Kdo je to?
Kdo je Ben Stiller? Životopis Ben Stiller, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Ben Stiller

Kdo je Ben Stiller? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Ben Stiller, celým jménem Benjamin Edward Stiller, je herc, režisér a scénárista. Pochází z herecké rodiny, takže již jako dítě účinkoval v televizi. Filmová studia nedokončil a plně se věnoval herectví. Debutoval ve filmu Říše slunce, pracoval jako scénárista a herec u NBC. Za svou vlastní televizní show The Ben Stiller Show získal cenu Emmy.
Jeho filmové komedie mívají divácký úspěch, k nejznámějším se řadí Něco na té Mary je, Fotr je lotr, Rabín, kněz a krásná blondýna, Fotr je lotr, Starsky a Hutch a další. Jako režisér začínal Ben Stiller filmem Bolestná realita s Winonou Ryder.Kdo je Ben Stiller? Životopis Ben Stiller, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Ben Stiller

Národnost: USA
Datum narození: 30. listopadu 1965
Místo narození: New York

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ben Stiller sdílet s ostatnímina Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Lečo? Víte co je Vyhřezlá ploténka? Víte co je Aukro? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rabat?

Klíčová slova: místo narození, Ben Stiller, informace, osobnosti, život, Ben Stiller, wiki, kdo je Ben Stiller?, životopis, biografie, popis, datum narození, lexikon, zajímavosti, kde se narodil Ben Stiller?, narození

Pojem Ben Stiller je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ben Stiller doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Ben Stiller na Google.cz

Vyhledat slovo Ben Stiller na Google obrázcích

Najít heslo Ben Stiller ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ben Stiller na Youtube

Hledat frázi Ben Stiller ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ben Stiller například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Ben Stiller?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Ben Stiller? Kdy se narodil Ben Stiller? Kde se narodil Ben Stiller? Ben Stiller patří do sekce Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Ben Stiller například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ben Stiller i v jiné kategorii než je herectví.