Kdo je to?
Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenec?

Co znamená a jaký je význam slova Milenec?

Milenec je osoba mužského pohlaví, s níž má jiná osoba (ať už žena v heterosexuálním vztahu nebo muž v homosexuálním vztahu) intimní vztah. Buď se toto slovo používá v případě nesezdaných partnerů, případně u vztahu, jehož hlavním účelem je sex, nebo v choulostivých situacích, jako je mimomanželský poměr, tedy nevěra.Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Milenec? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Antispam? Víte, co je to Alter ego? Rozumíte pojmu Viskóza? Rozumíte pojmu Egocentrismus?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, slovo, lexikon, synonymum, wiki, význam, definice, formulace, etymologie, přesný význam, popis, význam pojmu, heslo, odborný výraz, informace

Pojem Milenec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Milenec

Vyhledat termín Milenec ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Milenec ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Milenec na Google.cz

Najít slovo Milenec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Milenec například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Milenec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Milenec? Kdo to byl Milenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenec? Definice pojmu Milenec je v sekci vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Milenec i v jiné sekci než je kategorie vztahy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.