Kdo je to?
Kdo je to, byl Cizinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cizinec? Lidé, národnost

Kdo je to Cizinec?

Co znamená a jaký je význam slova Cizinec?

Cizinec je osoba, která není občanem ČR. Statut cizince je definován v cizineckém zákoně. Jedná se tedy o člověka, který je občanem EU nebo občanem více států, popřípadě nemá žádné občanství nebo své původní občanství ztratil. Pokud má někdo české občanství i občanství dalšího státu, cizincem není. Cizinci se dělí do několika kategorií, na azylanty, žadatele o azyl, osoby s povolením trvalého pobytu a osoby s povolením přechodného pobytu.
Listina základních práv a svobod uděluje cizincům stejná práva, jaká mají ostatní občané. To se týká oblasti občanského a veřejného práva, ne však v pobytovém nebo volebním právu. Výdělečné právo upravuje zákon o zaměstnanosti. Důležité je právo na trvalý pobyt, které však může být ze zákonem daných důvodů zrušeno.Kdo je to, byl Cizinec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cizinec? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Cizinec? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Mikrovlákno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Alfanumerická klávesnice? Pamatujete si definici pojmu Amuse bouche? Víte co je Fixace?

Klíčová slova: lexikon, význam slova, Cizinec, kdo to je, popis, původ slova, formulace, pojem, přesný význam, význam, odborný výraz, význam pojmu, co znamená, co je to Cizinec?, popis, informace

Pojem Cizinec je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Cizinec zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat pojem Cizinec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Cizinec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Cizinec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cizinec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Cizinec například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Cizinec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Cizinec? Kdo to byl Cizinec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cizinec? Definice pojmu Cizinec je v sekci národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než národnost).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.