Kdo je to?
Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Kdo je to Konzul?

Co znamená a jaký je význam slova Konzul?

Konzul je úředníkem, kterého stát vysílá do jiné země, aby tam svůj stát zastupoval v odvětví ekonomie, obchodu, dopravy vědecké spolupráce a podobně. Konzul má také na starosti víza, pasy a přistěhovalectví.
Nemá politické pravomoci a diplomatickou imunitu. Je však osvobozen od daní země, ve které působí, a může nebo nemusí být úředníkem z povolání.Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Tento text (Konzul) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Maltodextrin? Znáte pojem Kung-fu? Rozumíte pojmu ET? Vzpomenete si na definici slova IKEM?

Klíčová slova: význam, Konzul, původ slova, formulace, popis, kdo je Konzul?, přesný význam, kdo to je, etymologie, co je to Konzul?, význam slova, odborný výraz, co znamená, význam pojmu, heslo, termín

Pojem Konzul je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Konzul ve Wikipedii

Vyhledat výraz Konzul ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Konzul ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Konzul ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Konzul například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Konzul? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Konzul? Kdo to byl Konzul? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konzul? Definice pojmu Konzul je v sekci státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Konzul hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.