Kdo je to?
Kdo je Alice Kovácsová? Životopis Alice Kovácsová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Kdo je Alice Kovácsová?

Kdo je Alice Kovácsová? Životopis, informace, biografie, podnikání

Manželka známého hudebníka Ondřeje Havelky, podnikatelka a režisérka Alice Kovácsová, se spíš, jak svojí prací proslavila dlouholetým milostným románkem s Karlem Gottem. S ním se seznámila v pouhých sedmnácti letech, Gottovi bylo tehdy 44 let. V následujících desíti letech se stala jeho milenkou. Vztah skončil, když Gott začal randit s Martinou Zbořilovou, pozdější manželkou Miloše Formana. Nicméně přátelský vztah mezi oběma trval po dlouhá léta dál, až Ivana Macháčková, později Gottová vztahu udělala přítrž.
Alice se po rozchodu pustila do práce a v roce 1984 se stala asistentkou režie filmu (ve kterém si dokonce i zahrála) Stalo se na podzim. Začala randit s Ondřejem Havelkou, za kterého se 9.9. 2009 provdala. Společně vychovávají dvě děti – dceru Rozálii a syna Huga, o kterém Gottova nejstarší dcera Dominika tvrdí, že je její bratr. Sama Kovácsová toto nikdy nevyvrátila. S manželem Ondřejem Havelkou si koupili dům na ostrově Fuerteventura na Kanárských ostrovech.
O svém manželovi tvrdí, že je to ten nejtrpělivější a nejlaskavější muž pod sluncem. A také, že je hodně velkorysý. On sám mlčí, nechce se k aféře nemanželského syna a minulosti své manželky vůbec vyjadřovat. Přesto Huga vychovává jako svého vlastního.
Alice Kovácsová se mimo jiné věnuje také podnikání. V jejím živnostenském rejstříku se najde i kolonka Restaurátorka starého nábytku a starých věcí. O tomto se Alice vyjadřuje jako o své srdeční záležitosti.Kdo je Alice Kovácsová? Životopis Alice Kovácsová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Alice Kovácsová

Národnost: česká
Datum narození: 3. května 1966

Sdílejte tuto stránku s osobností Alice Kovácsová se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Štěpkovač? Víte, co je to Demonstrace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Exaktní? Rozumíte pojmu Lorem ipsum?

Klíčová slova: informace, podnikání, osobnosti, wikipedie, popis, biografie, lexikon, život, datum narození, zajímavosti, wiki, podnikání, Alice Kovácsová, vysvětlení, kdy se narodila Alice Kovácsová?, životopis

Pojem Alice Kovácsová je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alice Kovácsová ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Alice Kovácsová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Alice Kovácsová na Youtube

Vyhledat termín Alice Kovácsová ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Alice Kovácsová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Alice Kovácsová například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Alice Kovácsová? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Alice Kovácsová? Kdy se narodila Alice Kovácsová? Alice Kovácsová je v kategorii Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Alice Kovácsová kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alice Kovácsová i v jiné kategorii než je podnikání.