Kdo je to?
Kdo je to Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jeff Bezos?

Kdo je to Jeff Bezos? Stručný životopis

Jeff Bezos, vlastním jménem Jeffrey Preston Bezos, je známý americký podnikatel, proslulý především založením a vedením obchodního portálu Amazon. Je také označován jako nejbohatší muž planety. Studoval fyziku na univerzitě v Princetonu, věnoval se však informatice, kde mezi ostatními studenty vynikal. Poté působil na Wall Street jako informatik.
Kromě Amazonu podniká Jeff Bezos i ve vesmírné přepravě a turistice a je majitelem deníku The Washington Post. Je také poskytovatelem cloudových služeb pro CIA.Kdo je to Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Jeff Bezos

Národnost: USA
Datum narození: 12. ledna 1964
Místo narození: Albuquerque

Líbí se stručný životopis s osobou Jeff Bezos? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kmitočet? Pamatujete si definici pojmu Outsourcing? Víte, co je to Reálná mzda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Popeleční středa?

Klíčová slova: etymologie, co je to Jeff Bezos?, formulace, termín, definice, popis, kdo je Jeff Bezos?, lexikon, pojem, původ slova, význam slova, popis, vysvětlení, kdo to je, wiki, význam

Pojem Jeff Bezos je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Jeff Bezos ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Jeff Bezos na Google.cz

Hledat pojem Jeff Bezos ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Jeff Bezos ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jeff Bezos například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jeff Bezos?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jeff Bezos? Kdo to byl Jeff Bezos? Kdy se narodil Jeff Bezos? Kde se narodil Jeff Bezos? Jeff Bezos je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jeff Bezos například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jeff Bezos i v jiné kategorii než je podnikání.