Kdo je to?
Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Rafael Nadal?

Kdo je to Rafael Nadal? Stručný životopis

Rafael Nadal je jedním z nejslavnějších tenistů současnosti. Je olympijským vítězem, sedmkrát vyhrál French Open v mužské dvouhře, dvakrát zvítězil ve Wimbledonu, je držitelem titulu na Australian Open 2009 a US Open 2010 a výčet jeho úspěchů by mohl pokračovat. Je přezdíván "antukový král" (The King of Clay).Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Rafael Nadal

Národnost: španělská
Datum narození: 3.6.1986
Místo narození: Manacor, Mallorca, Španělsko

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Rafael Nadal? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu WWW? Znáte pojem Banka? Znáte termín Akumulátor? Vzpomenete si na definici slova Okupace?

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, přesný význam, sport, popis, wiki, slovo, popis, význam slova, kdo je Rafael Nadal?, odborný výraz, původ slova, kdo to je, přesný výraz, synonymum, etymologie

Pojem Rafael Nadal je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Rafael Nadal na Youtube

Hledat pojem Rafael Nadal ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rafael Nadal ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Rafael Nadal v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Rafael Nadal například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Rafael Nadal

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rafael Nadal? Kdo to byl Rafael Nadal? Kdy se narodil Rafael Nadal? Kde se narodil Rafael Nadal? Rafael Nadal je v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Rafael Nadal řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rafael Nadal i v jiné kategorii než je sport.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?