Kdo je to?
Kdo je Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Jeff Bezos?

Kdo je Jeff Bezos? Životopis, informace, biografie, podnikání

Jeff Bezos, vlastním jménem Jeffrey Preston Bezos, je známý americký podnikatel, proslulý především založením a vedením obchodního portálu Amazon. Je také označován jako nejbohatší muž planety. Studoval fyziku na univerzitě v Princetonu, věnoval se však informatice, kde mezi ostatními studenty vynikal. Poté působil na Wall Street jako informatik.
Kromě Amazonu podniká Jeff Bezos i ve vesmírné přepravě a turistice a je majitelem deníku The Washington Post. Je také poskytovatelem cloudových služeb pro CIA.Kdo je Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Jeff Bezos

Národnost: USA
Datum narození: 12. ledna 1964
Místo narození: Albuquerque

Líbí se stručný životopis s osobou Jeff Bezos? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Azalka? Víte, co je to Benchmark? Víte, co je to Cirhóza jater? Rozumíte pojmu Atrofie?

Klíčová slova: wiki, popis, datum narození, kdy se narodil Jeff Bezos?, kdo je Jeff Bezos?, životopis, vysvětlení, kde se narodil Jeff Bezos?, zajímavosti, místo narození, biografie, osobnost, Jeff Bezos, podnikání, národnost, wikipedie

Pojem Jeff Bezos je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jeff Bezos

Zkusit najít heslo Jeff Bezos na Google obrázcích

Hledat výraz Jeff Bezos ve Wikipedii

Najít výraz Jeff Bezos ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Jeff Bezos v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Jeff Bezos ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jeff Bezos například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Jeff Bezos?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jeff Bezos? Kdy se narodil Jeff Bezos? Kde se narodil Jeff Bezos? Jeff Bezos je v kategorii Podnikání

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jeff Bezos například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jeff Bezos i v jiné kategorii než je podnikání.