Kdo je to?
Kdo je to, byl Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Ježíšek?

Co znamená a jaký je význam slova Ježíšek?

Ježíšek je malý Ježíš, syn Marie, narozený na Vánoce v Betlémě v chlévě. V českém prostředí je považován za toho, kdo nosí dětem dárky, ovšem v posledních letech tuto tradici poněkud narušuje americký Santa Klaus. Ať už děti věří na Ježíška, nebo Santa Klause, všechny dříve nebo později zjistí, že dárky dostávají od rodičů. Ježíšek je také figurka z lidových a jiných betlémů.Kdo je to, byl Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ježíšek? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Filozofie? Znáte definici termínu Autoremedura? Víte co je Tinnitus? Pamatujete si definici pojmu Žakár?

Klíčová slova: informace, popis, co znamená, odborný výraz, kdo to je, pojem, význam slova, slovo, význam, wiki, přesný výraz, přesný význam, etymologie, popis, synonymum, vysvětlení

Pojem Ježíšek je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Ježíšek zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Ježíšek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Ježíšek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Ježíšek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Ježíšek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíšek například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ježíšek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ježíšek? Kdo to byl Ježíšek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíšek? Definice pojmu Ježíšek je v kategorii nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.