Kdo je to?
Kdo je David Beran? Životopis David Beran, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je David Beran?

Kdo je David Beran? Životopis, informace, biografie, podnikání

David Beran je podnikatel a jeden z nejbohatších Čechů. Vlastní finanční skupinu Profireal Group, která se věnuje činnosti na středoevropských a východoevropských trzích. Byl účastníkem několika konfliktů s obchodními partnery, ty ho stály značný majetek. David Beran nedostudoval biochemii na Přírodovědecké fakultě UK a dal přednost podnikání. Dovážel informační techniku, nakupoval akcie a stal se podílníkem ve více firmách.
Majetkové změny, které provedl ve společnosti DB Invest, se staly předmětem finančních ztrát a sporů, stejně jako v holdingu Vítkovice. Proto se podnikatel zaměřil Především na svou společnost Profireal, kde rozvíjí další projekty.Kdo je David Beran? Životopis David Beran, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě David Beran

Národnost: česká
Datum narození: 26. září 1967

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je David Beran? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo ČSSZ? Vzpomenete si na definici slova Kybernetika? Víte, co je to Moluska? Vzpomněli byste si na význam slova Holotropní dýchání?

Klíčová slova: popis, kdo je David Beran?, vysvětlení, wiki, osobnosti, životopis, biografie, David Beran, datum narození, David Beran, podnikání, národnost, wikipedie, kdy se narodil David Beran?, život, informace

Pojem David Beran je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o slovu David Beran doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat frázi David Beran ve Wikipedii

Hledat slovo David Beran ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín David Beran na Google obrázcích

Vyhledat termín David Beran na Google.cz

Najít výraz David Beran ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo David Beran například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to David Beran?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to David Beran? Kdy se narodil David Beran? David Beran se nachází v sekci Podnikání

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka David Beran řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Beran i v jiné kategorii než je podnikání.