Kdo je to?
Kdo je to Robert Fico? Životopis Robert Fico, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Fico?

Kdo je to Robert Fico? Stručný životopis

Robert Fico je významný slovenský politik, od roku 2006 do roku 2010 a od roku 2012 do roku 2018 také předseda vlády SR. Založil stranu SMĚR – sociálna demokracia a stal se jejím předsedou. Kromě politiky se věnoval také kariéře vysokoškolského učitele. Jeho působištěm se stala Právnická fakulta UJAK v Bratislavě, kde získal docenturu. Kandidoval na prezidentskou funkci, v druhém kole voleb byl však předstižen A. Kiskou.
Robert Fico je nositelem Řádu Bílého lva, který mu udělil prezident ČR Miloš Zeman.Kdo je to Robert Fico? Životopis Robert Fico, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Robert Fico

Národnost: slovenská
Datum narození: 15. září 1964
Místo narození: Topoľčany

Popis osobnosti Robert Fico můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Bubble tea? Vzpomenete si na definici slova Družstvo? Znáte definici termínu Balustráda? Vzpomněli byste si na význam slova Aloha?

Klíčová slova: popis, heslo, význam slova, termín, kdo to je, Robert Fico, význam pojmu, lexikon, popis, informace, co je to Robert Fico?, synonymum, slovo, přesný výraz, definice, politici

Pojem Robert Fico je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Robert Fico v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert Fico ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Robert Fico na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Robert Fico ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Robert Fico na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Fico například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Fico

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Robert Fico? Kdo to byl Robert Fico? Kdy se narodil Robert Fico? Kde se narodil Robert Fico? Robert Fico se nachází v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Robert Fico dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Fico i v jiné kategorii než je politici.