Kdo je to?
Kdo je Steve Buscemi? Životopis Steve Buscemi, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Steve Buscemi

Kdo je Steve Buscemi? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Steve Buscemi, původně Steven Vincent Buscemi, je známý herec a režisér. Jako herec působí v divadle i ve filmu. Pochází z irsko-italské rodiny. Nedokončil studia a zkoušel štěstí v konkurzech. Pracoval také jako hasič. První velkou roli ztvárnil ve filmu Parting Glances, vynikl také ve filmu Armageddon.
K dalším filmům patří např. Fargo, The Big Lebovski, Přízračný svět a jiné. Steve Buscemi často ztvárňuje duševně nevyrovnané jedince. Účinkoval i v televizním seriálu Rodina Sopranů. Na něm se podílel i jako režisér.Kdo je Steve Buscemi? Životopis Steve Buscemi, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Steve Buscemi

Národnost: USA
Datum narození: 13. prosince 1957
Místo narození: New York

Zaujala vás biografie osobnosti Steve Buscemi? Potom se podělte s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Okultismus? Znáte termín Skot? Víte, co je to Elektronický podpis? Víte, co je to Briliant?

Klíčová slova: kdy se narodil Steve Buscemi?, životopis, osobnosti, herectví, herectví, narození, národnost, lexikon, datum narození, wiki, biografie, osobnost, život, místo narození, Steve Buscemi, kdo je Steve Buscemi?

Pojem Steve Buscemi je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Steve Buscemi ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Steve Buscemi ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Steve Buscemi ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Steve Buscemi ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Steve Buscemi v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Steve Buscemi například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Steve Buscemi?

Nyní již víte Kdo je to Steve Buscemi? Kdy se narodil Steve Buscemi? Kde se narodil Steve Buscemi? Steve Buscemi se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, mladý dlouhovlasý, steve Buscemi, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Steve Buscemi třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steve Buscemi i v jiné kategorii než je herectví.