Kdo je to?
Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Rafael Nadal?

Kdo je to Rafael Nadal? Stručný životopis

Rafael Nadal je jedním z nejslavnějších tenistů současnosti. Je olympijským vítězem, sedmkrát vyhrál French Open v mužské dvouhře, dvakrát zvítězil ve Wimbledonu, je držitelem titulu na Australian Open 2009 a US Open 2010 a výčet jeho úspěchů by mohl pokračovat. Je přezdíván "antukový král" (The King of Clay).Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Rafael Nadal

Národnost: španělská
Datum narození: 3.6.1986
Místo narození: Manacor, Mallorca, Španělsko

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Rafael Nadal? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Web? Víte co je Dušnost? Znáte termín Dual core? Vzpomněli byste si co označuje výraz Specifický symbol?

Klíčová slova: původ slova, pojem, informace, Rafael Nadal, etymologie, termín, kdo to je, význam pojmu, slovo, význam slova, formulace, heslo, co znamená, kdo je Rafael Nadal?, wiki, popis

Pojem Rafael Nadal je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Rafael Nadal

Vyhledat výraz Rafael Nadal ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Rafael Nadal ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Rafael Nadal ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Rafael Nadal ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Rafael Nadal například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Rafael Nadal?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rafael Nadal? Kdo to byl Rafael Nadal? Kdy se narodil Rafael Nadal? Kde se narodil Rafael Nadal? Rafael Nadal je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Rafael Nadal kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rafael Nadal i v jiné kategorii než je sport.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?