Kdo je to?
Kdo je to Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Nevlastní sourozenec?

Co znamená a jaký je význam slova Nevlastní sourozenec?

Nevlastní sourozenec je osoba, která nemá s ostatními sourozenci společného ani jednoho rodiče – otec jednoho dítěte se oženil s matkou druhého dítěte. Nesprávně bývá jako nevlastní sourozenec označován i ten, který má jednoho rodiče společného – matku nebo otce.
Sourozenci, kteří mají společného jen jednoho biologického rodiče, mají být označování jako sourozenci polorodí, nikoli nevlastní.Kdo je to Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Nevlastní sourozenec? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je CNG? Vzpomenete si na definici slova Apriori? Rozumíte pojmu Kriket? Vzpomněli byste si na význam slova Lepenice?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, heslo, definice, vztahy, wikipedie, wiki, význam, etymologie, vysvětlení, přesný výraz, přesný výraz, pojem, význam slova, co znamená, slovo

Pojem Nevlastní sourozenec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Nevlastní sourozenec doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nevlastní sourozenec ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Nevlastní sourozenec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Nevlastní sourozenec ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Nevlastní sourozenec ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Nevlastní sourozenec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevlastní sourozenec například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nevlastní sourozenec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevlastní sourozenec? Definice pojmu Nevlastní sourozenec patří do sekce Vztahy

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vztahy.

Znáte pojem plugin nebo chipset?