Kdo je to?
Kdo je Dustin Hoffman? Životopis Dustin Hoffman, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Dustin Hoffman?

Kdo je Dustin Hoffman? Životopis, informace, biografie, herectví

Dustin Hoffman je jedním z nejvýraznějších amerických filmových herců 20. století. Chtěl být klavíristou, studoval na konzervatoři, ale nakonec se rozhodl pro medicínu. Měl problémy s prospěchem a odešel ze školy. Herectví nebylo jeho první volbou, zkoušel různá povolání, ale ovlivnilo ho přátelství s Gene Hackmanem. Začal účinkováním v reklamě a později divadelními rolemi. Popularitu mu přinesla role ve filmu Absolvent, další významné role ztvárnil ve filmech jako Motýlek, Malý velký muž, Koule, Smrtící epidemie, Všichni prezidentovi muži, Tootsie, Rain Man, Město šílenců a jiných.
Dustin Hoffmann byl několikrát nominován na Oscara, dvě tato ocenění za hlavní roli získal za filmy Kramerová versus Kramer a Rain Man.Kdo je Dustin Hoffman? Životopis Dustin Hoffman, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Dustin Hoffman

Národnost: USA
Datum narození: 8. srpna 1937
Místo narození: Los Angeles

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Dustin Hoffman sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Územní rozhodnutí? Vzpomenete si na definici slova PDF? Pamatujete si definici pojmu Deontologie? Vzpomněli byste si na význam slova Podnikatelský účet?

Klíčová slova: herectví, herectví, místo narození, osobnost, zajímavosti, datum narození, život, wiki, kde se narodil Dustin Hoffman?, lexikon, národnost, osobnosti, životopis, kdy se narodil Dustin Hoffman?, Dustin Hoffman, narození

Pojem Dustin Hoffman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Dustin Hoffman ve Wikipedii

Hledat pojem Dustin Hoffman ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dustin Hoffman ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Dustin Hoffman ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dustin Hoffman například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Dustin Hoffman? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Dustin Hoffman? Kdy se narodil Dustin Hoffman? Kde se narodil Dustin Hoffman? Dustin Hoffman se nachází v kategorii Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Dustin Hoffman dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dustin Hoffman i v jiné kategorii než je herectví.