Kdo je to?
Kdo je to Světlana Nálepková? Životopis Světlana Nálepková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Světlana Nálepková?

Kdo je to Světlana Nálepková? Stručný životopis

Světlana Nálepková je herečka, komička a zpěvačka. Je absolventkou hudebně dramatické konzervatoře. Působila v divadle Ypsilon, Hudebním divadle v Karlíně a v Mimtriu – pantomimické skupině Miloše Nesvatby. Je také autorkou samostatných projektů.
Světlana Nálepková vystupuje často i v muzikálech, v pohádkách nebo televizních inscenacích. Velkou část umělecké činnosti věnuje dětem, pro které připravuje zábavná i naučná představení.Kdo je to Světlana Nálepková? Životopis Světlana Nálepková, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Světlana Nálepková

Národnost: česká
Datum narození: 2. 7. 1960
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Světlana Nálepková sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Rovnoběžka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kaligram? Vzpomněli byste si na význam slova PageRank? Znáte termín Schodek rozpočtu?

Klíčová slova: hudba, co je to Světlana Nálepková?, význam pojmu, význam, Světlana Nálepková, co znamená, formulace, popis, přesný výraz, heslo, význam slova, odborný výraz, přesný význam, kdo je Světlana Nálepková?, wiki, lexikon

Pojem Světlana Nálepková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Světlana Nálepková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Světlana Nálepková ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Světlana Nálepková na Youtube

Najít heslo Světlana Nálepková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Světlana Nálepková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Světlana Nálepková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Světlana Nálepková? Kdo to byl Světlana Nálepková? Kdy se narodil Světlana Nálepková? Kde se narodil Světlana Nálepková? Světlana Nálepková se nachází v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Světlana Nálepková třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Světlana Nálepková i v jiné kategorii než je hudba.