Kdo je to?
Kdo je to Zaprodanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zaprodanec? Lidé, hanlivé

Zaprodanec

Co znamená a jaký je význam slova Zaprodanec?

Zaprodanec je hanlivé označení pro člověka, který za peníze, za protislužbu vyzradí strategii, státní tajemství, vyzradí recepturu, technologii výrovy, vyzradí know how firmy konkurenci. Zaprodanec může být tajný agent. V Bibli Jidáš Iškariotský zaprodal Ježíše Krista farizejským kněžím za třicet stříbrných. Původ slova najdeme v přídavném jménu zaprodaný, k němuž se přidá přípona -ec, a vznikne podstatné jméno rodu mužského zaprodanec. Synonyma pro slovo „zaprodanec“ jsou zrádce, odpadlík, Jidáš, poturčenec, agent, renegát, špion, disident, vyzvědač, špeh, záškodník, rozvraceč, odrodilec.


Kdo je to Zaprodanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zaprodanec? Lidé, hanlivé

Tento text (Zaprodanec) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Kvasnice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ibalgin? Vzpomněli byste si na význam slova Altruismus? Víte co je Amazon?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, slovo, hanlivé, wikipedie, formulace, Zaprodanec, lexikon, odborný výraz, termín, Zaprodanec, etymologie, pojem, přesný výraz, původ slova, přesný význam

Pojem Zaprodanec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít termín Zaprodanec na Google obrázcích

Zkusit najít termín Zaprodanec na Google.cz

Hledat výraz Zaprodanec ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Zaprodanec ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zaprodanec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zaprodanec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zaprodanec

Teď už víte Kdo je to Zaprodanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaprodanec? Definice pojmu Zaprodanec patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá rodinka, zaprodanec, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).