Kdo je to?
Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenec?

Co znamená a jaký je význam slova Milenec?

Milenec je osoba mužského pohlaví, s níž má jiná osoba (ať už žena v heterosexuálním vztahu nebo muž v homosexuálním vztahu) intimní vztah. Buď se toto slovo používá v případě nesezdaných partnerů, případně u vztahu, jehož hlavním účelem je sex, nebo v choulostivých situacích, jako je mimomanželský poměr, tedy nevěra.Kdo je to, byl Milenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenec? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Milenec? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Antispyware? Znáte termín SD karta? Rozumíte pojmu Vytáčník? Víte, co je to Perlinka?

Klíčová slova: termín, informace, popis, pojem, kdo je Milenec?, Milenec, etymologie, heslo, lexikon, vztahy, co znamená, slovo, odborný výraz, co je to Milenec?, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Milenec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Milenec

Najít termín Milenec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Milenec na Youtube

Hledat termín Milenec na Google.cz

Hledat slovo Milenec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Milenec například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Milenec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Milenec? Kdo to byl Milenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenec? Definice pojmu Milenec je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.