Kdo je to?
Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Kdo je to Konzul?

Co znamená a jaký je význam slova Konzul?

Konzul je úředníkem, kterého stát vysílá do jiné země, aby tam svůj stát zastupoval v odvětví ekonomie, obchodu, dopravy vědecké spolupráce a podobně. Konzul má také na starosti víza, pasy a přistěhovalectví.
Nemá politické pravomoci a diplomatickou imunitu. Je však osvobozen od daní země, ve které působí, a může nebo nemusí být úředníkem z povolání.Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Konzul? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Mandátní smlouva? Víte co je MBA? Rozumíte pojmu Rayon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pašmína?

Klíčová slova: odborný výraz, etymologie, heslo, kdo to je, význam slova, informace, význam, co je to Konzul?, přesný význam, kdo je Konzul?, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, slovo, význam pojmu, formulace

Pojem Konzul je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Konzul ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Konzul ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Konzul ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Konzul ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Konzul například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Konzul, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Konzul? Kdo to byl Konzul? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konzul? Definice pojmu Konzul je v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.