Kdo je to?
Kdo je to Karel Janeček? Životopis Karel Janeček, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Karel Janeček?

Kdo je to Karel Janeček? Stručný životopis

Karel Janeček je český podnikatel, miliardář. Zbohatl díky své společnosti RSJ, která patří mezi přední poskytovatele likvidity na finančních trzích. Janeček vyučuje finanční matematiku na Matematicko - fyzikální fakultě UK v Praze a je zakladatelem Nadačního fondu proti korupci. Janeček také podporuje umění (je mecenášem hudebního festivalu Struny podzimu a spolumajitelem Centra současného umění DOX v Praze). V poslední době se stal terčem bulvárních novinářů, protože otevřeně přiznal, že kromě vztahu s někdejší miss Janou Doleželovou udržuje ještě jeden paralelní vztah a ani jednoho se nehodlal vzdát, načež se s ním Doleželová rozešla.Kdo je to Karel Janeček? Životopis Karel Janeček, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Karel Janeček

Národnost: česká
Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň

Líbí se stručný životopis s osobou Karel Janeček? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín MBA? Rozumíte pojmu Hemenex? Vzpomenete si na definici slova Teritorium? Znáte pojem Etážové topení?

Klíčová slova: slovo, popis, etymologie, lexikon, co znamená, kdo to je, podnikání, heslo, Karel Janeček, co je to Karel Janeček?, význam, termín, synonymum, kdo je Karel Janeček?, pojem, informace

Pojem Karel Janeček je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Karel Janeček ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Karel Janeček ve Wikislovníku

Najít heslo Karel Janeček na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Karel Janeček ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Janeček například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Karel Janeček?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Karel Janeček? Kdo to byl Karel Janeček? Kdy se narodil Karel Janeček? Kde se narodil Karel Janeček? Karel Janeček je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Karel Janeček například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Janeček i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?