Kdo je to?
Kdo je to Petra Kvitová? Životopis Petra Kvitová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Petra Kvitová?

Kdo je to Petra Kvitová? Stručný životopis

Petra Kvitová je profesionální tenistka, vítězící v okruzích WTA i ITF – celkem ve 31 turnajích. Má i dva tituly v grandslamu – v roce 2011 a 2014 Wimbledon, je vítězkou Turnaje mistryň a hráčkou roku. Na olympijských hrách v Riu získala bronzovou medaili. V roce 2011 se umístila v žebříčku WTA na druhém místě.
Petra Kvitová byla vyhlášena i Sportovkyní roku ČR.Kdo je to Petra Kvitová? Životopis Petra Kvitová, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Petra Kvitová

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1990
Místo narození: Bílovec

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petra Kvitová? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Relé? Znáte pojem Ostrov? Rozumíte pojmu Agility? Vzpomenete si na definici slova Skladební dvojice?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, definice, přesný význam, význam slova, slovo, co je to Petra Kvitová?, termín, informace, wiki, význam pojmu, popis, původ slova, lexikon, sport, význam

Pojem Petra Kvitová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Petra Kvitová

Hledat frázi Petra Kvitová ve Wikipedii

Hledat výraz Petra Kvitová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Petra Kvitová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Petra Kvitová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Kvitová například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petra Kvitová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Petra Kvitová? Kdo to byl Petra Kvitová? Kdy se narodil Petra Kvitová? Kde se narodil Petra Kvitová? Petra Kvitová je v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petra Kvitová dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Kvitová i v jiné kategorii než je sport.