Kdo je to?
Kdo je to Ivan Pilný? Životopis Ivan Pilný, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivan Pilný?

Kdo je to Ivan Pilný? Stručný životopis

Ivan Pilný je velmi úspěšný podnikatel v oblasti IT, zakladatel a generální ředitel české pobočky Microsoftu. Vstoupil také do politiky, stal se ministrem financí v Sobotkově vládě, později působil také jako poslanec PS Parlamentu ČR, zastupitel hlavního města Prahy, náměstek ministryně průmyslu a obchodu ČR. V současnosti je členem hnutí ANO 2011.
Je absolventem elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze, titul inženýr získal v oboru technické kybernetiky. Pracoval ve výzkumných ústavech a výpočetních střediscích, po roce 1989 se stal podnikatelem. Kromě zastoupení Microsoftu byl předsedou představenstva Českého Telecomu, generálním ředitelem eTel a prezidentem Tuesday Business Network. Ivan Pilný píše knihy a blogy, vystupuje v médiích a pořádá přednášky, například o digitální ekonomice.Kdo je to Ivan Pilný? Životopis Ivan Pilný, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Ivan Pilný

Národnost: česká
Datum narození: 6. července 1944
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Ivan Pilný? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo KWh? Rozumíte pojmu Šlehaný med? Víte, co je to Pneumokok? Znáte pojem Webhosting?

Klíčová slova: kdo to je, přesný význam, slovo, definice, formulace, wiki, význam pojmu, politici, heslo, synonymum, Ivan Pilný, informace, přesný výraz, odborný výraz, pojem, lexikon

Pojem Ivan Pilný je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Pilný ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Ivan Pilný ve Wikislovníku

Hledat pojem Ivan Pilný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Ivan Pilný na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Pilný například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Ivan Pilný? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ivan Pilný? Kdo to byl Ivan Pilný? Kdy se narodil Ivan Pilný? Kde se narodil Ivan Pilný? Ivan Pilný se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ivan Pilný dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Pilný i v jiné kategorii než je politici.