Kdo je to?
Kdo je to Zuzana Norisová? Životopis Zuzana Norisová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Zuzana Norisová?

Kdo je to Zuzana Norisová? Stručný životopis

Zuzana Norisová je slovenská umělkyně, herečka a zpěvačka. Studovala v Bratislavě a svou kariéru zahájila v divadle. Diváci ji znají především z filmu Rebelové a populární jsou i její role v muzikálech nebo seriálech.
Zuzana Norisová vystupovala například v Pomádě, Kleopatře, Angelice a dalších a v seriálech Dokonalý svět, Soukromé pasti, Strážce duší a mnoha dalších.Kdo je to Zuzana Norisová? Životopis Zuzana Norisová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Zuzana Norisová

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. ledna 1979
Místo narození: Malacky

Líbí se stručný životopis s osobou Zuzana Norisová? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Aprobace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ašvaganda? Znáte termín Tržní cena? Víte co je Outlook?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, lexikon, wiki, pojem, formulace, význam, slovo, přesný význam, etymologie, význam slova, Zuzana Norisová, původ slova, odborný výraz, termín, herectví

Pojem Zuzana Norisová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Zuzana Norisová v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Zuzana Norisová ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Zuzana Norisová ve Wikislovníku

Hledat pojem Zuzana Norisová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Zuzana Norisová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zuzana Norisová například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Zuzana Norisová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zuzana Norisová? Kdo to byl Zuzana Norisová? Kdy se narodil Zuzana Norisová? Kde se narodil Zuzana Norisová? Zuzana Norisová je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Zuzana Norisová řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Norisová i v jiné kategorii než je herectví.