Kdo je to?
Kdo je to Nicka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nicka? Lidé, hanlivé

Nicka

Co znamená a jaký je význam slova Nicka?

Nicka je osoba, která nepatří k příliš chytrým a krásným, obvykle ani nevyniká v žádné činnosti. Těžko si hledá přátele, nemá hodnotné zájmy, je považována za podřadnou a nepřitažlivou. Nemá žádné charizma, není vtipná a ni výrazná.
Nicka je nadávka, kterou se jiná osoba podceňuje, hodnotí se tak, aby se poškodilo její sebevědomí.


Kdo je to Nicka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nicka? Lidé, hanlivé

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Road movie? Víte, co je to Líná pěna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Koudel? Rozumíte pojmu Ibišek?

Klíčová slova: pojem, Nicka, přesný význam, vysvětlení, etymologie, přesný výraz, wiki, Nicka, význam, hanlivé, formulace, odborný výraz, definice, co znamená, heslo, synonymum

Pojem Nicka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Nicka hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít termín Nicka na Google obrázcích

Najít slovo Nicka ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Nicka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Nicka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Nicka ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicka například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Nicka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Nicka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nicka? Definice pojmu Nicka se nachází v sekci Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste hledat informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Nicka i v jiné kategorii než v hanlivé.