Kdo je to?
Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dolph Lundgren?

Kdo je to Dolph Lundgren? Stručný životopis

Lundgren je herec známý především z amerických akčních filmů. Kariéru začínal jako sportovec, k filmu se dostal později. Jeho první malá role byla v bondovce Vyhlídka na vraždu. Zápornou postavu ztvárnil ve filmu Rocky IV, objevil se ve filmech Mstitel, Univerzální voják nebo v parodii na akční filmy nazvané Postradatelní.Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Dolph Lundgren

Národnost: švédská
Datum narození: 3.11.1957
Místo narození: Stockholm

Tento text (Dolph Lundgren) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Virus? Znáte definici termínu S-rank? Znáte pojem Digitální stopa? Pamatujete si definici pojmu Topinambur?

Klíčová slova: význam slova, wiki, Dolph Lundgren, kdo to je, herectví, formulace, původ slova, odborný výraz, vysvětlení, pojem, co je to Dolph Lundgren?, definice, co znamená, význam, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Dolph Lundgren je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Dolph Lundgren zkuste tyto odkazy

Najít slovo Dolph Lundgren ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Dolph Lundgren ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Dolph Lundgren ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Dolph Lundgren ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dolph Lundgren například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Dolph Lundgren?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dolph Lundgren? Kdo to byl Dolph Lundgren? Kdy se narodil Dolph Lundgren? Kde se narodil Dolph Lundgren? Dolph Lundgren je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Dolph Lundgren řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dolph Lundgren i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?