Kdo je to?
Kdo je to David Beran? Životopis David Beran, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to David Beran?

Kdo je to David Beran? Stručný životopis

David Beran je podnikatel a jeden z nejbohatších Čechů. Vlastní finanční skupinu Profireal Group, která se věnuje činnosti na středoevropských a východoevropských trzích. Byl účastníkem několika konfliktů s obchodními partnery, ty ho stály značný majetek. David Beran nedostudoval biochemii na Přírodovědecké fakultě UK a dal přednost podnikání. Dovážel informační techniku, nakupoval akcie a stal se podílníkem ve více firmách.
Majetkové změny, které provedl ve společnosti DB Invest, se staly předmětem finančních ztrát a sporů, stejně jako v holdingu Vítkovice. Proto se podnikatel zaměřil Především na svou společnost Profireal, kde rozvíjí další projekty.



Kdo je to David Beran? Životopis David Beran, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě David Beran

Národnost: česká
Datum narození: 26. září 1967

Zaujala vás biografie osobnosti David Beran? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo ČSSZ? Rozumíte pojmu Chtíč? Víte, co je to Cloudové úložiště? Znáte pojem Jakostní víno?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to David Beran?, definice, odborný výraz, kdo je David Beran?, význam slova, slovo, podnikání, formulace, popis, kdo to je, synonymum, význam pojmu, etymologie, přesný význam, pojem

Pojem David Beran je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte pojem David Beran v následujících vyhledávačích

Najít slovo David Beran ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo David Beran ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem David Beran na Youtube

Hledejte bez špehování slovo David Beran ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo David Beran například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to David Beran?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to David Beran? Kdo to byl David Beran? Kdy se narodil David Beran? David Beran patří do sekce podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka David Beran kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Beran i v jiné kategorii než je podnikání.