Kdo je to?
Kdo je to, byl Děkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děkan? Lidé, Školství

Kdo je to Děkan?

Jaký je význam slova Děkan? Co to znamená?

Se slovem děkan se setkáme nejčastěji v souvislosti s vysokými školami. Děkan je nejvyšší představený fakulty, akademický funkcionář. Sídlo děkana se nazývá děkanát. Pojem děkan ale původně souvisel s církví. Děkan je kněz, který spravoval děkanát (sdružení deseti farností). V jednotlivých křesťanských církvích se vymezení pojmu děkan liší.Kdo je to, byl Děkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děkan? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Děkan? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Epigram? Vzpomenete si na definici slova Číslovka? Vzpomněli byste si na význam slova Epizeuxis? Vzpomněli byste si na význam slova Válečný stav?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo to je, popis, heslo, etymologie, co znamená, Děkan, lexikon, definice, informace, původ slova, formulace, wiki, co je to Děkan?, Školství, přesný význam

Pojem Děkan je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Děkan ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Děkan ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Děkan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Děkan na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Děkan například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Děkan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Děkan? Kdo to byl Děkan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děkan? Definice pojmu Děkan je v sekci Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Děkan i v jiné kategorii než je sekce Školství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?