Kdo je to?
Kdo je Ivo Lukačovič? Životopis Ivo Lukačovič, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Ivo Lukačovič?

Kdo je Ivo Lukačovič? Životopis, informace, biografie, podnikání

Ivo Lukačovič je znám především jako zakladatel firmy Seznam.cz a webového vyhledávače. Sám nedokončil studium ČVUT, protože se plně věnoval své vlastní firmě Seznam, pro kterou v jazyce Perl vytvořil katalog webových stránek. Je jejím hlavním akcionářem, předsedou představenstva a vizionářem. Patří k nejbohatším Čechům, přesto není veřejně aktivní.
Ivo Lukačovič má i další zájmy, patří k nim hlavně letectví.Kdo je Ivo Lukačovič? Životopis Ivo Lukačovič, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Ivo Lukačovič

Národnost: česká
Datum narození: 7. února 1974
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Ivo Lukačovič? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Mikrobiologie? Vzpomenete si na definici slova Interpelace? Znáte termín Facepalm? Vzpomněli byste si na význam slova Silová elektřina?

Klíčová slova: národnost, osobnosti, místo narození, život, osobnost, kde se narodil Ivo Lukačovič?, životopis, biografie, Ivo Lukačovič, zajímavosti, kdy se narodil Ivo Lukačovič?, kdo je Ivo Lukačovič?, lexikon, Ivo Lukačovič, informace, wikipedie

Pojem Ivo Lukačovič je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Ivo Lukačovič

Najít termín Ivo Lukačovič ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivo Lukačovič ve Wikimedia Commons

Najít pojem Ivo Lukačovič v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Ivo Lukačovič ve Wikislovníku

Hledat frázi Ivo Lukačovič ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivo Lukačovič například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivo Lukačovič

Právě nyní již víte Kdo je to Ivo Lukačovič? Kdy se narodil Ivo Lukačovič? Kde se narodil Ivo Lukačovič? Ivo Lukačovič je v kategorii Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Ivo Lukačovič dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivo Lukačovič i v jiné kategorii než je podnikání.