Kdo je to?
Kdo je Robert Fico? Životopis Robert Fico, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Robert Fico

Kdo je Robert Fico? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Robert Fico je významný slovenský politik, od roku 2006 do roku 2010 a od roku 2012 do roku 2018 také předseda vlády SR. Založil stranu SMĚR – sociálna demokracia a stal se jejím předsedou. Kromě politiky se věnoval také kariéře vysokoškolského učitele. Jeho působištěm se stala Právnická fakulta UJAK v Bratislavě, kde získal docenturu. Kandidoval na prezidentskou funkci, v druhém kole voleb byl však předstižen A. Kiskou.
Robert Fico je nositelem Řádu Bílého lva, který mu udělil prezident ČR Miloš Zeman.Kdo je Robert Fico? Životopis Robert Fico, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Robert Fico

Národnost: slovenská
Datum narození: 15. září 1964
Místo narození: Topoľčany

Tento text (Robert Fico) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Fenomén? Víte co je Laxní přístup? Znáte definici termínu Kalumet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Próza?

Klíčová slova: kdy se narodil Robert Fico?, narození, biografie, Robert Fico, životopis, wikipedie, osobnosti, místo narození, Robert Fico, popis, lexikon, wiki, informace, osobnost, život, kdo je Robert Fico?

Pojem Robert Fico je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Robert Fico ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Robert Fico na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Robert Fico ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Robert Fico na Google.cz

Zkusit najít termín Robert Fico ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Fico například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Robert Fico?

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Robert Fico? Kdy se narodil Robert Fico? Kde se narodil Robert Fico? Robert Fico patří do kategorie Politici

Kategorie politici, šedovlasý politik, robert Fico, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Robert Fico kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Fico i v jiné kategorii než je politici.