Kdo je to?
Kdo je to, byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Nevlastní sourozenec?

Jaký je význam slova Nevlastní sourozenec? Co to znamená?

Nevlastní sourozenec je osoba, která nemá s ostatními sourozenci společného ani jednoho rodiče – otec jednoho dítěte se oženil s matkou druhého dítěte. Nesprávně bývá jako nevlastní sourozenec označován i ten, který má jednoho rodiče společného – matku nebo otce.
Sourozenci, kteří mají společného jen jednoho biologického rodiče, mají být označování jako sourozenci polorodí, nikoli nevlastní.Kdo je to, byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Nevlastní sourozenec? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Hematom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dedukce? Rozumíte pojmu Svastika? Znáte termín Luneta?

Klíčová slova: wiki, informace, co je to Nevlastní sourozenec?, původ slova, kdo to je, popis, heslo, význam, slovo, kdo je Nevlastní sourozenec?, co znamená, pojem, význam pojmu, popis, etymologie, vysvětlení

Pojem Nevlastní sourozenec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Nevlastní sourozenec v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Nevlastní sourozenec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Nevlastní sourozenec ve Wikislovníku

Najít pojem Nevlastní sourozenec ve Wikipedii

Najít heslo Nevlastní sourozenec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevlastní sourozenec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Nevlastní sourozenec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nevlastní sourozenec? Kdo to byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevlastní sourozenec? Definice pojmu Nevlastní sourozenec je v sekci vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Nevlastní sourozenec hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte pojem plugin nebo chipset?