Kdo je to?
Kdo je Robert Fico? Životopis Robert Fico, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Robert Fico?

Kdo je Robert Fico? Životopis, informace, biografie, politici

Robert Fico je významný slovenský politik, od roku 2006 do roku 2010 a od roku 2012 do roku 2018 také předseda vlády SR. Založil stranu SMĚR – sociálna demokracia a stal se jejím předsedou. Kromě politiky se věnoval také kariéře vysokoškolského učitele. Jeho působištěm se stala Právnická fakulta UJAK v Bratislavě, kde získal docenturu. Kandidoval na prezidentskou funkci, v druhém kole voleb byl však předstižen A. Kiskou.
Robert Fico je nositelem Řádu Bílého lva, který mu udělil prezident ČR Miloš Zeman.Kdo je Robert Fico? Životopis Robert Fico, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Robert Fico

Národnost: slovenská
Datum narození: 15. září 1964
Místo narození: Topoľčany

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Robert Fico? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Lambda sonda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Keylogger? Znáte definici termínu Spravedlnost? Znáte termín Černý kašel?

Klíčová slova: politici, zajímavosti, životopis, informace, Robert Fico, osobnost, osobnosti, wikipedie, kde se narodil Robert Fico?, kdy se narodil Robert Fico?, místo narození, biografie, politici, národnost, život, wiki

Pojem Robert Fico je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Robert Fico ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Robert Fico ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Robert Fico v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Robert Fico ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Fico například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Fico

Právě nyní již víte Kdo je to Robert Fico? Kdy se narodil Robert Fico? Kde se narodil Robert Fico? Robert Fico je v kategorii Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Robert Fico dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Fico i v jiné kategorii než je politici.