Kdo je to?
Kdo je to, byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Nevlastní sourozenec?

Jaký je význam slova Nevlastní sourozenec? Co to znamená?

Nevlastní sourozenec je osoba, která nemá s ostatními sourozenci společného ani jednoho rodiče – otec jednoho dítěte se oženil s matkou druhého dítěte. Nesprávně bývá jako nevlastní sourozenec označován i ten, který má jednoho rodiče společného – matku nebo otce.
Sourozenci, kteří mají společného jen jednoho biologického rodiče, mají být označování jako sourozenci polorodí, nikoli nevlastní.Kdo je to, byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Nevlastní sourozenec? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Hematom? Rozumíte pojmu Implementace? Rozumíte pojmu Svastika? Znáte pojem Okupace?

Klíčová slova: pojem, popis, vysvětlení, význam pojmu, formulace, slovo, kdo to je, Nevlastní sourozenec, synonymum, původ slova, význam slova, vztahy, popis, informace, definice, kdo je Nevlastní sourozenec?

Pojem Nevlastní sourozenec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Nevlastní sourozenec

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nevlastní sourozenec ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Nevlastní sourozenec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Nevlastní sourozenec ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Nevlastní sourozenec ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevlastní sourozenec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nevlastní sourozenec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nevlastní sourozenec? Kdo to byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevlastní sourozenec? Definice pojmu Nevlastní sourozenec patří do sekce vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vztahy.

Znáte pojem plugin nebo chipset?