Kdo je to?
Kdo je to Dustin Hoffman? Životopis Dustin Hoffman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dustin Hoffman?

Kdo je to Dustin Hoffman? Stručný životopis

Dustin Hoffman je jedním z nejvýraznějších amerických filmových herců 20. století. Chtěl být klavíristou, studoval na konzervatoři, ale nakonec se rozhodl pro medicínu. Měl problémy s prospěchem a odešel ze školy. Herectví nebylo jeho první volbou, zkoušel různá povolání, ale ovlivnilo ho přátelství s Gene Hackmanem. Začal účinkováním v reklamě a později divadelními rolemi. Popularitu mu přinesla role ve filmu Absolvent, další významné role ztvárnil ve filmech jako Motýlek, Malý velký muž, Koule, Smrtící epidemie, Všichni prezidentovi muži, Tootsie, Rain Man, Město šílenců a jiných.
Dustin Hoffmann byl několikrát nominován na Oscara, dvě tato ocenění za hlavní roli získal za filmy Kramerová versus Kramer a Rain Man.Kdo je to Dustin Hoffman? Životopis Dustin Hoffman, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Dustin Hoffman

Národnost: USA
Datum narození: 8. srpna 1937
Místo narození: Los Angeles

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Dustin Hoffman? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Přitažlivost? Znáte pojem Atom? Pamatujete si definici pojmu Katarze? Vzpomenete si na definici slova Polemika?

Klíčová slova: lexikon, formulace, co znamená, heslo, herectví, popis, synonymum, přesný význam, popis, přesný výraz, wiki, termín, odborný výraz, informace, původ slova, význam pojmu

Pojem Dustin Hoffman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Dustin Hoffman

Hledejte bez špehování slovo Dustin Hoffman ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Dustin Hoffman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Dustin Hoffman ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Dustin Hoffman na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dustin Hoffman například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Dustin Hoffman?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dustin Hoffman? Kdo to byl Dustin Hoffman? Kdy se narodil Dustin Hoffman? Kde se narodil Dustin Hoffman? Dustin Hoffman je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Dustin Hoffman dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dustin Hoffman i v jiné kategorii než je herectví.