Kdo je to?
Kdo je Alice Kovácsová? Životopis Alice Kovácsová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Alice Kovácsová

Kdo je Alice Kovácsová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Manželka známého hudebníka Ondřeje Havelky, podnikatelka a režisérka Alice Kovácsová, se spíš, jak svojí prací proslavila dlouholetým milostným románkem s Karlem Gottem. S ním se seznámila v pouhých sedmnácti letech, Gottovi bylo tehdy 44 let. V následujících desíti letech se stala jeho milenkou. Vztah skončil, když Gott začal randit s Martinou Zbořilovou, pozdější manželkou Miloše Formana. Nicméně přátelský vztah mezi oběma trval po dlouhá léta dál, až Ivana Macháčková, později Gottová vztahu udělala přítrž.
Alice se po rozchodu pustila do práce a v roce 1984 se stala asistentkou režie filmu (ve kterém si dokonce i zahrála) Stalo se na podzim. Začala randit s Ondřejem Havelkou, za kterého se 9.9. 2009 provdala. Společně vychovávají dvě děti – dceru Rozálii a syna Huga, o kterém Gottova nejstarší dcera Dominika tvrdí, že je její bratr. Sama Kovácsová toto nikdy nevyvrátila. S manželem Ondřejem Havelkou si koupili dům na ostrově Fuerteventura na Kanárských ostrovech.
O svém manželovi tvrdí, že je to ten nejtrpělivější a nejlaskavější muž pod sluncem. A také, že je hodně velkorysý. On sám mlčí, nechce se k aféře nemanželského syna a minulosti své manželky vůbec vyjadřovat. Přesto Huga vychovává jako svého vlastního.
Alice Kovácsová se mimo jiné věnuje také podnikání. V jejím živnostenském rejstříku se najde i kolonka Restaurátorka starého nábytku a starých věcí. O tomto se Alice vyjadřuje jako o své srdeční záležitosti.Kdo je Alice Kovácsová? Životopis Alice Kovácsová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Alice Kovácsová

Národnost: česká
Datum narození: 3. května 1966

Sdílejte tuto stránku s osobností Alice Kovácsová s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Rizoto? Víte co je Starověk? Vzpomněli byste si co znamená slovo Puntíkovaný trikot? Vzpomněli byste si co označuje výraz Investice?

Klíčová slova: wiki, kdo je Alice Kovácsová?, podnikání, Alice Kovácsová, osobnost, život, národnost, popis, lexikon, životopis, wikipedie, vysvětlení, informace, zajímavosti, biografie, datum narození

Pojem Alice Kovácsová je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít termín Alice Kovácsová na Google.cz

Zkusit najít pojem Alice Kovácsová ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Alice Kovácsová ve Wikipedii

Najít heslo Alice Kovácsová ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Alice Kovácsová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alice Kovácsová například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Alice Kovácsová?

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Alice Kovácsová? Kdy se narodila Alice Kovácsová? Alice Kovácsová patří do kategorie Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatel v kanceláři, alice Kovácsová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Alice Kovácsová kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alice Kovácsová i v jiné kategorii než je podnikání.