Kdo je to?
Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Kdo je to Konzul?

Co znamená a jaký je význam slova Konzul?

Konzul je úředníkem, kterého stát vysílá do jiné země, aby tam svůj stát zastupoval v odvětví ekonomie, obchodu, dopravy vědecké spolupráce a podobně. Konzul má také na starosti víza, pasy a přistěhovalectví.
Nemá politické pravomoci a diplomatickou imunitu. Je však osvobozen od daní země, ve které působí, a může nebo nemusí být úředníkem z povolání.Kdo je to, byl Konzul? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Konzul? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Konzul? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Mandátní smlouva? Znáte pojem Ionizátor? Rozumíte pojmu Rayon? Vzpomenete si na definici slova Kahuda?

Klíčová slova: vysvětlení, Konzul, etymologie, kdo je Konzul?, odborný výraz, význam, co znamená, slovo, státní správa, kdo to je, přesný výraz, přesný význam, původ slova, co je to Konzul?, pojem, význam pojmu

Pojem Konzul je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Konzul ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Konzul na Youtube

Najít výraz Konzul ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Konzul ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Konzul například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Konzul

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Konzul? Kdo to byl Konzul? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Konzul? Definice pojmu Konzul patří do sekce státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Konzul i jinde než v sekci než v státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.