Kdo je to?
Kdo je to Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Marcela Augustová?

Kdo je to Marcela Augustová? Stručný životopis

Marcela Augustová je známá česká hlasatelka, moderátorka, učitelka a televizní žurnalistka. Svou kariéru začínala ještě v Československé televizi v pořadu Pionýrská vlaštovka, později například soutěž Hry bez hranic. V dalších letech se věnovala regionálnímu zpravodajství v České televizi. Tam se stala moderátorkou Událostí.
Je i oblíbenou moderátorkou volebních studií a věnuje se také moderování vysílání pro charitativní sbírku Pomozte dětem, kde spolupracuje s hercem T. Hanákem.Kdo je to Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Marcela Augustová

Národnost: česká
Datum narození: 19. srpna 1965
Místo narození: Hořice

Tento text (Marcela Augustová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Akvadukt? Pamatujete si definici pojmu XBox? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chudoba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rektifikovaná dlažba?

Klíčová slova: pojem, termín, slovo, synonymum, původ slova, wiki, odborný výraz, novináři, význam, Marcela Augustová, definice, informace, význam pojmu, lexikon, vysvětlení, etymologie

Pojem Marcela Augustová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Marcela Augustová

Hledat heslo Marcela Augustová ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Marcela Augustová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marcela Augustová ve Wikimedia Commons

Najít výraz Marcela Augustová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Marcela Augustová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Marcela Augustová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Marcela Augustová? Kdo to byl Marcela Augustová? Kdy se narodil Marcela Augustová? Kde se narodil Marcela Augustová? Marcela Augustová je v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Marcela Augustová dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcela Augustová i v jiné kategorii než je novináři.