Kdo je to?
Kdo je David Sinclair? Životopis David Sinclair, osobnosti, slavný člověk z kategorie věda

Kdo je David Sinclair?

Kdo je David Sinclair? Životopis, informace, biografie, věda

David Andrew Sinclair je australský biolog, vědec a profesor genetiky na Harvard Medical School v Bostonu v USA. Sinclair se narodil ve městě Sydney ve státě Nový Jižní Wales v Austrálii. Po střední škole začal studovat University of New South Wales, kde získal bakalářský titul. Ve 26 letech získal titul Ph.D. v oboru molekulární biologie. Později byl Sinclair zaměstnán v USA na Harvard Medical School (1999). Roku 2003 se laboratoř potýkala s nedostatkem financí. Sinclair se setkal s filantropem Paulem F. Glennem, který přispěl harvardské univerzitě 5 milionů dolarů a mohly tak být vystavěny Paul F. Glenn Laboratories (centrum pro biologii stárnutí), jejichž je Sinclair ředitelem. Roku 2008 byl jmenován profesorem na Harvard Medical School. Roku 2019 vydal knihu Lifespan: Why We Age – and Why We Don’t Have To (Konec stárnutí), která se následně stala bestsellerem a byla přeložena do více než 18 světových jazyků.
Sinclair se objevil v různých časopisech a pořadech jako jako Time, The New York Times, The Charlie Rose Show, 60 Minutes, Ted talk, The Joe Rogan Experience. Byl zařazen mezi 100 nejvlivnějších osob světa (2014).Kdo je David Sinclair? Životopis David Sinclair, osobnosti, slavný člověk z kategorie věda

Hlavní informace o osobě David Sinclair

Národnost: australská
Datum narození: 26. 6. 1969
Místo narození: Sydney, Nový Jižní Wales, Austrálie

Popis osobnosti David Sinclair můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Slovo podřazené? Znáte definici termínu Bílá sobota? Rozumíte pojmu Aretace? Pamatujete si definici pojmu Maturita?

Klíčová slova: věda, kdy se narodil David Sinclair?, wikipedie, národnost, narození, osobnost, kde se narodil David Sinclair?, osobnosti, vysvětlení, David Sinclair, život, biografie, místo narození, lexikon, životopis, wiki

Pojem David Sinclair je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu David Sinclair v následujících zdrojích

Hledat slovo David Sinclair ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo David Sinclair ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo David Sinclair ve vyhledávači Qwant

Najít termín David Sinclair ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem David Sinclair na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo David Sinclair například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je David Sinclair? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to David Sinclair? Kdy se narodil David Sinclair? Kde se narodil David Sinclair? David Sinclair je v kategorii Věda

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka David Sinclair třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Sinclair i v jiné kategorii než je věda.