Kdo je to?
Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Kdo je to Konzul?

Co znamená a jaký je význam slova Konzul?

Konzul je úředníkem, kterého stát vysílá do jiné země, aby tam svůj stát zastupoval v odvětví ekonomie, obchodu, dopravy vědecké spolupráce a podobně. Konzul má také na starosti víza, pasy a přistěhovalectví.
Nemá politické pravomoci a diplomatickou imunitu. Je však osvobozen od daní země, ve které působí, a může nebo nemusí být úředníkem z povolání.Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Konzul s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Maltodextrin? Znáte termín Loch? Rozumíte pojmu ET? Víte, co je to Ústava?

Klíčová slova: význam, původ slova, termín, kdo to je, informace, lexikon, přesný význam, co znamená, popis, etymologie, definice, kdo je Konzul?, Konzul, popis, slovo, pojem

Pojem Konzul je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Konzul zkuste tyto odkazy

Hledat termín Konzul v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Konzul ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Konzul ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Konzul na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Konzul například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Konzul, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Konzul? Kdo to byl Konzul? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konzul? Definice pojmu Konzul se nachází v sekci státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Konzul i v jiné kategorii než je sekce státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.