Kdo je to?
Kdo je to Ivan David? Životopis Ivan David, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivan David?

Kdo je to Ivan David? Stručný životopis

Ivan David je psychiatr a bývalý ředitel psychiatrické léčebny v Bohnicích. Do politiky vstoupil jako člen ČSSD, v roce 2019 se stal členem hnutí SPD, které reprezentuje jako poslanec v Evropském parlamentu. Byl také poslancem Parlamentu ČR a ministrem zdravotnictví.
Ivan David je absolventem Fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Pracoval i v Psychiatrické nemocnici Horní Beřkovice. Je členem České psychiatrické společnosti a je znám kritikou reformy psychiatrické péče. Je známý i jako spoluzakladatel různých nezávislých iniciativ.Kdo je to Ivan David? Životopis Ivan David, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Ivan David

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1952
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Ivan David můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Věta jednoduchá? Víte co je Odchodné? Znáte pojem Chirurgie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kombucha?

Klíčová slova: kdo to je, význam, heslo, popis, definice, etymologie, odborný výraz, význam pojmu, přesný význam, termín, wiki, co znamená, přesný výraz, popis, lexikon, vysvětlení

Pojem Ivan David je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Ivan David v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Ivan David na Youtube

Hledat termín Ivan David ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Ivan David na Google.cz

Najít termín Ivan David ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan David například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Ivan David? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ivan David? Kdo to byl Ivan David? Kdy se narodil Ivan David? Kde se narodil Ivan David? Ivan David se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivan David dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan David i v jiné kategorii než je politici.