Kdo je to?
Kdo je Linda Kozlowski? Životopis Linda Kozlowski, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Linda Kozlowski?

Kdo je Linda Kozlowski? Životopis, informace, biografie, herectví

Linda Kozlowski je americká herečka polského původu.
Vystudovala herectví. Kariéru nastartovala rolí v oceňovaném dramatu Arthura Millera Smrt obchodního cestujícího, v níž hrála na Broadwayi a následně i ve filmové adaptaci (1985) po boku Dustina Hoffmana a Johna Malkoviche.
Svou životní roli si však zahrála až o rok později, kdy ztvárnila postavu reportérky Sue Charleton v komedii Krokodýl Dundee. Kromě toho, že byla samozřejmě obsazena i do dalších dvou dílů tohoto populárního snímku (Krokodýl Dundee 2, 1988, a Krokodýl Dundee v Los Angeles, 2001), našla při natáčení i svého životního partnera - vdala se za představitele hlavní role Paula Hogana. Za tuto roli také získala nominaci na Zlaté glóby.
Filmografie Lindy Kozlowski neobsahuje příliš mnoho dalších filmů, hrála spíš sporadicky. V 90. letech ještě těžila ze slávy Krokodýla, takže získala roli v thrilleru Soused (1993), v béčkovém hororu Městečko prokletých (1995) a hlavní roli ztvárnila v dramatu Podivná spravedlnost (1993). S Paulem Hoganem se postavila před kameru ještě v nekrokodýlovské komedii Jako anděl (1990).
Po roce 2000 už se na filmovém platně takřka neobjevuje.Kdo je Linda Kozlowski? Životopis Linda Kozlowski, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Linda Kozlowski

Národnost: česká
Datum narození: 7. ledna 1958
Místo narození: Connecticut

Sdílejte tuto stránku s osobností Linda Kozlowski se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem CouchSurfing? Vzpomněli byste si na význam slova CRP? Pamatujete si definici pojmu Plichta? Znáte definici termínu Perioda?

Klíčová slova: kdo je Linda Kozlowski?, kdy se narodila Linda Kozlowski?, informace, životopis, biografie, narození, lexikon, život, kde se narodila Linda Kozlowski?, vysvětlení, národnost, osobnosti, místo narození, herectví, datum narození, osobnost

Pojem Linda Kozlowski je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Linda Kozlowski ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Linda Kozlowski ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Linda Kozlowski ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Linda Kozlowski ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Linda Kozlowski ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Linda Kozlowski například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Linda Kozlowski? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Linda Kozlowski? Kdy se narodila Linda Kozlowski? Kde se narodila Linda Kozlowski? Linda Kozlowski je v kategorii Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Linda Kozlowski dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Linda Kozlowski i v jiné kategorii než je herectví.