Kdo je to?
Kdo je to Ivan David? Životopis Ivan David, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivan David?

Kdo je to Ivan David? Stručný životopis

Ivan David je psychiatr a bývalý ředitel psychiatrické léčebny v Bohnicích. Do politiky vstoupil jako člen ČSSD, v roce 2019 se stal členem hnutí SPD, které reprezentuje jako poslanec v Evropském parlamentu. Byl také poslancem Parlamentu ČR a ministrem zdravotnictví.
Ivan David je absolventem Fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Pracoval i v Psychiatrické nemocnici Horní Beřkovice. Je členem České psychiatrické společnosti a je znám kritikou reformy psychiatrické péče. Je známý i jako spoluzakladatel různých nezávislých iniciativ.Kdo je to Ivan David? Životopis Ivan David, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Ivan David

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1952
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Ivan David můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Miso pasta? Znáte pojem Jazylka? Znáte pojem Blog? Vzpomenete si na definici slova Koronarografie?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, kdo to je, Ivan David, wiki, význam, heslo, popis, původ slova, termín, přesný výraz, význam slova, definice, informace, synonymum, kdo je Ivan David?

Pojem Ivan David je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan David ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Ivan David ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Ivan David ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Ivan David ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan David například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan David

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ivan David? Kdo to byl Ivan David? Kdy se narodil Ivan David? Kde se narodil Ivan David? Ivan David se nachází v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ivan David řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan David i v jiné kategorii než je politici.