Kdo je to?
Kdo je Steve Buscemi? Životopis Steve Buscemi, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Steve Buscemi?

Kdo je Steve Buscemi? Životopis, informace, biografie, herectví

Steve Buscemi, původně Steven Vincent Buscemi, je známý herec a režisér. Jako herec působí v divadle i ve filmu. Pochází z irsko-italské rodiny. Nedokončil studia a zkoušel štěstí v konkurzech. Pracoval také jako hasič. První velkou roli ztvárnil ve filmu Parting Glances, vynikl také ve filmu Armageddon.
K dalším filmům patří např. Fargo, The Big Lebovski, Přízračný svět a jiné. Steve Buscemi často ztvárňuje duševně nevyrovnané jedince. Účinkoval i v televizním seriálu Rodina Sopranů. Na něm se podílel i jako režisér.Kdo je Steve Buscemi? Životopis Steve Buscemi, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Steve Buscemi

Národnost: USA
Datum narození: 13. prosince 1957
Místo narození: New York

Zaujala vás biografie osobnosti Steve Buscemi? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Vítr? Vzpomenete si na definici slova Durální vak? Víte, co je to Korupce? Vzpomněli byste si na význam slova Miso pasta?

Klíčová slova: vysvětlení, místo narození, Steve Buscemi, wikipedie, osobnost, životopis, informace, národnost, zajímavosti, biografie, kdy se narodil Steve Buscemi?, popis, datum narození, herectví, wiki, kde se narodil Steve Buscemi?

Pojem Steve Buscemi je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Steve Buscemi ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Steve Buscemi na Google.cz

Hledat videa s názvem Steve Buscemi na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Steve Buscemi ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Steve Buscemi ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Steve Buscemi například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Steve Buscemi? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Steve Buscemi? Kdy se narodil Steve Buscemi? Kde se narodil Steve Buscemi? Steve Buscemi patří do kategorie Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Steve Buscemi dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steve Buscemi i v jiné kategorii než je herectví.