Kdo je to?
Kdo je to Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Ježíšek

Jaký je význam slova Ježíšek? Co to znamená?

Ježíšek je malý Ježíš, syn Marie, narozený na Vánoce v Betlémě v chlévě. V českém prostředí je považován za toho, kdo nosí dětem dárky, ovšem v posledních letech tuto tradici poněkud narušuje americký Santa Klaus. Ať už děti věří na Ježíška, nebo Santa Klause, všechny dříve nebo později zjistí, že dárky dostávají od rodičů. Ježíšek je také figurka z lidových a jiných betlémů.Kdo je to Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte text pojmu Ježíšek s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova ESP? Znáte pojem Měnová krize? Víte co je Karcinom? Vzpomenete si na definici slova Ostrakizace?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, wiki, etymologie, definice, význam slova, nadpřirozené, přesný význam, přesný výraz, význam pojmu, co znamená, formulace, nadpřirozené, odborný výraz, synonymum, pojem

Pojem Ježíšek je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Ježíšek

Hledat slovo Ježíšek ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Ježíšek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ježíšek ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Ježíšek ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Ježíšek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíšek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Ježíšek, definice, vysvětlení pojmu

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ježíšek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíšek? Definice pojmu Ježíšek se nachází v kategorii Nadpřirozené

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nadpřirozené.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.