Kdo je to?
Kdo je to Ben Stiller? Životopis Ben Stiller, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ben Stiller?

Kdo je to Ben Stiller? Stručný životopis

Ben Stiller, celým jménem Benjamin Edward Stiller, je herc, režisér a scénárista. Pochází z herecké rodiny, takže již jako dítě účinkoval v televizi. Filmová studia nedokončil a plně se věnoval herectví. Debutoval ve filmu Říše slunce, pracoval jako scénárista a herec u NBC. Za svou vlastní televizní show The Ben Stiller Show získal cenu Emmy.
Jeho filmové komedie mívají divácký úspěch, k nejznámějším se řadí Něco na té Mary je, Fotr je lotr, Rabín, kněz a krásná blondýna, Fotr je lotr, Starsky a Hutch a další. Jako režisér začínal Ben Stiller filmem Bolestná realita s Winonou Ryder.Kdo je to Ben Stiller? Životopis Ben Stiller, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Ben Stiller

Národnost: USA
Datum narození: 30. listopadu 1965
Místo narození: New York

Zaujala vás biografie osobnosti Ben Stiller? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Výpotek? Pamatujete si definici pojmu Dualita? Víte co je Šantán? Vzpomněli byste si co znamená slovo Exhibice?

Klíčová slova: wiki, etymologie, heslo, formulace, vysvětlení, význam, původ slova, termín, informace, kdo je Ben Stiller?, co je to Ben Stiller?, odborný výraz, slovo, popis, herectví, význam pojmu

Pojem Ben Stiller je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít frázi Ben Stiller na Google.cz

Hledat videa s názvem Ben Stiller na Youtube

Hledat slovo Ben Stiller ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ben Stiller ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ben Stiller například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Ben Stiller?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ben Stiller? Kdo to byl Ben Stiller? Kdy se narodil Ben Stiller? Kde se narodil Ben Stiller? Ben Stiller patří do sekce herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Ben Stiller řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ben Stiller i v jiné kategorii než je herectví.