Kdo je to?
Kdo je Ivan David? Životopis Ivan David, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Ivan David?

Kdo je Ivan David? Životopis, informace, biografie, politici

Ivan David je psychiatr a bývalý ředitel psychiatrické léčebny v Bohnicích. Do politiky vstoupil jako člen ČSSD, v roce 2019 se stal členem hnutí SPD, které reprezentuje jako poslanec v Evropském parlamentu. Byl také poslancem Parlamentu ČR a ministrem zdravotnictví.
Ivan David je absolventem Fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Pracoval i v Psychiatrické nemocnici Horní Beřkovice. Je členem České psychiatrické společnosti a je znám kritikou reformy psychiatrické péče. Je známý i jako spoluzakladatel různých nezávislých iniciativ.Kdo je Ivan David? Životopis Ivan David, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Ivan David

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1952
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ivan David? s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hamr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Outlook? Znáte pojem Mrtvý tah? Víte co je Edukace?

Klíčová slova: wiki, národnost, osobnost, informace, život, lexikon, popis, kdo je Ivan David?, zajímavosti, biografie, Ivan David, politici, vysvětlení, datum narození, místo narození, životopis

Pojem Ivan David je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Ivan David hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat pojem Ivan David ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Ivan David v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Ivan David ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Ivan David ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan David například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Ivan David? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Ivan David? Kdy se narodil Ivan David? Kde se narodil Ivan David? Ivan David je v kategorii Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ivan David dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan David i v jiné kategorii než je politici.