Kdo je to?
Kdo je to Karel Janeček? Životopis Karel Janeček, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Karel Janeček?

Kdo je to Karel Janeček? Stručný životopis

Karel Janeček je český podnikatel, miliardář. Zbohatl díky své společnosti RSJ, která patří mezi přední poskytovatele likvidity na finančních trzích. Janeček vyučuje finanční matematiku na Matematicko - fyzikální fakultě UK v Praze a je zakladatelem Nadačního fondu proti korupci. Janeček také podporuje umění (je mecenášem hudebního festivalu Struny podzimu a spolumajitelem Centra současného umění DOX v Praze). V poslední době se stal terčem bulvárních novinářů, protože otevřeně přiznal, že kromě vztahu s někdejší miss Janou Doleželovou udržuje ještě jeden paralelní vztah a ani jednoho se nehodlal vzdát, načež se s ním Doleželová rozešla.Kdo je to Karel Janeček? Životopis Karel Janeček, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Karel Janeček

Národnost: česká
Datum narození: 26.7.1973
Místo narození: Plzeň

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Karel Janeček s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín MBA? Znáte pojem Multiplex? Vzpomenete si na definici slova Fake news? Vzpomenete si na definici slova ET?

Klíčová slova: informace, význam, odborný výraz, co je to Karel Janeček?, heslo, wiki, synonymum, lexikon, formulace, popis, popis, význam slova, definice, slovo, pojem, vysvětlení

Pojem Karel Janeček je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Karel Janeček

Zkusit najít slovo Karel Janeček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Karel Janeček na Google.cz

Hledat slovo Karel Janeček ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Karel Janeček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Janeček například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Karel Janeček?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Karel Janeček? Kdo to byl Karel Janeček? Kdy se narodil Karel Janeček? Kde se narodil Karel Janeček? Karel Janeček patří do sekce podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Karel Janeček například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Janeček i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?