Kdo je to?
Kdo je to, byl Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Ježíšek?

Co znamená a jaký je význam slova Ježíšek?

Ježíšek je malý Ježíš, syn Marie, narozený na Vánoce v Betlémě v chlévě. V českém prostředí je považován za toho, kdo nosí dětem dárky, ovšem v posledních letech tuto tradici poněkud narušuje americký Santa Klaus. Ať už děti věří na Ježíška, nebo Santa Klause, všechny dříve nebo později zjistí, že dárky dostávají od rodičů. Ježíšek je také figurka z lidových a jiných betlémů.Kdo je to, byl Ježíšek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíšek? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ježíšek sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Expirace? Rozumíte pojmu Liturgie? Víte co je Astigmatismus? Znáte pojem Cordon bleu?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, heslo, wiki, Ježíšek, synonymum, informace, formulace, lexikon, slovo, význam, etymologie, nadpřirozené, odborný výraz, pojem, popis

Pojem Ježíšek je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Ježíšek ve Wikipedii

Najít pojem Ježíšek ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ježíšek ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Ježíšek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíšek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Ježíšek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ježíšek? Kdo to byl Ježíšek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíšek? Definice pojmu Ježíšek se nachází v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.