Kdo je to?
Kdo je to, byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Nevlastní sourozenec?

Jaký je význam slova Nevlastní sourozenec? Co to znamená?

Nevlastní sourozenec je osoba, která nemá s ostatními sourozenci společného ani jednoho rodiče – otec jednoho dítěte se oženil s matkou druhého dítěte. Nesprávně bývá jako nevlastní sourozenec označován i ten, který má jednoho rodiče společného – matku nebo otce.
Sourozenci, kteří mají společného jen jednoho biologického rodiče, mají být označování jako sourozenci polorodí, nikoli nevlastní.Kdo je to, byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Nevlastní sourozenec? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Hospic? Víte, co je to Dobropis? Rozumíte pojmu Prvotní hřích? Rozumíte pojmu Agregace?

Klíčová slova: wiki, co je to Nevlastní sourozenec?, vysvětlení, odborný výraz, kdo to je, vztahy, význam slova, synonymum, termín, přesný význam, lexikon, význam pojmu, popis, co znamená, Nevlastní sourozenec, popis

Pojem Nevlastní sourozenec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Nevlastní sourozenec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nevlastní sourozenec ve Wikimedia Commons

Najít slovo Nevlastní sourozenec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Nevlastní sourozenec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevlastní sourozenec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Nevlastní sourozenec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nevlastní sourozenec? Kdo to byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevlastní sourozenec? Definice pojmu Nevlastní sourozenec je v kategorii vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vztahy.

Znáte pojem plugin nebo chipset?