Kdo je to?
Kdo je to, byl Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Ježíšek?

Co znamená a jaký je význam slova Ježíšek?

Ježíšek je malý Ježíš, syn Marie, narozený na Vánoce v Betlémě v chlévě. V českém prostředí je považován za toho, kdo nosí dětem dárky, ovšem v posledních letech tuto tradici poněkud narušuje americký Santa Klaus. Ať už děti věří na Ježíška, nebo Santa Klause, všechny dříve nebo později zjistí, že dárky dostávají od rodičů. Ježíšek je také figurka z lidových a jiných betlémů.Kdo je to, byl Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tuto stránku se slovem Ježíšek se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Filozofie? Znáte termín Štuková omítka? Víte co je Tinnitus? Víte, co je to Roztroušená skleróza?

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, Ježíšek, informace, co je to Ježíšek?, přesný význam, definice, popis, termín, nadpřirozené, synonymum, slovo, popis, význam slova, význam, etymologie

Pojem Ježíšek je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ježíšek ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Ježíšek ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Ježíšek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Ježíšek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíšek například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Ježíšek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ježíšek? Kdo to byl Ježíšek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíšek? Definice pojmu Ježíšek je v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Ježíšek i v jiné kategorii než je sekce nadpřirozené.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.