Kdo je to?
Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenec?

Co znamená a jaký je význam slova Milenec?

Milenec je osoba mužského pohlaví, s níž má jiná osoba (ať už žena v heterosexuálním vztahu nebo muž v homosexuálním vztahu) intimní vztah. Buď se toto slovo používá v případě nesezdaných partnerů, případně u vztahu, jehož hlavním účelem je sex, nebo v choulostivých situacích, jako je mimomanželský poměr, tedy nevěra.Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Milenec s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Antispam? Vzpomenete si na definici slova EKG? Rozumíte pojmu Viskóza? Vzpomněli byste si na význam slova Rotunda?

Klíčová slova: původ slova, význam slova, vztahy, lexikon, definice, heslo, kdo je Milenec?, Milenec, význam pojmu, co je to Milenec?, formulace, popis, odborný výraz, vysvětlení, slovo, etymologie

Pojem Milenec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Milenec na Youtube

Vyhledat termín Milenec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Milenec ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Milenec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Milenec například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Milenec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Milenec? Kdo to byl Milenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenec? Definice pojmu Milenec patří do sekce vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vztahy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.