Kdo je to?
Kdo je to Ivan Pilný? Životopis Ivan Pilný, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivan Pilný?

Kdo je to Ivan Pilný? Stručný životopis

Ivan Pilný je velmi úspěšný podnikatel v oblasti IT, zakladatel a generální ředitel české pobočky Microsoftu. Vstoupil také do politiky, stal se ministrem financí v Sobotkově vládě, později působil také jako poslanec PS Parlamentu ČR, zastupitel hlavního města Prahy, náměstek ministryně průmyslu a obchodu ČR. V současnosti je členem hnutí ANO 2011.
Je absolventem elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze, titul inženýr získal v oboru technické kybernetiky. Pracoval ve výzkumných ústavech a výpočetních střediscích, po roce 1989 se stal podnikatelem. Kromě zastoupení Microsoftu byl předsedou představenstva Českého Telecomu, generálním ředitelem eTel a prezidentem Tuesday Business Network. Ivan Pilný píše knihy a blogy, vystupuje v médiích a pořádá přednášky, například o digitální ekonomice.Kdo je to Ivan Pilný? Životopis Ivan Pilný, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Ivan Pilný

Národnost: česká
Datum narození: 6. července 1944
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Ivan Pilný se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo KWh? Znáte definici termínu Kreatin? Víte, co je to Pneumokok? Pamatujete si definici pojmu Sendvič?

Klíčová slova: wiki, termín, etymologie, přesný význam, definice, co znamená, slovo, vysvětlení, kdo to je, význam, kdo je Ivan Pilný?, pojem, význam pojmu, odborný výraz, popis, informace

Pojem Ivan Pilný je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ivan Pilný doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Ivan Pilný ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Ivan Pilný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Ivan Pilný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Ivan Pilný ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Pilný například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Pilný

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ivan Pilný? Kdo to byl Ivan Pilný? Kdy se narodil Ivan Pilný? Kde se narodil Ivan Pilný? Ivan Pilný je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ivan Pilný např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Pilný i v jiné kategorii než je politici.