Kdo je to?
Kdo je Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Marcela Augustová

Kdo je Marcela Augustová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Marcela Augustová je známá česká hlasatelka, moderátorka, učitelka a televizní žurnalistka. Svou kariéru začínala ještě v Československé televizi v pořadu Pionýrská vlaštovka, později například soutěž Hry bez hranic. V dalších letech se věnovala regionálnímu zpravodajství v České televizi. Tam se stala moderátorkou Událostí.
Je i oblíbenou moderátorkou volebních studií a věnuje se také moderování vysílání pro charitativní sbírku Pomozte dětem, kde spolupracuje s hercem T. Hanákem.Kdo je Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Marcela Augustová

Národnost: česká
Datum narození: 19. srpna 1965
Místo narození: Hořice

Sdílejte tuto stránku s osobností Marcela Augustová s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Islámský stát? Znáte definici termínu Časová flexibilita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bílá noc? Pamatujete si definici pojmu Artyčok?

Klíčová slova: popis, datum narození, kdo je Marcela Augustová?, wiki, životopis, novináři, zajímavosti, kdy se narodila Marcela Augustová?, narození, wikipedie, Marcela Augustová, Marcela Augustová, novináři, život, kde se narodila Marcela Augustová?, informace

Pojem Marcela Augustová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Marcela Augustová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Marcela Augustová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Marcela Augustová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Marcela Augustová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Marcela Augustová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Marcela Augustová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Marcela Augustová? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Marcela Augustová? Kdy se narodila Marcela Augustová? Kde se narodila Marcela Augustová? Marcela Augustová je v sekci Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Marcela Augustová dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcela Augustová i v jiné kategorii než je novináři.