Kdo je to?
Kdo je to Štěpán Malát? Životopis Štěpán Malát, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Štěpán Malát?

Kdo je to Štěpán Malát? Stručný životopis

Štěpán Malát je publicista a komentátor, který se zaměřuje především na problémy současné politiky a je velkým kritikem Babišovy vlády a dění kolem jeho osoby. Jeho články se však týkají i dalších kauz, na které vyjadřuje své kritické názory.
Své komentáře Štěpán Malát uveřejňuje v různých médiích, především na foru24.cz. Někdy spolupracuje i s dalšími kolegy, s nimiž se názorově shoduje.Kdo je to Štěpán Malát? Životopis Štěpán Malát, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Štěpán Malát

Národnost: česká

Popis osobnosti Štěpán Malát můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Pupava? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kolonáda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Deficit? Znáte termín Lež?

Klíčová slova: formulace, definice, přesný výraz, význam slova, přesný význam, kdo je Štěpán Malát?, wiki, kdo to je, význam pojmu, co je to Štěpán Malát?, Štěpán Malát, heslo, slovo, lexikon, termín, popis

Pojem Štěpán Malát je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Štěpán Malát ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štěpán Malát ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Štěpán Malát na Youtube

Hledat frázi Štěpán Malát ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Štěpán Malát například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Štěpán Malát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Štěpán Malát? Kdo to byl Štěpán Malát? Štěpán Malát se nachází v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Štěpán Malát řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Štěpán Malát i v jiné kategorii než je novináři.