Kdo je to?
Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dolph Lundgren?

Kdo je to Dolph Lundgren? Stručný životopis

Lundgren je herec známý především z amerických akčních filmů. Kariéru začínal jako sportovec, k filmu se dostal později. Jeho první malá role byla v bondovce Vyhlídka na vraždu. Zápornou postavu ztvárnil ve filmu Rocky IV, objevil se ve filmech Mstitel, Univerzální voják nebo v parodii na akční filmy nazvané Postradatelní.Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Dolph Lundgren

Národnost: švédská
Datum narození: 3.11.1957
Místo narození: Stockholm

Sdílejte tuto stránku s osobností Dolph Lundgren se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Vinkulace? Znáte pojem Eurozóna? Znáte pojem Kustovnice? Vzpomenete si na definici slova Modem?

Klíčová slova: popis, co znamená, formulace, co je to Dolph Lundgren?, význam pojmu, informace, pojem, popis, heslo, lexikon, herectví, význam slova, etymologie, synonymum, Dolph Lundgren, definice

Pojem Dolph Lundgren je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Dolph Lundgren v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Dolph Lundgren ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Dolph Lundgren ve Wikipedii

Najít výraz Dolph Lundgren ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dolph Lundgren například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dolph Lundgren

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dolph Lundgren? Kdo to byl Dolph Lundgren? Kdy se narodil Dolph Lundgren? Kde se narodil Dolph Lundgren? Dolph Lundgren je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Dolph Lundgren řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dolph Lundgren i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?