Kdo je to?
Kdo je to, byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Nevlastní sourozenec?

Jaký je význam slova Nevlastní sourozenec? Co to znamená?

Nevlastní sourozenec je osoba, která nemá s ostatními sourozenci společného ani jednoho rodiče – otec jednoho dítěte se oženil s matkou druhého dítěte. Nesprávně bývá jako nevlastní sourozenec označován i ten, který má jednoho rodiče společného – matku nebo otce.
Sourozenci, kteří mají společného jen jednoho biologického rodiče, mají být označování jako sourozenci polorodí, nikoli nevlastní.Kdo je to, byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Definici slova Nevlastní sourozenec můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Hospic? Pamatujete si definici pojmu Kontumace? Rozumíte pojmu Prvotní hřích? Vzpomněli byste si co znamená slovo Žemlovka?

Klíčová slova: přesný význam, kdo je Nevlastní sourozenec?, popis, pojem, wiki, vztahy, slovo, odborný výraz, etymologie, význam pojmu, informace, význam slova, lexikon, heslo, Nevlastní sourozenec, synonymum

Pojem Nevlastní sourozenec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Nevlastní sourozenec v následujících vyhledávačích

Najít termín Nevlastní sourozenec ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Nevlastní sourozenec ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Nevlastní sourozenec na Youtube

Vyhledat heslo Nevlastní sourozenec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevlastní sourozenec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Nevlastní sourozenec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nevlastní sourozenec? Kdo to byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevlastní sourozenec? Definice pojmu Nevlastní sourozenec se nachází v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vztahy.

Znáte pojem plugin nebo chipset?