Kdo je to?
Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dolph Lundgren?

Kdo je to Dolph Lundgren? Stručný životopis

Lundgren je herec známý především z amerických akčních filmů. Kariéru začínal jako sportovec, k filmu se dostal později. Jeho první malá role byla v bondovce Vyhlídka na vraždu. Zápornou postavu ztvárnil ve filmu Rocky IV, objevil se ve filmech Mstitel, Univerzální voják nebo v parodii na akční filmy nazvané Postradatelní.Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Dolph Lundgren

Národnost: švédská
Datum narození: 3.11.1957
Místo narození: Stockholm

Líbí se stručný životopis s osobou Dolph Lundgren? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Vinkulace? Znáte definici termínu Embosovaná platební karta? Znáte pojem Kustovnice? Pamatujete si definici pojmu Afekt?

Klíčová slova: slovo, co znamená, popis, heslo, pojem, původ slova, formulace, synonymum, Dolph Lundgren, co je to Dolph Lundgren?, význam pojmu, kdo je Dolph Lundgren?, přesný význam, popis, kdo to je, termín

Pojem Dolph Lundgren je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Dolph Lundgren ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Dolph Lundgren ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Dolph Lundgren v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Dolph Lundgren ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dolph Lundgren například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Dolph Lundgren?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dolph Lundgren? Kdo to byl Dolph Lundgren? Kdy se narodil Dolph Lundgren? Kde se narodil Dolph Lundgren? Dolph Lundgren je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Dolph Lundgren dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dolph Lundgren i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?