Kdo je to?
Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Rafael Nadal?

Kdo je to Rafael Nadal? Stručný životopis

Rafael Nadal je jedním z nejslavnějších tenistů současnosti. Je olympijským vítězem, sedmkrát vyhrál French Open v mužské dvouhře, dvakrát zvítězil ve Wimbledonu, je držitelem titulu na Australian Open 2009 a US Open 2010 a výčet jeho úspěchů by mohl pokračovat. Je přezdíván "antukový král" (The King of Clay).Kdo je to Rafael Nadal? Životopis Rafael Nadal, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Rafael Nadal

Národnost: španělská
Datum narození: 3.6.1986
Místo narození: Manacor, Mallorca, Španělsko

Sdílejte tuto stránku s osobností Rafael Nadal se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Web? Znáte pojem Trestní oznámení? Znáte termín Dual core? Vzpomenete si na definici slova Antuka?

Klíčová slova: kdo je Rafael Nadal?, přesný význam, význam pojmu, Rafael Nadal, sport, termín, význam slova, informace, slovo, heslo, definice, původ slova, vysvětlení, co je to Rafael Nadal?, popis, lexikon

Pojem Rafael Nadal je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Rafael Nadal

Vyhledat výraz Rafael Nadal ve Wikislovníku

Zkusit najít Rafael Nadal na Google.cz

Vyhledat termín Rafael Nadal ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Rafael Nadal na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Rafael Nadal například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Rafael Nadal

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rafael Nadal? Kdo to byl Rafael Nadal? Kdy se narodil Rafael Nadal? Kde se narodil Rafael Nadal? Rafael Nadal je v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Rafael Nadal dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rafael Nadal i v jiné kategorii než je sport.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?