Kdo je to?
Kdo je to Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Nevlastní sourozenec?

Jaký je význam slova Nevlastní sourozenec? Co to znamená?

Nevlastní sourozenec je osoba, která nemá s ostatními sourozenci společného ani jednoho rodiče – otec jednoho dítěte se oženil s matkou druhého dítěte. Nesprávně bývá jako nevlastní sourozenec označován i ten, který má jednoho rodiče společného – matku nebo otce.
Sourozenci, kteří mají společného jen jednoho biologického rodiče, mají být označování jako sourozenci polorodí, nikoli nevlastní.Kdo je to Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Definici slova Nevlastní sourozenec můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Smoothie? Vzpomněli byste si na význam slova AKA? Rozumíte pojmu Konvektomat? Znáte definici termínu Prevenar 13?

Klíčová slova: vztahy, wiki, wikipedie, vysvětlení, Nevlastní sourozenec, pojem, vztahy, význam pojmu, etymologie, slovo, přesný výraz, informace, definice, význam slova, význam, odborný výraz

Pojem Nevlastní sourozenec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Nevlastní sourozenec

Hledat výraz Nevlastní sourozenec ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Nevlastní sourozenec na Google.cz

Vyhledat výraz Nevlastní sourozenec ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Nevlastní sourozenec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Nevlastní sourozenec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevlastní sourozenec například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Nevlastní sourozenec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevlastní sourozenec? Definice pojmu Nevlastní sourozenec je v kategorii Vztahy

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem Nevlastní sourozenec v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je vztahy.

Znáte pojem plugin nebo chipset?