Kdo je to?
Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dolph Lundgren?

Kdo je to Dolph Lundgren? Stručný životopis

Lundgren je herec známý především z amerických akčních filmů. Kariéru začínal jako sportovec, k filmu se dostal později. Jeho první malá role byla v bondovce Vyhlídka na vraždu. Zápornou postavu ztvárnil ve filmu Rocky IV, objevil se ve filmech Mstitel, Univerzální voják nebo v parodii na akční filmy nazvané Postradatelní.Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Dolph Lundgren

Národnost: švédská
Datum narození: 3.11.1957
Místo narození: Stockholm

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Dolph Lundgren sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Virus? Víte co je Síto? Znáte pojem Snowkiting? Vzpomněli byste si co označuje výraz Náprstek?

Klíčová slova: etymologie, pojem, co znamená, vysvětlení, herectví, formulace, definice, Dolph Lundgren, význam pojmu, význam slova, význam, informace, odborný výraz, lexikon, kdo to je, slovo

Pojem Dolph Lundgren je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Dolph Lundgren ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Dolph Lundgren ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Dolph Lundgren na Youtube

Zkusit najít slovo Dolph Lundgren ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dolph Lundgren například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Dolph Lundgren?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dolph Lundgren? Kdo to byl Dolph Lundgren? Kdy se narodil Dolph Lundgren? Kde se narodil Dolph Lundgren? Dolph Lundgren patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Dolph Lundgren kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dolph Lundgren i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?