Kdo je to?
Kdo je to Petra Kvitová? Životopis Petra Kvitová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Petra Kvitová?

Kdo je to Petra Kvitová? Stručný životopis

Petra Kvitová je profesionální tenistka, vítězící v okruzích WTA i ITF – celkem ve 31 turnajích. Má i dva tituly v grandslamu – v roce 2011 a 2014 Wimbledon, je vítězkou Turnaje mistryň a hráčkou roku. Na olympijských hrách v Riu získala bronzovou medaili. V roce 2011 se umístila v žebříčku WTA na druhém místě.
Petra Kvitová byla vyhlášena i Sportovkyní roku ČR.Kdo je to Petra Kvitová? Životopis Petra Kvitová, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Petra Kvitová

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1990
Místo narození: Bílovec

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Petra Kvitová sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Relé? Znáte termín Tatarák? Rozumíte pojmu Agility? Víte, co je to Únavový syndrom?

Klíčová slova: kdo je Petra Kvitová?, co je to Petra Kvitová?, odborný výraz, definice, význam, wiki, přesný výraz, etymologie, informace, význam pojmu, popis, slovo, popis, význam slova, termín, lexikon

Pojem Petra Kvitová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Petra Kvitová ve Wikipedii

Hledat výraz Petra Kvitová ve vyhledávači Yandex

Najít termín Petra Kvitová ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Petra Kvitová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Kvitová například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Petra Kvitová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Petra Kvitová? Kdo to byl Petra Kvitová? Kdy se narodil Petra Kvitová? Kde se narodil Petra Kvitová? Petra Kvitová patří do sekce sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Petra Kvitová třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Kvitová i v jiné kategorii než je sport.