Kdo je to?
Kdo je to Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Marcela Augustová?

Kdo je to Marcela Augustová? Stručný životopis

Marcela Augustová je známá česká hlasatelka, moderátorka, učitelka a televizní žurnalistka. Svou kariéru začínala ještě v Československé televizi v pořadu Pionýrská vlaštovka, později například soutěž Hry bez hranic. V dalších letech se věnovala regionálnímu zpravodajství v České televizi. Tam se stala moderátorkou Událostí.
Je i oblíbenou moderátorkou volebních studií a věnuje se také moderování vysílání pro charitativní sbírku Pomozte dětem, kde spolupracuje s hercem T. Hanákem.Kdo je to Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Marcela Augustová

Národnost: česká
Datum narození: 19. srpna 1965
Místo narození: Hořice

Líbí se stručný životopis s osobou Marcela Augustová? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Akvadukt? Rozumíte pojmu Euroval? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chudoba? Znáte pojem Disperzní?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, slovo, přesný význam, termín, přesný výraz, lexikon, Marcela Augustová, kdo je Marcela Augustová?, etymologie, kdo to je, popis, novináři, pojem, význam, původ slova

Pojem Marcela Augustová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Marcela Augustová

Hledat pojem Marcela Augustová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Marcela Augustová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marcela Augustová ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Marcela Augustová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Marcela Augustová například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Marcela Augustová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Marcela Augustová? Kdo to byl Marcela Augustová? Kdy se narodil Marcela Augustová? Kde se narodil Marcela Augustová? Marcela Augustová je v sekci novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Marcela Augustová dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcela Augustová i v jiné kategorii než je novináři.