Kdo je to?
Kdo je Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Jeff Bezos?

Kdo je Jeff Bezos? Životopis, informace, biografie, podnikání

Jeff Bezos, vlastním jménem Jeffrey Preston Bezos, je známý americký podnikatel, proslulý především založením a vedením obchodního portálu Amazon. Je také označován jako nejbohatší muž planety. Studoval fyziku na univerzitě v Princetonu, věnoval se však informatice, kde mezi ostatními studenty vynikal. Poté působil na Wall Street jako informatik.
Kromě Amazonu podniká Jeff Bezos i ve vesmírné přepravě a turistice a je majitelem deníku The Washington Post. Je také poskytovatelem cloudových služeb pro CIA.Kdo je Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Jeff Bezos

Národnost: USA
Datum narození: 12. ledna 1964
Místo narození: Albuquerque

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jeff Bezos s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Azalka? Znáte definici termínu Ergometrie? Víte, co je to Cirhóza jater? Pamatujete si definici pojmu Fakultativní výlet?

Klíčová slova: lexikon, podnikání, život, kde se narodil Jeff Bezos?, informace, Jeff Bezos, Jeff Bezos, kdy se narodil Jeff Bezos?, narození, životopis, wikipedie, wiki, osobnost, zajímavosti, osobnosti, národnost

Pojem Jeff Bezos je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Jeff Bezos ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Jeff Bezos ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Jeff Bezos ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Jeff Bezos ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jeff Bezos například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Jeff Bezos?

Právě jste zjistili Kdo je to Jeff Bezos? Kdy se narodil Jeff Bezos? Kde se narodil Jeff Bezos? Jeff Bezos se nachází v sekci Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Jeff Bezos řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jeff Bezos i v jiné kategorii než je podnikání.