Kdo je to?
Kdo je to Karel Janeček? Životopis Karel Janeček, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Karel Janeček?

Kdo je to Karel Janeček? Stručný životopis

Karel Janeček je český podnikatel, miliardář. Zbohatl díky své společnosti RSJ, která patří mezi přední poskytovatele likvidity na finančních trzích. Janeček vyučuje finanční matematiku na Matematicko - fyzikální fakultě UK v Praze a je zakladatelem Nadačního fondu proti korupci. Janeček také podporuje umění (je mecenášem hudebního festivalu Struny podzimu a spolumajitelem Centra současného umění DOX v Praze). V poslední době se stal terčem bulvárních novinářů, protože otevřeně přiznal, že kromě vztahu s někdejší miss Janou Doleželovou udržuje ještě jeden paralelní vztah a ani jednoho se nehodlal vzdát, načež se s ním Doleželová rozešla.Kdo je to Karel Janeček? Životopis Karel Janeček, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Karel Janeček

Národnost: česká
Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň

Zaujala vás biografie osobnosti Karel Janeček? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín MBA? Pamatujete si definici pojmu PLS? Vzpomenete si na definici slova Teritorium? Vzpomněli byste si co znamená slovo Praktická škola?

Klíčová slova: heslo, co je to Karel Janeček?, původ slova, definice, vysvětlení, Karel Janeček, etymologie, termín, synonymum, lexikon, slovo, podnikání, význam slova, význam pojmu, kdo to je, popis

Pojem Karel Janeček je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Karel Janeček ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Karel Janeček ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Karel Janeček ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Karel Janeček na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Janeček například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Karel Janeček? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Karel Janeček? Kdo to byl Karel Janeček? Kdy se narodil Karel Janeček? Kde se narodil Karel Janeček? Karel Janeček se nachází v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Karel Janeček dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Janeček i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?