Kdo je to?
Kdo je to Steve Buscemi? Životopis Steve Buscemi, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Steve Buscemi?

Kdo je to Steve Buscemi? Stručný životopis

Steve Buscemi, původně Steven Vincent Buscemi, je známý herec a režisér. Jako herec působí v divadle i ve filmu. Pochází z irsko-italské rodiny. Nedokončil studia a zkoušel štěstí v konkurzech. Pracoval také jako hasič. První velkou roli ztvárnil ve filmu Parting Glances, vynikl také ve filmu Armageddon.
K dalším filmům patří např. Fargo, The Big Lebovski, Přízračný svět a jiné. Steve Buscemi často ztvárňuje duševně nevyrovnané jedince. Účinkoval i v televizním seriálu Rodina Sopranů. Na něm se podílel i jako režisér.Kdo je to Steve Buscemi? Životopis Steve Buscemi, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Steve Buscemi

Národnost: USA
Datum narození: 13. prosince 1957
Místo narození: New York

Tento text (Steve Buscemi) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Persona non grata? Vzpomněli byste si na význam slova Doména? Víte, co je to Řapík? Znáte definici termínu Elektromagnetická indukce?

Klíčová slova: význam pojmu, význam, formulace, popis, přesný význam, popis, původ slova, synonymum, termín, heslo, přesný výraz, co znamená, informace, význam slova, lexikon, odborný výraz

Pojem Steve Buscemi je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Steve Buscemi ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Steve Buscemi ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Steve Buscemi na Youtube

Najít výraz Steve Buscemi na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Steve Buscemi například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Steve Buscemi? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Steve Buscemi? Kdo to byl Steve Buscemi? Kdy se narodil Steve Buscemi? Kde se narodil Steve Buscemi? Steve Buscemi je v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Steve Buscemi dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steve Buscemi i v jiné kategorii než je herectví.