Kdo je to?
Kdo je to, byl Plátce DPH? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Plátce DPH? Lidé, podnikání

Kdo je to Plátce DPH?

Jaký je význam slova Plátce DPH? Co to znamená?

Plátce DPH (daně z přidané hodnoty) je podnikatel, který buď přesáhne roční obrat 1 milion korun, nebo poskytuje služby do jiného členského státu EU, případně si pořídí zboží z jiného členského státu v hodnotě nad 326 000 Kč, a pak se stává plátcem DPH povinně. Může se jím stát i dobrovolně. DPH si lze za dodržení určitých podmínek odečíst z ceny zboží a služeb.Kdo je to, byl Plátce DPH? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Plátce DPH? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Plátce DPH s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Phishing? Vzpomněli byste si na význam slova Souřadné slovo? Znáte pojem Kóma? Znáte definici termínu Rádlo?

Klíčová slova: kdo je Plátce DPH?, synonymum, co je to Plátce DPH?, lexikon, přesný výraz, slovo, informace, pojem, význam pojmu, wiki, definice, termín, co znamená, Plátce DPH, kdo to je, formulace

Pojem Plátce DPH je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Plátce DPH na Google.cz

Vyhledat slovo Plátce DPH v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Plátce DPH ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Plátce DPH ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Plátce DPH například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Plátce DPH, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Plátce DPH? Kdo to byl Plátce DPH? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Plátce DPH? Definice pojmu Plátce DPH se nachází v sekci podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Plátce DPH v jiné sekci než podnikání.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.