Kdo je to?
Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Rafael Nadal?

Kdo je to Rafael Nadal? Stručný životopis

Rafael Nadal je jedním z nejslavnějších tenistů současnosti. Je olympijským vítězem, sedmkrát vyhrál French Open v mužské dvouhře, dvakrát zvítězil ve Wimbledonu, je držitelem titulu na Australian Open 2009 a US Open 2010 a výčet jeho úspěchů by mohl pokračovat. Je přezdíván "antukový král" (The King of Clay).Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Rafael Nadal

Národnost: španělská
Datum narození: 3.6.1986
Místo narození: Manacor, Mallorca, Španělsko

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rafael Nadal s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Web? Pamatujete si definici pojmu Eucerin? Znáte termín Quad core? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kadidlo?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, co znamená, přesný význam, pojem, kdo je Rafael Nadal?, sport, popis, význam slova, etymologie, Rafael Nadal, co je to Rafael Nadal?, vysvětlení, termín, wiki, formulace

Pojem Rafael Nadal je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Rafael Nadal ve Wikipedii

Hledat slovo Rafael Nadal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Rafael Nadal ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Rafael Nadal na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rafael Nadal například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Rafael Nadal?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Rafael Nadal? Kdo to byl Rafael Nadal? Kdy se narodil Rafael Nadal? Kde se narodil Rafael Nadal? Rafael Nadal patří do sekce sport. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Rafael Nadal řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rafael Nadal i v jiné kategorii než je sport.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?