Kdo je to?
Kdo je to Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jeff Bezos?

Kdo je to Jeff Bezos? Stručný životopis

Jeff Bezos, vlastním jménem Jeffrey Preston Bezos, je známý americký podnikatel, proslulý především založením a vedením obchodního portálu Amazon. Je také označován jako nejbohatší muž planety. Studoval fyziku na univerzitě v Princetonu, věnoval se však informatice, kde mezi ostatními studenty vynikal. Poté působil na Wall Street jako informatik.
Kromě Amazonu podniká Jeff Bezos i ve vesmírné přepravě a turistice a je majitelem deníku The Washington Post. Je také poskytovatelem cloudových služeb pro CIA.Kdo je to Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Jeff Bezos

Národnost: USA
Datum narození: 12. ledna 1964
Místo narození: Albuquerque

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jeff Bezos s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zelená káva? Vzpomenete si na definici slova Josta? Víte, co je to Šikana? Vzpomněli byste si na význam slova Povídka?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, Jeff Bezos, popis, význam slova, etymologie, slovo, význam pojmu, definice, přesný význam, lexikon, kdo to je, wiki, co je to Jeff Bezos?, podnikání, odborný výraz

Pojem Jeff Bezos je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Jeff Bezos ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Jeff Bezos ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Jeff Bezos ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Jeff Bezos ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jeff Bezos například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Jeff Bezos?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jeff Bezos? Kdo to byl Jeff Bezos? Kdy se narodil Jeff Bezos? Kde se narodil Jeff Bezos? Jeff Bezos patří do sekce podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jeff Bezos dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jeff Bezos i v jiné kategorii než je podnikání.