Kdo je to?
Kdo je to Robert Fico? Životopis Robert Fico, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Fico?

Kdo je to Robert Fico? Stručný životopis

Robert Fico je významný slovenský politik, od roku 2006 do roku 2010 a od roku 2012 do roku 2018 také předseda vlády SR. Založil stranu SMĚR – sociálna demokracia a stal se jejím předsedou. Kromě politiky se věnoval také kariéře vysokoškolského učitele. Jeho působištěm se stala Právnická fakulta UJAK v Bratislavě, kde získal docenturu. Kandidoval na prezidentskou funkci, v druhém kole voleb byl však předstižen A. Kiskou.
Robert Fico je nositelem Řádu Bílého lva, který mu udělil prezident ČR Miloš Zeman.Kdo je to Robert Fico? Životopis Robert Fico, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Robert Fico

Národnost: slovenská
Datum narození: 15. září 1964
Místo narození: Topoľčany

Zaujala vás biografie osobnosti Robert Fico? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Bungalov? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cytoplazma? Znáte definici termínu Šoufek? Víte co je Unisex?

Klíčová slova: kdo je Robert Fico?, co znamená, význam slova, význam, politici, pojem, popis, původ slova, přesný výraz, kdo to je, Robert Fico, odborný výraz, význam pojmu, etymologie, vysvětlení, informace

Pojem Robert Fico je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Robert Fico na Google.cz

Vyhledat výraz Robert Fico v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Robert Fico ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Robert Fico na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Fico například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Robert Fico? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Robert Fico? Kdo to byl Robert Fico? Kdy se narodil Robert Fico? Kde se narodil Robert Fico? Robert Fico se nachází v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Robert Fico třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Fico i v jiné kategorii než je politici.