Kdo je to?
Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Dolph Lundgren?

Kdo je to Dolph Lundgren? Stručný životopis

Lundgren je herec známý především z amerických akčních filmů. Kariéru začínal jako sportovec, k filmu se dostal později. Jeho první malá role byla v bondovce Vyhlídka na vraždu. Zápornou postavu ztvárnil ve filmu Rocky IV, objevil se ve filmech Mstitel, Univerzální voják nebo v parodii na akční filmy nazvané Postradatelní.Kdo je to Dolph Lundgren? Životopis Dolph Lundgren, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Dolph Lundgren

Národnost: švédská
Datum narození: 3.11.1957
Místo narození: Stockholm

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Dolph Lundgren? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Virus? Znáte pojem Endometrióza? Znáte pojem Snowkiting? Vzpomenete si na definici slova Kmenový list?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, informace, původ slova, lexikon, význam slova, popis, odborný výraz, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, wiki, etymologie, heslo, pojem, formulace

Pojem Dolph Lundgren je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Dolph Lundgren ve Wikipedii

Hledat pojem Dolph Lundgren v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Dolph Lundgren na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Dolph Lundgren ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dolph Lundgren například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Dolph Lundgren? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dolph Lundgren? Kdo to byl Dolph Lundgren? Kdy se narodil Dolph Lundgren? Kde se narodil Dolph Lundgren? Dolph Lundgren je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Dolph Lundgren dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dolph Lundgren i v jiné kategorii než je herectví.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?