Kdo je to?
Kdo je to Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jeff Bezos?

Kdo je to Jeff Bezos? Stručný životopis

Jeff Bezos, vlastním jménem Jeffrey Preston Bezos, je známý americký podnikatel, proslulý především založením a vedením obchodního portálu Amazon. Je také označován jako nejbohatší muž planety. Studoval fyziku na univerzitě v Princetonu, věnoval se však informatice, kde mezi ostatními studenty vynikal. Poté působil na Wall Street jako informatik.
Kromě Amazonu podniká Jeff Bezos i ve vesmírné přepravě a turistice a je majitelem deníku The Washington Post. Je také poskytovatelem cloudových služeb pro CIA.Kdo je to Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Jeff Bezos

Národnost: USA
Datum narození: 12. ledna 1964
Místo narození: Albuquerque

Zaujala vás biografie osobnosti Jeff Bezos? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kmitočet? Víte, co je to Cartridge? Víte, co je to Reálná mzda? Rozumíte pojmu Aterom?

Klíčová slova: co znamená, kdo je Jeff Bezos?, popis, popis, pojem, synonymum, význam, termín, heslo, význam slova, přesný výraz, podnikání, Jeff Bezos, formulace, informace, wiki

Pojem Jeff Bezos je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jeff Bezos ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Jeff Bezos ve Wikislovníku

Hledat pojem Jeff Bezos ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Jeff Bezos ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jeff Bezos například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Jeff Bezos? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jeff Bezos? Kdo to byl Jeff Bezos? Kdy se narodil Jeff Bezos? Kde se narodil Jeff Bezos? Jeff Bezos se nachází v kategorii podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jeff Bezos dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jeff Bezos i v jiné kategorii než je podnikání.