Kdo je to?
Kdo je David Beran? Životopis David Beran, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je David Beran?

Kdo je David Beran? Životopis, informace, biografie, podnikání

David Beran je podnikatel a jeden z nejbohatších Čechů. Vlastní finanční skupinu Profireal Group, která se věnuje činnosti na středoevropských a východoevropských trzích. Byl účastníkem několika konfliktů s obchodními partnery, ty ho stály značný majetek. David Beran nedostudoval biochemii na Přírodovědecké fakultě UK a dal přednost podnikání. Dovážel informační techniku, nakupoval akcie a stal se podílníkem ve více firmách.
Majetkové změny, které provedl ve společnosti DB Invest, se staly předmětem finančních ztrát a sporů, stejně jako v holdingu Vítkovice. Proto se podnikatel zaměřil Především na svou společnost Profireal, kde rozvíjí další projekty.Kdo je David Beran? Životopis David Beran, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě David Beran

Národnost: česká
Datum narození: 26. září 1967

Tento text (David Beran) můžete samozřejmě sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo ČSSZ? Pamatujete si definici pojmu Fortifikace? Víte, co je to Anatomie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Majáles?

Klíčová slova: osobnost, zajímavosti, život, informace, wikipedie, David Beran, kdy se narodil David Beran?, datum narození, vysvětlení, lexikon, národnost, popis, životopis, podnikání, biografie, podnikání

Pojem David Beran je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu David Beran v následujících zdrojích

Hledat výraz David Beran ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi David Beran ve Wikislovníku

Najít výraz David Beran ve Wikipedii

Zkusit najít výraz David Beran ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz David Beran ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo David Beran například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je David Beran? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to David Beran? Kdy se narodil David Beran? David Beran je v sekci Podnikání

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka David Beran kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Beran i v jiné kategorii než je podnikání.