Kdo je to?
Kdo je to Štěpán Malát? Životopis Štěpán Malát, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Štěpán Malát?

Kdo je to Štěpán Malát? Stručný životopis

Štěpán Malát je publicista a komentátor, který se zaměřuje především na problémy současné politiky a je velkým kritikem Babišovy vlády a dění kolem jeho osoby. Jeho články se však týkají i dalších kauz, na které vyjadřuje své kritické názory.
Své komentáře Štěpán Malát uveřejňuje v různých médiích, především na foru24.cz. Někdy spolupracuje i s dalšími kolegy, s nimiž se názorově shoduje.Kdo je to Štěpán Malát? Životopis Štěpán Malát, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Štěpán Malát

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Štěpán Malát sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Lumbální punkce? Znáte definici termínu Spravedlnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Abeceda? Pamatujete si definici pojmu Airbrush?

Klíčová slova: význam slova, popis, lexikon, co je to Štěpán Malát?, kdo to je, etymologie, termín, pojem, informace, vysvětlení, přesný význam, novináři, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, původ slova

Pojem Štěpán Malát je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Štěpán Malát na Youtube

Hledat výraz Štěpán Malát ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Štěpán Malát ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Štěpán Malát ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Štěpán Malát například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Štěpán Malát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Štěpán Malát? Kdo to byl Štěpán Malát? Štěpán Malát se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Štěpán Malát např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Štěpán Malát i v jiné kategorii než je novináři.