Kdo je to?
Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Rafael Nadal?

Kdo je to Rafael Nadal? Stručný životopis

Rafael Nadal je jedním z nejslavnějších tenistů současnosti. Je olympijským vítězem, sedmkrát vyhrál French Open v mužské dvouhře, dvakrát zvítězil ve Wimbledonu, je držitelem titulu na Australian Open 2009 a US Open 2010 a výčet jeho úspěchů by mohl pokračovat. Je přezdíván "antukový král" (The King of Clay).Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Rafael Nadal

Národnost: španělská
Datum narození: 3.6.1986
Místo narození: Manacor, Mallorca, Španělsko

Tento text (Rafael Nadal) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Web? Víte, co je to Softball? Znáte termín Quad core? Rozumíte pojmu Číselná řada?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, sport, lexikon, význam slova, co je to Rafael Nadal?, slovo, vysvětlení, význam, etymologie, kdo to je, pojem, význam pojmu, co znamená, definice, heslo

Pojem Rafael Nadal je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít pojem Rafael Nadal ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rafael Nadal ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Rafael Nadal na Google.cz

Zkusit najít frázi Rafael Nadal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rafael Nadal například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Rafael Nadal? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rafael Nadal? Kdo to byl Rafael Nadal? Kdy se narodil Rafael Nadal? Kde se narodil Rafael Nadal? Rafael Nadal je v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Rafael Nadal kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rafael Nadal i v jiné kategorii než je sport.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?