Kdo je to?
Kdo je to Lucie Bílá? Životopis Lucie Bílá, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lucie Bílá?

Kdo je to Lucie Bílá? Stručný životopis

Lucie Bílá, původně Hana Zaňáková, je populární zpěvačka a herečka. Vyučila se dámskou krejčovou, hodiny zpěvu absolvovala na LŠU. Začala vystupovat se skupinami Arakain, Vitacit a jinými. Úspěšná byla již pod pseudonymem a s písněmi Petra Hanniga. Velkou popularitu jí vyneslo účinkování v muzikálech a filmu. Je několikanásobnou vítězkou Českého slavíka.
Lucie Bílá je také podnikatelkou, spoluvlastnicí firmy Fantazma. Ta mimo jiné vlastní Divadlo Ta Fantastika.Kdo je to Lucie Bílá? Životopis Lucie Bílá, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Lucie Bílá

Národnost: česká
Datum narození: 7. dubna 1966
Místo narození: Otvovice

Sdílejte tuto stránku s osobností Lucie Bílá se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Estragon? Znáte pojem Řadový dům? Pamatujete si definici pojmu Laktóza? Vzpomenete si na definici slova Vinylová podlaha?

Klíčová slova: co znamená, hudba, informace, co je to Lucie Bílá?, odborný výraz, wiki, termín, kdo to je, Lucie Bílá, synonymum, popis, přesný výraz, definice, etymologie, význam pojmu, heslo

Pojem Lucie Bílá je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Lucie Bílá

Hledat frázi Lucie Bílá ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Lucie Bílá ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lucie Bílá ve Wikimedia Commons

Najít výraz Lucie Bílá ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Bílá například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lucie Bílá

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lucie Bílá? Kdo to byl Lucie Bílá? Kdy se narodil Lucie Bílá? Kde se narodil Lucie Bílá? Lucie Bílá je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Lucie Bílá dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Bílá i v jiné kategorii než je hudba.