Kdo je to?
Kdo je to Lucie Bílá? Životopis Lucie Bílá, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lucie Bílá?

Kdo je to Lucie Bílá? Stručný životopis

Lucie Bílá, původně Hana Zaňáková, je populární zpěvačka a herečka. Vyučila se dámskou krejčovou, hodiny zpěvu absolvovala na LŠU. Začala vystupovat se skupinami Arakain, Vitacit a jinými. Úspěšná byla již pod pseudonymem a s písněmi Petra Hanniga. Velkou popularitu jí vyneslo účinkování v muzikálech a filmu. Je několikanásobnou vítězkou Českého slavíka.
Lucie Bílá je také podnikatelkou, spoluvlastnicí firmy Fantazma. Ta mimo jiné vlastní Divadlo Ta Fantastika.Kdo je to Lucie Bílá? Životopis Lucie Bílá, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Lucie Bílá

Národnost: česká
Datum narození: 7. dubna 1966
Místo narození: Otvovice

Líbí se stručný životopis s osobou Lucie Bílá? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Estragon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rekviem? Pamatujete si definici pojmu Laktóza? Víte co je Bageta?

Klíčová slova: lexikon, etymologie, slovo, odborný výraz, význam pojmu, kdo to je, formulace, definice, co znamená, pojem, přesný význam, popis, popis, wiki, termín, informace

Pojem Lucie Bílá je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Lucie Bílá

Najít slovo Lucie Bílá ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Lucie Bílá ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Lucie Bílá na Google.cz

Najít pojem Lucie Bílá ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Bílá například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Lucie Bílá? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lucie Bílá? Kdo to byl Lucie Bílá? Kdy se narodil Lucie Bílá? Kde se narodil Lucie Bílá? Lucie Bílá je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Lucie Bílá třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Bílá i v jiné kategorii než je hudba.