Kdo je to?
Kdo je to Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Marcela Augustová?

Kdo je to Marcela Augustová? Stručný životopis

Marcela Augustová je známá česká hlasatelka, moderátorka, učitelka a televizní žurnalistka. Svou kariéru začínala ještě v Československé televizi v pořadu Pionýrská vlaštovka, později například soutěž Hry bez hranic. V dalších letech se věnovala regionálnímu zpravodajství v České televizi. Tam se stala moderátorkou Událostí.
Je i oblíbenou moderátorkou volebních studií a věnuje se také moderování vysílání pro charitativní sbírku Pomozte dětem, kde spolupracuje s hercem T. Hanákem.Kdo je to Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Marcela Augustová

Národnost: česká
Datum narození: 19. srpna 1965
Místo narození: Hořice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Marcela Augustová s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Antivirus? Vzpomněli byste si na význam slova Mikroplyš? Vzpomněli byste si co označuje výraz Messenger? Znáte definici termínu Půdorys?

Klíčová slova: wiki, definice, vysvětlení, odborný výraz, popis, heslo, informace, lexikon, význam pojmu, synonymum, popis, kdo je Marcela Augustová?, novináři, význam, termín, etymologie

Pojem Marcela Augustová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Marcela Augustová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Marcela Augustová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Marcela Augustová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Marcela Augustová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Marcela Augustová například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Marcela Augustová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Marcela Augustová? Kdo to byl Marcela Augustová? Kdy se narodil Marcela Augustová? Kde se narodil Marcela Augustová? Marcela Augustová se nachází v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Marcela Augustová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcela Augustová i v jiné kategorii než je novináři.