Kdo je to?
Kdo je to, byl Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Ježíšek?

Co znamená a jaký je význam slova Ježíšek?

Ježíšek je malý Ježíš, syn Marie, narozený na Vánoce v Betlémě v chlévě. V českém prostředí je považován za toho, kdo nosí dětem dárky, ovšem v posledních letech tuto tradici poněkud narušuje americký Santa Klaus. Ať už děti věří na Ježíška, nebo Santa Klause, všechny dříve nebo později zjistí, že dárky dostávají od rodičů. Ježíšek je také figurka z lidových a jiných betlémů.Kdo je to, byl Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Ježíšek můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Elektrolýza? Rozumíte pojmu Čedič? Víte co je Tinnitus? Znáte pojem Workout?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, lexikon, etymologie, termín, význam slova, heslo, pojem, slovo, nadpřirozené, vysvětlení, co je to Ježíšek?, co znamená, kdo je Ježíšek?, odborný výraz, synonymum

Pojem Ježíšek je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ježíšek

Vyhledat slovo Ježíšek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Ježíšek na Google.cz

Hledat videa s názvem Ježíšek na Youtube

Najít výraz Ježíšek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíšek například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Ježíšek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ježíšek? Kdo to byl Ježíšek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíšek? Definice pojmu Ježíšek se nachází v sekci nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.