Kdo je to?
Kdo je to Robert Fico? Životopis Robert Fico, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Fico?

Kdo je to Robert Fico? Stručný životopis

Robert Fico je významný slovenský politik, od roku 2006 do roku 2010 a od roku 2012 do roku 2018 také předseda vlády SR. Založil stranu SMĚR – sociálna demokracia a stal se jejím předsedou. Kromě politiky se věnoval také kariéře vysokoškolského učitele. Jeho působištěm se stala Právnická fakulta UJAK v Bratislavě, kde získal docenturu. Kandidoval na prezidentskou funkci, v druhém kole voleb byl však předstižen A. Kiskou.
Robert Fico je nositelem Řádu Bílého lva, který mu udělil prezident ČR Miloš Zeman.Kdo je to Robert Fico? Životopis Robert Fico, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Robert Fico

Národnost: slovenská
Datum narození: 15. září 1964
Místo narození: Topoľčany

Líbí se stručný životopis s osobou Robert Fico? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Bungalov? Vzpomněli byste si na význam slova Genmaiča? Znáte definici termínu Šoufek? Znáte definici termínu Pankreas?

Klíčová slova: význam, popis, informace, heslo, přesný význam, wiki, co znamená, definice, etymologie, přesný výraz, politici, význam slova, slovo, synonymum, původ slova, lexikon

Pojem Robert Fico je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Robert Fico lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Robert Fico ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Robert Fico na Youtube

Zkusit najít Robert Fico ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Robert Fico v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Fico například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Fico

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Robert Fico? Kdo to byl Robert Fico? Kdy se narodil Robert Fico? Kde se narodil Robert Fico? Robert Fico je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Robert Fico dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Fico i v jiné kategorii než je politici.