Kdo je to?
Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Kdo je to Konzul?

Co znamená a jaký je význam slova Konzul?

Konzul je úředníkem, kterého stát vysílá do jiné země, aby tam svůj stát zastupoval v odvětví ekonomie, obchodu, dopravy vědecké spolupráce a podobně. Konzul má také na starosti víza, pasy a přistěhovalectví.
Nemá politické pravomoci a diplomatickou imunitu. Je však osvobozen od daní země, ve které působí, a může nebo nemusí být úředníkem z povolání.Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Konzul? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Maltodextrin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Glycerol? Rozumíte pojmu ET? Víte co je Decentralizace?

Klíčová slova: etymologie, význam, lexikon, přesný výraz, synonymum, význam pojmu, popis, odborný výraz, vysvětlení, pojem, heslo, původ slova, státní správa, kdo je Konzul?, co znamená, Konzul

Pojem Konzul je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Konzul ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Konzul ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Konzul ve Wikipedii

Vyhledat heslo Konzul na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Konzul například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Konzul

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Konzul? Kdo to byl Konzul? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konzul? Definice pojmu Konzul je v kategorii státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.