Kdo je to?
Kdo je to, byl Sandman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sandman? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Sandman?

Jaký je význam slova Sandman? Co to znamená?

Sandman je hlavní postavou série amerických komiksů. Tuto postavu a komiksové ztvárnění znovu použil Angličan Neil Gaiman, spisovatel a scénárista. Komiksy s tímto hrdinou nejsou pro tento druh literatury typické – Sandman je spíše spojkou jednotlivých příběhů a není to typická neohrožená a aktivní komiksová postava.
Má svou rodinu, tzv. Věčné, kteří se na světě objevili ještě před jakýmikoli bohy, a měli by zde být od počátku do konce věků. Jména všech příslušníků Věčných začínají v angličtině písmenem D. Jsou jimi například Osud, Smrt, Sen, Zkáza, Touha, Zoufalství, Delirium. Komiksy se Sandmanem vycházejí i v české verzi.Kdo je to, byl Sandman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sandman? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Sandman můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Černý kašel? Rozumíte pojmu Ekzém? Vzpomněli byste si na význam slova Tropická noc? Znáte pojem Maltovník?

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, co znamená, termín, kdo je Sandman?, definice, etymologie, odborný výraz, informace, kdo to je, wiki, popis, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, co je to Sandman?

Pojem Sandman je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Sandman

Najít slovo Sandman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Sandman ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Sandman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sandman ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Sandman například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Sandman, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sandman? Kdo to byl Sandman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sandman? Definice pojmu Sandman se nachází v sekci nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Sandman i v jiné kategorii než je sekce nadpřirozené.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?