Kdo je to?
Kdo je to Lucie Bílá? Životopis Lucie Bílá, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lucie Bílá?

Kdo je to Lucie Bílá? Stručný životopis

Lucie Bílá, původně Hana Zaňáková, je populární zpěvačka a herečka. Vyučila se dámskou krejčovou, hodiny zpěvu absolvovala na LŠU. Začala vystupovat se skupinami Arakain, Vitacit a jinými. Úspěšná byla již pod pseudonymem a s písněmi Petra Hanniga. Velkou popularitu jí vyneslo účinkování v muzikálech a filmu. Je několikanásobnou vítězkou Českého slavíka.
Lucie Bílá je také podnikatelkou, spoluvlastnicí firmy Fantazma. Ta mimo jiné vlastní Divadlo Ta Fantastika.Kdo je to Lucie Bílá? Životopis Lucie Bílá, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Lucie Bílá

Národnost: česká
Datum narození: 7. dubna 1966
Místo narození: Otvovice

Zaujala vás biografie osobnosti Lucie Bílá? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Želatina? Vzpomněli byste si co označuje výraz GPS? Pamatujete si definici pojmu Kopák? Znáte termín Světadíl?

Klíčová slova: kdo je Lucie Bílá?, co znamená, definice, slovo, přesný význam, přesný výraz, význam pojmu, původ slova, pojem, Lucie Bílá, význam slova, význam, vysvětlení, lexikon, formulace, popis

Pojem Lucie Bílá je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Lucie Bílá zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Lucie Bílá na Youtube

Vyhledat slovo Lucie Bílá ve Wikipedii

Zkusit najít Lucie Bílá ve Wikislovníku

Hledat pojem Lucie Bílá na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Bílá například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lucie Bílá

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lucie Bílá? Kdo to byl Lucie Bílá? Kdy se narodil Lucie Bílá? Kde se narodil Lucie Bílá? Lucie Bílá se nachází v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Lucie Bílá např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Bílá i v jiné kategorii než je hudba.