Kdo je to?
Kdo je to Štěpán Malát? Životopis Štěpán Malát, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Štěpán Malát?

Kdo je to Štěpán Malát? Stručný životopis

Štěpán Malát je publicista a komentátor, který se zaměřuje především na problémy současné politiky a je velkým kritikem Babišovy vlády a dění kolem jeho osoby. Jeho články se však týkají i dalších kauz, na které vyjadřuje své kritické názory.
Své komentáře Štěpán Malát uveřejňuje v různých médiích, především na foru24.cz. Někdy spolupracuje i s dalšími kolegy, s nimiž se názorově shoduje.Kdo je to Štěpán Malát? Životopis Štěpán Malát, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Štěpán Malát

Národnost: česká

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Štěpán Malát s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Lumbální punkce? Znáte pojem Deviace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Abeceda? Vzpomenete si na definici slova Reinkarnace?

Klíčová slova: novináři, synonymum, význam, kdo je Štěpán Malát?, formulace, popis, popis, vysvětlení, informace, lexikon, přesný výraz, význam slova, termín, přesný význam, definice, slovo

Pojem Štěpán Malát je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štěpán Malát ve Wikimedia Commons

Najít heslo Štěpán Malát ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Štěpán Malát na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Štěpán Malát ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Štěpán Malát například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Štěpán Malát? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Štěpán Malát? Kdo to byl Štěpán Malát? Štěpán Malát se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Štěpán Malát dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Štěpán Malát i v jiné kategorii než je novináři.