Kdo je to?
Kdo je to, byl Páže? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Páže? Lidé, historie

Kdo je to Páže?

Co znamená a jaký je význam slova Páže?

Páže byl mladý hoch, pocházející ze šlechtické rodiny. Ten byl rodiči svěřen jiné šlechtické rodině a především jejímu pánovi. Pážetem se stával ve věku cca 7 let a po 7 až 10 letech pobytu se při službě naučil šlechtickým a rytířským způsobům.
Musel prokázat věrnost, odvahu, vzorné chování a způsoby, vkusné oblékání, taneční umění a zvládnutí základních zbraní. Páže se v pozdějším věku stávalo panošem.Kdo je to, byl Páže? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Páže? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Páže? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova WiDi? Víte, co je to Flegmóna? Znáte pojem Jádrová omítka? Pamatujete si definici pojmu Sanytr?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, Páže, popis, historie, synonymum, popis, definice, etymologie, význam slova, význam pojmu, heslo, wiki, původ slova, informace

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Páže, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Páže? Kdo to byl Páže? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Páže? Definice pojmu Páže je v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie historie.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.