Kdo je to?
Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan?

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Stručný životopis

Recep Tayyip Erdogan je současný prezident Turecka, byl také istanbulským starostou a 11 let vykonával funkci tureckého premiéra. Prezidentem byl zvolen první přímou volbou prezidenta již v prvním kole v roce 2014.
Recep Tayyip Erdogan bývá často nazýván diktátorem. Po potlačení pokusu o převrat (červenec 2016) vyhlásil výjimečný stav a čistky v různých oblastech a pomocí dekretů posílil své pravomoce a vládu.Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Recep Tayyip Erdogan

Datum narození: 26. února 1954
Místo narození: Istanbul

Líbí se stručný životopis s osobou Recep Tayyip Erdogan? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Antabus? Znáte definici termínu Fixní náklady? Znáte pojem IMAP? Pamatujete si definici pojmu Flegmóna?

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, heslo, kdo je Recep Tayyip Erdogan?, význam slova, pojem, informace, formulace, přesný výraz, kdo to je, Recep Tayyip Erdogan, popis, přesný význam, co je to Recep Tayyip Erdogan?, co znamená, význam pojmu

Pojem Recep Tayyip Erdogan je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Recep Tayyip Erdogan ve Wikislovníku

Vyhledat termín Recep Tayyip Erdogan ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Recep Tayyip Erdogan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Recep Tayyip Erdogan ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Recep Tayyip Erdogan například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Recep Tayyip Erdogan?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Kdo to byl Recep Tayyip Erdogan? Kdy se narodil Recep Tayyip Erdogan? Kde se narodil Recep Tayyip Erdogan? Recep Tayyip Erdogan je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Recep Tayyip Erdogan třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Recep Tayyip Erdogan i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.