Kdo je to?
Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenec?

Co znamená a jaký je význam slova Milenec?

Milenec je osoba mužského pohlaví, s níž má jiná osoba (ať už žena v heterosexuálním vztahu nebo muž v homosexuálním vztahu) intimní vztah. Buď se toto slovo používá v případě nesezdaných partnerů, případně u vztahu, jehož hlavním účelem je sex, nebo v choulostivých situacích, jako je mimomanželský poměr, tedy nevěra.Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Tento text (Milenec) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Workoholik? Vzpomněli byste si na význam slova Šlehaný med? Rozumíte pojmu Kovadlina? Znáte definici termínu Lyocell?

Klíčová slova: slovo, kdo to je, definice, odborný výraz, Milenec, přesný výraz, popis, termín, lexikon, pojem, význam, přesný význam, informace, co znamená, co je to Milenec?, původ slova

Pojem Milenec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Milenec

Hledat pojem Milenec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Milenec ve Wikimedia Commons

Najít pojem Milenec ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Milenec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Milenec například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Milenec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Milenec? Kdo to byl Milenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenec? Definice pojmu Milenec je v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Milenec i jinde než v sekci než v vztahy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.