Kdo je to?
Kdo je to, byl Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Ježíšek?

Co znamená a jaký je význam slova Ježíšek?

Ježíšek je malý Ježíš, syn Marie, narozený na Vánoce v Betlémě v chlévě. V českém prostředí je považován za toho, kdo nosí dětem dárky, ovšem v posledních letech tuto tradici poněkud narušuje americký Santa Klaus. Ať už děti věří na Ježíška, nebo Santa Klause, všechny dříve nebo později zjistí, že dárky dostávají od rodičů. Ježíšek je také figurka z lidových a jiných betlémů.Kdo je to, byl Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ježíšek s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Expirace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Římsa? Víte co je Astigmatismus? Znáte termín Aspartam?

Klíčová slova: pojem, původ slova, lexikon, přesný význam, přesný výraz, heslo, kdo je Ježíšek?, definice, vysvětlení, formulace, termín, synonymum, odborný výraz, nadpřirozené, informace, význam pojmu

Pojem Ježíšek je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Ježíšek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Ježíšek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Ježíšek na Google.cz

Hledat termín Ježíšek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíšek například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ježíšek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ježíšek? Kdo to byl Ježíšek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíšek? Definice pojmu Ježíšek patří do sekce nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Ježíšek i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.