Kdo je to?
Kdo je to Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Nevlastní sourozenec

Co znamená a jaký je význam slova Nevlastní sourozenec?

Nevlastní sourozenec je osoba, která nemá s ostatními sourozenci společného ani jednoho rodiče – otec jednoho dítěte se oženil s matkou druhého dítěte. Nesprávně bývá jako nevlastní sourozenec označován i ten, který má jednoho rodiče společného – matku nebo otce.
Sourozenci, kteří mají společného jen jednoho biologického rodiče, mají být označování jako sourozenci polorodí, nikoli nevlastní.Kdo je to Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Skydrive? Víte co je Datum splatnosti? Rozumíte pojmu Legionella? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vesmír?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, význam, popis, Nevlastní sourozenec, pojem, wikipedie, co znamená, formulace, definice, vysvětlení, odborný výraz, Nevlastní sourozenec, termín, slovo, wiki

Pojem Nevlastní sourozenec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Nevlastní sourozenec na Youtube

Zkusit najít slovo Nevlastní sourozenec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Nevlastní sourozenec na Google.cz

Vyhledat slovo Nevlastní sourozenec ve Wikipedii

Najít slovo Nevlastní sourozenec ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevlastní sourozenec například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Nevlastní sourozenec, definice, vysvětlení pojmu

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevlastní sourozenec? Definice pojmu Nevlastní sourozenec patří do kategorie Vztahy

Kategorie vztahy, rentiér venku, nevlastní sourozenec, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Nevlastní sourozenec i v jiné části webu než je kategorie vztahy.

Znáte pojem plugin nebo chipset?