Kdo je to?
Kdo je to, byl Sandman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sandman? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Sandman?

Jaký je význam slova Sandman? Co to znamená?

Sandman je hlavní postavou série amerických komiksů. Tuto postavu a komiksové ztvárnění znovu použil Angličan Neil Gaiman, spisovatel a scénárista. Komiksy s tímto hrdinou nejsou pro tento druh literatury typické – Sandman je spíše spojkou jednotlivých příběhů a není to typická neohrožená a aktivní komiksová postava.
Má svou rodinu, tzv. Věčné, kteří se na světě objevili ještě před jakýmikoli bohy, a měli by zde být od počátku do konce věků. Jména všech příslušníků Věčných začínají v angličtině písmenem D. Jsou jimi například Osud, Smrt, Sen, Zkáza, Touha, Zoufalství, Delirium. Komiksy se Sandmanem vycházejí i v české verzi.Kdo je to, byl Sandman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sandman? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Sandman? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Černý kašel? Pamatujete si definici pojmu Šoufek? Vzpomněli byste si na význam slova Tropická noc? Vzpomněli byste si co znamená slovo Appeasement?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, vysvětlení, význam pojmu, nadpřirozené, synonymum, heslo, popis, wiki, Sandman, termín, lexikon, význam, kdo je Sandman?, přesný význam, původ slova

Pojem Sandman je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Sandman v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Sandman na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Sandman ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Sandman na Google.cz

Vyhledat heslo Sandman ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sandman například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sandman

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sandman? Kdo to byl Sandman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sandman? Definice pojmu Sandman je v kategorii nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín Sandman i v jiné kategorii než v nadpřirozené.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?