Kdo je to?
Kdo je to, byl Páže? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Páže? Lidé, historie

Kdo je to Páže?

Co znamená a jaký je význam slova Páže?

Páže byl mladý hoch, pocházející ze šlechtické rodiny. Ten byl rodiči svěřen jiné šlechtické rodině a především jejímu pánovi. Pážetem se stával ve věku cca 7 let a po 7 až 10 letech pobytu se při službě naučil šlechtickým a rytířským způsobům.
Musel prokázat věrnost, odvahu, vzorné chování a způsoby, vkusné oblékání, taneční umění a zvládnutí základních zbraní. Páže se v pozdějším věku stávalo panošem.Kdo je to, byl Páže? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Páže? Lidé, historie

Definici slova Páže můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Tarhoňa? Vzpomenete si na definici slova Copyright? Pamatujete si definici pojmu Webinář? Vzpomněli byste si na význam slova Carving?

Klíčová slova: odborný výraz, informace, definice, význam, význam slova, co znamená, slovo, původ slova, historie, synonymum, kdo to je, kdo je Páže?, lexikon, co je to Páže?, termín, přesný význam

Pojem Páže je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Páže

Najít výraz Páže v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Páže ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Páže na Google.cz

Zkusit najít frázi Páže ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Páže například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Páže? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Páže? Kdo to byl Páže? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Páže? Definice pojmu Páže se nachází v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Páže hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.