Kdo je to?
Kdo je to Petra Kvitová? Životopis Petra Kvitová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Petra Kvitová?

Kdo je to Petra Kvitová? Stručný životopis

Petra Kvitová je profesionální tenistka, vítězící v okruzích WTA i ITF – celkem ve 31 turnajích. Má i dva tituly v grandslamu – v roce 2011 a 2014 Wimbledon, je vítězkou Turnaje mistryň a hráčkou roku. Na olympijských hrách v Riu získala bronzovou medaili. V roce 2011 se umístila v žebříčku WTA na druhém místě.
Petra Kvitová byla vyhlášena i Sportovkyní roku ČR.Kdo je to Petra Kvitová? Životopis Petra Kvitová, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Petra Kvitová

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1990
Místo narození: Bílovec

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petra Kvitová? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Nacionalismus? Víte co je Matematická indukce? Rozumíte pojmu Dysgrafie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rasca?

Klíčová slova: lexikon, heslo, sport, odborný výraz, význam slova, co je to Petra Kvitová?, přesný výraz, co znamená, slovo, kdo je Petra Kvitová?, definice, význam, vysvětlení, kdo to je, význam pojmu, termín

Pojem Petra Kvitová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Petra Kvitová zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat frázi Petra Kvitová ve Wikislovníku

Zkusit najít Petra Kvitová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Petra Kvitová ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Petra Kvitová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Kvitová například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Petra Kvitová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Petra Kvitová? Kdo to byl Petra Kvitová? Kdy se narodil Petra Kvitová? Kde se narodil Petra Kvitová? Petra Kvitová je v kategorii sport. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Petra Kvitová například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Kvitová i v jiné kategorii než je sport.