Kdo je to?
Kdo je to, byl Páže? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Páže? Lidé, historie

Kdo je to Páže?

Co znamená a jaký je význam slova Páže?

Páže byl mladý hoch, pocházející ze šlechtické rodiny. Ten byl rodiči svěřen jiné šlechtické rodině a především jejímu pánovi. Pážetem se stával ve věku cca 7 let a po 7 až 10 letech pobytu se při službě naučil šlechtickým a rytířským způsobům.
Musel prokázat věrnost, odvahu, vzorné chování a způsoby, vkusné oblékání, taneční umění a zvládnutí základních zbraní. Páže se v pozdějším věku stávalo panošem.Kdo je to, byl Páže? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Páže? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Páže? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Taurin? Znáte termín Wrestling? Pamatujete si definici pojmu Přepona? Víte, co je to Léto?

Klíčová slova: odborný výraz, původ slova, co znamená, informace, definice, popis, synonymum, termín, kdo to je, co je to Páže?, heslo, přesný výraz, lexikon, význam pojmu, přesný význam, význam slova

Pojem Páže je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Páže v následujících zdrojích

Najít termín Páže ve Wikislovníku

Hledat frázi Páže ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Páže ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Páže ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Páže například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Páže

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Páže? Kdo to byl Páže? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Páže? Definice pojmu Páže je v kategorii historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v historie.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.