Kdo je to?
Kdo je to Ivan David? Životopis Ivan David, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivan David?

Kdo je to Ivan David? Stručný životopis

Ivan David je psychiatr a bývalý ředitel psychiatrické léčebny v Bohnicích. Do politiky vstoupil jako člen ČSSD, v roce 2019 se stal členem hnutí SPD, které reprezentuje jako poslanec v Evropském parlamentu. Byl také poslancem Parlamentu ČR a ministrem zdravotnictví.
Ivan David je absolventem Fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Pracoval i v Psychiatrické nemocnici Horní Beřkovice. Je členem České psychiatrické společnosti a je znám kritikou reformy psychiatrické péče. Je známý i jako spoluzakladatel různých nezávislých iniciativ.Kdo je to Ivan David? Životopis Ivan David, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Ivan David

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1952
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Ivan David? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Miso pasta? Víte co je Schizofrenie? Znáte pojem Blog? Vzpomněli byste si co označuje výraz Koleda?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, přesný význam, význam, popis, etymologie, kdo je Ivan David?, formulace, heslo, termín, kdo to je, informace, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, co znamená

Pojem Ivan David je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Ivan David ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Ivan David ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Ivan David ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan David ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan David například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Ivan David?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ivan David? Kdo to byl Ivan David? Kdy se narodil Ivan David? Kde se narodil Ivan David? Ivan David patří do sekce politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivan David například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan David i v jiné kategorii než je politici.