Kdo je to?
Kdo je Dustin Hoffman? Životopis Dustin Hoffman, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Dustin Hoffman?

Kdo je Dustin Hoffman? Životopis, informace, biografie, herectví

Dustin Hoffman je jedním z nejvýraznějších amerických filmových herců 20. století. Chtěl být klavíristou, studoval na konzervatoři, ale nakonec se rozhodl pro medicínu. Měl problémy s prospěchem a odešel ze školy. Herectví nebylo jeho první volbou, zkoušel různá povolání, ale ovlivnilo ho přátelství s Gene Hackmanem. Začal účinkováním v reklamě a později divadelními rolemi. Popularitu mu přinesla role ve filmu Absolvent, další významné role ztvárnil ve filmech jako Motýlek, Malý velký muž, Koule, Smrtící epidemie, Všichni prezidentovi muži, Tootsie, Rain Man, Město šílenců a jiných.
Dustin Hoffmann byl několikrát nominován na Oscara, dvě tato ocenění za hlavní roli získal za filmy Kramerová versus Kramer a Rain Man.Kdo je Dustin Hoffman? Životopis Dustin Hoffman, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Dustin Hoffman

Národnost: USA
Datum narození: 8. srpna 1937
Místo narození: Los Angeles

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dustin Hoffman s jinými lidmina Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Jeřáb oskeruše? Rozumíte pojmu Emeritní? Pamatujete si definici pojmu Valgomed? Znáte pojem Kraniosakrální terapie?

Klíčová slova: lexikon, Dustin Hoffman, Dustin Hoffman, osobnost, vysvětlení, kdo je Dustin Hoffman?, biografie, herectví, kdy se narodil Dustin Hoffman?, wiki, život, kde se narodil Dustin Hoffman?, popis, narození, národnost, wikipedie

Pojem Dustin Hoffman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Dustin Hoffman na Youtube

Najít termín Dustin Hoffman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Dustin Hoffman na Google.cz

Hledat slovo Dustin Hoffman ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Dustin Hoffman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dustin Hoffman například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Dustin Hoffman?

Právě jste zjistili Kdo je to Dustin Hoffman? Kdy se narodil Dustin Hoffman? Kde se narodil Dustin Hoffman? Dustin Hoffman je v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Dustin Hoffman dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dustin Hoffman i v jiné kategorii než je herectví.