Kdo je to?
Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dolph Lundgren?

Kdo je to Dolph Lundgren? Stručný životopis

Lundgren je herec známý především z amerických akčních filmů. Kariéru začínal jako sportovec, k filmu se dostal později. Jeho první malá role byla v bondovce Vyhlídka na vraždu. Zápornou postavu ztvárnil ve filmu Rocky IV, objevil se ve filmech Mstitel, Univerzální voják nebo v parodii na akční filmy nazvané Postradatelní.Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Dolph Lundgren

Národnost: švédská
Datum narození: 3.11.1957
Místo narození: Stockholm

Popis osobnosti Dolph Lundgren můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Virus? Víte co je CO2? Znáte pojem Digitální stopa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přímá řeč?

Klíčová slova: herectví, Dolph Lundgren, co znamená, pojem, význam pojmu, heslo, slovo, synonymum, popis, vysvětlení, formulace, význam slova, definice, wiki, kdo to je, etymologie

Pojem Dolph Lundgren je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Dolph Lundgren v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Dolph Lundgren ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Dolph Lundgren na Google.cz

Hledat frázi Dolph Lundgren ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dolph Lundgren například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dolph Lundgren

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dolph Lundgren? Kdo to byl Dolph Lundgren? Kdy se narodil Dolph Lundgren? Kde se narodil Dolph Lundgren? Dolph Lundgren se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Dolph Lundgren dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dolph Lundgren i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?