Kdo je to?
Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenec?

Co znamená a jaký je význam slova Milenec?

Milenec je osoba mužského pohlaví, s níž má jiná osoba (ať už žena v heterosexuálním vztahu nebo muž v homosexuálním vztahu) intimní vztah. Buď se toto slovo používá v případě nesezdaných partnerů, případně u vztahu, jehož hlavním účelem je sex, nebo v choulostivých situacích, jako je mimomanželský poměr, tedy nevěra.Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Milenec s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Workoholik? Znáte termín Zvratné zájmeno? Rozumíte pojmu Kovadlina? Víte, co je to Dodací list?

Klíčová slova: lexikon, význam slova, informace, synonymum, popis, vysvětlení, přesný výraz, formulace, význam, vztahy, etymologie, heslo, popis, kdo je Milenec?, Milenec, význam pojmu

Pojem Milenec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Milenec doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Milenec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Milenec ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Milenec ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Milenec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Milenec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Milenec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Milenec? Kdo to byl Milenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenec? Definice pojmu Milenec se nachází v kategorii vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vztahy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.