Kdo je to?
Kdo je to Robert Fico? Životopis Robert Fico, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Fico?

Kdo je to Robert Fico? Stručný životopis

Robert Fico je významný slovenský politik, od roku 2006 do roku 2010 a od roku 2012 do roku 2018 také předseda vlády SR. Založil stranu SMĚR – sociálna demokracia a stal se jejím předsedou. Kromě politiky se věnoval také kariéře vysokoškolského učitele. Jeho působištěm se stala Právnická fakulta UJAK v Bratislavě, kde získal docenturu. Kandidoval na prezidentskou funkci, v druhém kole voleb byl však předstižen A. Kiskou.
Robert Fico je nositelem Řádu Bílého lva, který mu udělil prezident ČR Miloš Zeman.Kdo je to Robert Fico? Životopis Robert Fico, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Robert Fico

Národnost: slovenská
Datum narození: 15. září 1964
Místo narození: Topoľčany

Líbí se stručný životopis s osobou Robert Fico? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Bubble tea? Víte co je CO2? Znáte definici termínu Balustráda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Střídavý proud?

Klíčová slova: co je to Robert Fico?, přesný význam, termín, formulace, původ slova, popis, politici, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, kdo je Robert Fico?, co znamená, wiki, heslo, slovo, informace

Pojem Robert Fico je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat heslo Robert Fico ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Robert Fico ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Robert Fico ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Robert Fico ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Fico například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Robert Fico?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Robert Fico? Kdo to byl Robert Fico? Kdy se narodil Robert Fico? Kde se narodil Robert Fico? Robert Fico je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Robert Fico řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Fico i v jiné kategorii než je politici.