Kdo je to?
Kdo je to Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Marcela Augustová?

Kdo je to Marcela Augustová? Stručný životopis

Marcela Augustová je známá česká hlasatelka, moderátorka, učitelka a televizní žurnalistka. Svou kariéru začínala ještě v Československé televizi v pořadu Pionýrská vlaštovka, později například soutěž Hry bez hranic. V dalších letech se věnovala regionálnímu zpravodajství v České televizi. Tam se stala moderátorkou Událostí.
Je i oblíbenou moderátorkou volebních studií a věnuje se také moderování vysílání pro charitativní sbírku Pomozte dětem, kde spolupracuje s hercem T. Hanákem.Kdo je to Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Marcela Augustová

Národnost: česká
Datum narození: 19. srpna 1965
Místo narození: Hořice

Tento text (Marcela Augustová) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Antivirus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Předložka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Messenger? Znáte termín Infekce?

Klíčová slova: definice, novináři, kdo je Marcela Augustová?, popis, význam pojmu, formulace, co znamená, slovo, pojem, popis, Marcela Augustová, synonymum, původ slova, informace, co je to Marcela Augustová?, etymologie

Pojem Marcela Augustová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Marcela Augustová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Marcela Augustová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Marcela Augustová ve Wikislovníku

Hledat frázi Marcela Augustová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Marcela Augustová například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marcela Augustová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Marcela Augustová? Kdo to byl Marcela Augustová? Kdy se narodil Marcela Augustová? Kde se narodil Marcela Augustová? Marcela Augustová je v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Marcela Augustová řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcela Augustová i v jiné kategorii než je novináři.