Kdo je to?
Kdo je to Sandman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sandman? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Sandman?

Co znamená a jaký je význam slova Sandman?

Sandman je hlavní postavou série amerických komiksů. Tuto postavu a komiksové ztvárnění znovu použil Angličan Neil Gaiman, spisovatel a scénárista. Komiksy s tímto hrdinou nejsou pro tento druh literatury typické – Sandman je spíše spojkou jednotlivých příběhů a není to typická neohrožená a aktivní komiksová postava.
Má svou rodinu, tzv. Věčné, kteří se na světě objevili ještě před jakýmikoli bohy, a měli by zde být od počátku do konce věků. Jména všech příslušníků Věčných začínají v angličtině písmenem D. Jsou jimi například Osud, Smrt, Sen, Zkáza, Touha, Zoufalství, Delirium. Komiksy se Sandmanem vycházejí i v české verzi.Kdo je to Sandman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sandman? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sandman? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Býlí? Znáte definici termínu Úhlopříčka? Vzpomněli byste si na význam slova CO2? Pamatujete si definici pojmu PUR pěna?

Klíčová slova: formulace, definice, etymologie, informace, význam pojmu, slovo, význam slova, co znamená, odborný výraz, původ slova, nadpřirozené, synonymum, pojem, wikipedie, vysvětlení, lexikon

Pojem Sandman je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít Sandman ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Sandman na Youtube

Hledat pojem Sandman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Sandman ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sandman ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Sandman například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Sandman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Sandman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sandman? Definice pojmu Sandman je v kategorii Nadpřirozené

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?