Kdo je to?
Kdo je to Dustin Hoffman? Životopis Dustin Hoffman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dustin Hoffman?

Kdo je to Dustin Hoffman? Stručný životopis

Dustin Hoffman je jedním z nejvýraznějších amerických filmových herců 20. století. Chtěl být klavíristou, studoval na konzervatoři, ale nakonec se rozhodl pro medicínu. Měl problémy s prospěchem a odešel ze školy. Herectví nebylo jeho první volbou, zkoušel různá povolání, ale ovlivnilo ho přátelství s Gene Hackmanem. Začal účinkováním v reklamě a později divadelními rolemi. Popularitu mu přinesla role ve filmu Absolvent, další významné role ztvárnil ve filmech jako Motýlek, Malý velký muž, Koule, Smrtící epidemie, Všichni prezidentovi muži, Tootsie, Rain Man, Město šílenců a jiných.
Dustin Hoffmann byl několikrát nominován na Oscara, dvě tato ocenění za hlavní roli získal za filmy Kramerová versus Kramer a Rain Man.Kdo je to Dustin Hoffman? Životopis Dustin Hoffman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Dustin Hoffman

Národnost: USA
Datum narození: 8. srpna 1937
Místo narození: Los Angeles

Tento text (Dustin Hoffman) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Mysl? Vzpomenete si na definici slova Dřevomorka? Pamatujete si definici pojmu Oidipovský komplex? Vzpomněli byste si na význam slova OEM?

Klíčová slova: popis, význam slova, Dustin Hoffman, informace, herectví, význam, co je to Dustin Hoffman?, lexikon, vysvětlení, heslo, co znamená, kdo to je, slovo, význam pojmu, odborný výraz, kdo je Dustin Hoffman?

Pojem Dustin Hoffman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Dustin Hoffman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Dustin Hoffman na Google.cz

Najít pojem Dustin Hoffman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Dustin Hoffman ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dustin Hoffman například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Dustin Hoffman? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dustin Hoffman? Kdo to byl Dustin Hoffman? Kdy se narodil Dustin Hoffman? Kde se narodil Dustin Hoffman? Dustin Hoffman je v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Dustin Hoffman kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dustin Hoffman i v jiné kategorii než je herectví.