Kdo je to?
Kdo je to, byl Nicka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nicka?

Jaký je význam slova Nicka? Co to znamená?

Nicka je osoba, která nepatří k příliš chytrým a krásným, obvykle ani nevyniká v žádné činnosti. Těžko si hledá přátele, nemá hodnotné zájmy, je považována za podřadnou a nepřitažlivou. Nemá žádné charizma, není vtipná a ni výrazná.
Nicka je nadávka, kterou se jiná osoba podceňuje, hodnotí se tak, aby se poškodilo její sebevědomí.Kdo je to, byl Nicka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nicka? Lidé, hanlivé

Definici slova Nicka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Pašmína? Víte co je Tachykardie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Anafylaktický šok? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nirvána?

Klíčová slova: pojem, Nicka, popis, význam pojmu, co je to Nicka?, význam slova, termín, význam, hanlivé, co znamená, přesný výraz, informace, lexikon, definice, vysvětlení, slovo

Pojem Nicka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Nicka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Nicka ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Nicka ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Nicka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicka například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Nicka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nicka? Kdo to byl Nicka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nicka? Definice pojmu Nicka se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).