Kdo je to?
Kdo je to Petra Kvitová? Životopis Petra Kvitová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Petra Kvitová?

Kdo je to Petra Kvitová? Stručný životopis

Petra Kvitová je profesionální tenistka, vítězící v okruzích WTA i ITF – celkem ve 31 turnajích. Má i dva tituly v grandslamu – v roce 2011 a 2014 Wimbledon, je vítězkou Turnaje mistryň a hráčkou roku. Na olympijských hrách v Riu získala bronzovou medaili. V roce 2011 se umístila v žebříčku WTA na druhém místě.
Petra Kvitová byla vyhlášena i Sportovkyní roku ČR.Kdo je to Petra Kvitová? Životopis Petra Kvitová, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Petra Kvitová

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1990
Místo narození: Bílovec

Sdílejte tuto stránku s osobností Petra Kvitová s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Sitcom? Víte, co je to Autonomie? Rozumíte pojmu Cheerleading? Rozumíte pojmu Rekord?

Klíčová slova: wiki, termín, definice, sport, popis, heslo, pojem, co je to Petra Kvitová?, význam pojmu, původ slova, přesný výraz, odborný výraz, význam slova, vysvětlení, popis, etymologie

Pojem Petra Kvitová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Petra Kvitová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Petra Kvitová na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petra Kvitová ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Petra Kvitová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Kvitová například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Petra Kvitová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petra Kvitová? Kdo to byl Petra Kvitová? Kdy se narodil Petra Kvitová? Kde se narodil Petra Kvitová? Petra Kvitová je v sekci sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Petra Kvitová kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Kvitová i v jiné kategorii než je sport.