Kdo je to?
Kdo je to, byl Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Ježíšek?

Co znamená a jaký je význam slova Ježíšek?

Ježíšek je malý Ježíš, syn Marie, narozený na Vánoce v Betlémě v chlévě. V českém prostředí je považován za toho, kdo nosí dětem dárky, ovšem v posledních letech tuto tradici poněkud narušuje americký Santa Klaus. Ať už děti věří na Ježíška, nebo Santa Klause, všechny dříve nebo později zjistí, že dárky dostávají od rodičů. Ježíšek je také figurka z lidových a jiných betlémů.Kdo je to, byl Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Ježíšek) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Elektrolýza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Princip? Víte co je Tinnitus? Víte co je Korporátní daň?

Klíčová slova: popis, slovo, formulace, heslo, co znamená, význam, kdo je Ježíšek?, etymologie, nadpřirozené, význam pojmu, popis, pojem, definice, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam

Pojem Ježíšek je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Ježíšek

Hledat videa s názvem Ježíšek na Youtube

Najít heslo Ježíšek ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Ježíšek ve Wikislovníku

Najít výraz Ježíšek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíšek například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Ježíšek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ježíšek? Kdo to byl Ježíšek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíšek? Definice pojmu Ježíšek je v sekci nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Ježíšek i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.