Kdo je to?
Kdo je to Karel Janeček? Životopis Karel Janeček, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Karel Janeček?

Kdo je to Karel Janeček? Stručný životopis

Karel Janeček je český podnikatel, miliardář. Zbohatl díky své společnosti RSJ, která patří mezi přední poskytovatele likvidity na finančních trzích. Janeček vyučuje finanční matematiku na Matematicko - fyzikální fakultě UK v Praze a je zakladatelem Nadačního fondu proti korupci. Janeček také podporuje umění (je mecenášem hudebního festivalu Struny podzimu a spolumajitelem Centra současného umění DOX v Praze). V poslední době se stal terčem bulvárních novinářů, protože otevřeně přiznal, že kromě vztahu s někdejší miss Janou Doleželovou udržuje ještě jeden paralelní vztah a ani jednoho se nehodlal vzdát, načež se s ním Doleželová rozešla.Kdo je to Karel Janeček? Životopis Karel Janeček, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Karel Janeček

Národnost: česká
Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň

Popis osobnosti Karel Janeček můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Imho? Rozumíte pojmu Salko? Vzpomenete si na definici slova Nominální mzda? Znáte pojem Fyzioterapie?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, kdo je Karel Janeček?, wiki, pojem, odborný výraz, formulace, lexikon, původ slova, význam, popis, heslo, co je to Karel Janeček?, termín, vysvětlení, informace

Pojem Karel Janeček je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Karel Janeček

Zkusit najít slovo Karel Janeček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Karel Janeček na Google.cz

Hledat výraz Karel Janeček ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Karel Janeček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Janeček například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karel Janeček

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Karel Janeček? Kdo to byl Karel Janeček? Kdy se narodil Karel Janeček? Kde se narodil Karel Janeček? Karel Janeček se nachází v sekci podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Karel Janeček dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Janeček i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?