Kdo je to?
Kdo je to Ivan Pilný? Životopis Ivan Pilný, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivan Pilný?

Kdo je to Ivan Pilný? Stručný životopis

Ivan Pilný je velmi úspěšný podnikatel v oblasti IT, zakladatel a generální ředitel české pobočky Microsoftu. Vstoupil také do politiky, stal se ministrem financí v Sobotkově vládě, později působil také jako poslanec PS Parlamentu ČR, zastupitel hlavního města Prahy, náměstek ministryně průmyslu a obchodu ČR. V současnosti je členem hnutí ANO 2011.
Je absolventem elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze, titul inženýr získal v oboru technické kybernetiky. Pracoval ve výzkumných ústavech a výpočetních střediscích, po roce 1989 se stal podnikatelem. Kromě zastoupení Microsoftu byl předsedou představenstva Českého Telecomu, generálním ředitelem eTel a prezidentem Tuesday Business Network. Ivan Pilný píše knihy a blogy, vystupuje v médiích a pořádá přednášky, například o digitální ekonomice.Kdo je to Ivan Pilný? Životopis Ivan Pilný, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Ivan Pilný

Národnost: česká
Datum narození: 6. července 1944
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivan Pilný sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Odstupné? Vzpomněli byste si na význam slova Divadlo? Víte, co je to Notifikace? Znáte definici termínu Feta?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, politici, kdo to je, význam pojmu, formulace, přesný význam, původ slova, kdo je Ivan Pilný?, etymologie, Ivan Pilný, wiki, definice, význam slova, co je to Ivan Pilný?, co znamená

Pojem Ivan Pilný je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Pilný ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Ivan Pilný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Ivan Pilný ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Ivan Pilný ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Pilný například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Pilný?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Pilný? Kdo to byl Ivan Pilný? Kdy se narodil Ivan Pilný? Kde se narodil Ivan Pilný? Ivan Pilný patří do sekce politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Pilný kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Pilný i v jiné kategorii než je politici.