařství, co znamená, etymologie, lékařství, slovo, Androlog, přesný výraz, definice, význam, synonymum

Pojem Androlog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Androlog lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Androlog ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Androlog ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Androlog na Google.cz

Najít slovo Androlog ve Wikislovníku

Zkusit najít Androlog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Androlog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Androlog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Androlog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Androlog? Definice pojmu Androlog je v kategorii Lékařství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat informace pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.