Kdo je to?
Kdo je to Robert Fico? Životopis Robert Fico, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Fico?

Kdo je to Robert Fico? Stručný životopis

Robert Fico je významný slovenský politik, od roku 2006 do roku 2010 a od roku 2012 do roku 2018 také předseda vlády SR. Založil stranu SMĚR – sociálna demokracia a stal se jejím předsedou. Kromě politiky se věnoval také kariéře vysokoškolského učitele. Jeho působištěm se stala Právnická fakulta UJAK v Bratislavě, kde získal docenturu. Kandidoval na prezidentskou funkci, v druhém kole voleb byl však předstižen A. Kiskou.
Robert Fico je nositelem Řádu Bílého lva, který mu udělil prezident ČR Miloš Zeman.Kdo je to Robert Fico? Životopis Robert Fico, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Robert Fico

Národnost: slovenská
Datum narození: 15. září 1964
Místo narození: Topoľčany

Popis osobnosti Robert Fico můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Bungalov? Rozumíte pojmu Fortifikace? Znáte definici termínu Šoufek? Znáte pojem Ppm?

Klíčová slova: lexikon, formulace, co znamená, význam, synonymum, kdo je Robert Fico?, význam pojmu, politici, heslo, přesný výraz, slovo, co je to Robert Fico?, přesný význam, termín, popis, informace

Pojem Robert Fico je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Robert Fico ve Wikislovníku

Hledat heslo Robert Fico ve vyhledávači Yandex

Najít termín Robert Fico na Google.cz

Zkusit najít slovo Robert Fico v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Fico například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Robert Fico?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Robert Fico? Kdo to byl Robert Fico? Kdy se narodil Robert Fico? Kde se narodil Robert Fico? Robert Fico patří do sekce politici. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Robert Fico třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Fico i v jiné kategorii než je politici.