Kdo je to?
Kdo je to Plebs? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Plebs? Lidé, hanlivé

Plebs

Co znamená a jaký je význam slova Plebs?

Slovo plebs je označení pro prostý, obyčejný lid. Původ tohoto slova můžeme najít v Starověkém Římě, kdy se lidu říkalo „plebeius, blebej“, což znamená v českém jazyce svobodný lid. Jedná se o skupinu lidí, která se nepodílí na vládnutí, bezprávní skupina lidí. Jiné synonymum je chudina, prostý lid, chátra.


Kdo je to Plebs? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Plebs? Lidé, hanlivé

Definici slova Plebs můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Brť? Znáte pojem Molton? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pneumotorax? Vzpomenete si na definici slova Úmoří?

Klíčová slova: Plebs, wikipedie, původ slova, hanlivé, etymologie, význam, slovo, synonymum, definice, co znamená, přesný význam, přesný výraz, hanlivé, odborný výraz, termín, vysvětlení

Pojem Plebs je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít frázi Plebs ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Plebs ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Plebs ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Plebs ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Plebs v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Plebs například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Plebs? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Plebs? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Plebs? Definice pojmu Plebs je v kategorii Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Radíme proto zkusit hledat pojem Plebs v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.