Kdo je to?
Kdo je Ivan David? Životopis Ivan David, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Ivan David?

Kdo je Ivan David? Životopis, informace, biografie, politici

Ivan David je psychiatr a bývalý ředitel psychiatrické léčebny v Bohnicích. Do politiky vstoupil jako člen ČSSD, v roce 2019 se stal členem hnutí SPD, které reprezentuje jako poslanec v Evropském parlamentu. Byl také poslancem Parlamentu ČR a ministrem zdravotnictví.
Ivan David je absolventem Fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Pracoval i v Psychiatrické nemocnici Horní Beřkovice. Je členem České psychiatrické společnosti a je znám kritikou reformy psychiatrické péče. Je známý i jako spoluzakladatel různých nezávislých iniciativ.Kdo je Ivan David? Životopis Ivan David, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Ivan David

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1952
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ivan David s jinými lidmina Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hydroponie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bezpatkové písmo? Znáte pojem Brť? Znáte termín Fake?

Klíčová slova: osobnost, wikipedie, biografie, informace, kde se narodil Ivan David?, politici, zajímavosti, wiki, osobnosti, Ivan David, životopis, popis, život, lexikon, kdo je Ivan David?, národnost

Pojem Ivan David je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Ivan David v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Ivan David ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Ivan David ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Ivan David ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Ivan David ve Wikipedii

Najít termín Ivan David na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan David například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Ivan David? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Ivan David? Kdy se narodil Ivan David? Kde se narodil Ivan David? Ivan David je v kategorii Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Ivan David dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan David i v jiné kategorii než je politici.