Kdo je to?
Kdo je to Zuzana Norisová? Životopis Zuzana Norisová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Zuzana Norisová?

Kdo je to Zuzana Norisová? Stručný životopis

Zuzana Norisová je slovenská umělkyně, herečka a zpěvačka. Studovala v Bratislavě a svou kariéru zahájila v divadle. Diváci ji znají především z filmu Rebelové a populární jsou i její role v muzikálech nebo seriálech.
Zuzana Norisová vystupovala například v Pomádě, Kleopatře, Angelice a dalších a v seriálech Dokonalý svět, Soukromé pasti, Strážce duší a mnoha dalších.Kdo je to Zuzana Norisová? Životopis Zuzana Norisová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Zuzana Norisová

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. ledna 1979
Místo narození: Malacky

Líbí se stručný životopis s osobou Zuzana Norisová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Aminokyselina? Pamatujete si definici pojmu Makaróny? Znáte termín Diskriminace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Karpální tunel?

Klíčová slova: přesný výraz, význam, co znamená, lexikon, definice, odborný výraz, formulace, vysvětlení, etymologie, wiki, kdo je Zuzana Norisová?, popis, význam slova, herectví, termín, pojem

Pojem Zuzana Norisová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Zuzana Norisová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Zuzana Norisová na Google.cz

Vyhledat slovo Zuzana Norisová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Zuzana Norisová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zuzana Norisová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zuzana Norisová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zuzana Norisová? Kdo to byl Zuzana Norisová? Kdy se narodil Zuzana Norisová? Kde se narodil Zuzana Norisová? Zuzana Norisová je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Zuzana Norisová řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Norisová i v jiné kategorii než je herectví.