Kdo je to?
Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan?

Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Stručný životopis

Recep Tayyip Erdogan je současný prezident Turecka, byl také istanbulským starostou a 11 let vykonával funkci tureckého premiéra. Prezidentem byl zvolen první přímou volbou prezidenta již v prvním kole v roce 2014.
Recep Tayyip Erdogan bývá často nazýván diktátorem. Po potlačení pokusu o převrat (červenec 2016) vyhlásil výjimečný stav a čistky v různých oblastech a pomocí dekretů posílil své pravomoce a vládu.Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Životopis Recep Tayyip Erdogan, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Recep Tayyip Erdogan

Datum narození: 26. února 1954
Místo narození: Istanbul

Sdílejte tuto stránku s osobností Recep Tayyip Erdogan se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Antabus? Znáte pojem Patetický? Znáte pojem IMAP? Vzpomenete si na definici slova Cirhóza jater?

Klíčová slova: význam, popis, význam slova, termín, vysvětlení, popis, wiki, přesný význam, co je to Recep Tayyip Erdogan?, původ slova, informace, pojem, odborný výraz, etymologie, Recep Tayyip Erdogan, slovo

Pojem Recep Tayyip Erdogan je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Recep Tayyip Erdogan v následujících zdrojích

Hledat pojem Recep Tayyip Erdogan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Recep Tayyip Erdogan ve Wikislovníku

Najít pojem Recep Tayyip Erdogan ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Recep Tayyip Erdogan ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Recep Tayyip Erdogan například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Recep Tayyip Erdogan

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Recep Tayyip Erdogan? Kdo to byl Recep Tayyip Erdogan? Kdy se narodil Recep Tayyip Erdogan? Kde se narodil Recep Tayyip Erdogan? Recep Tayyip Erdogan je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Recep Tayyip Erdogan např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Recep Tayyip Erdogan i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.