Kdo je to?
Kdo je to, byl Děkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děkan? Lidé, Školství

Kdo je to Děkan?

Jaký je význam slova Děkan? Co to znamená?

Se slovem děkan se setkáme nejčastěji v souvislosti s vysokými školami. Děkan je nejvyšší představený fakulty, akademický funkcionář. Sídlo děkana se nazývá děkanát. Pojem děkan ale původně souvisel s církví. Děkan je kněz, který spravoval děkanát (sdružení deseti farností). V jednotlivých křesťanských církvích se vymezení pojmu děkan liší.Kdo je to, byl Děkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děkan? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Děkan s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Epigram? Víte co je Darknet? Vzpomněli byste si na význam slova Epizeuxis? Vzpomněli byste si co označuje výraz Slunovrat?

Klíčová slova: kdo to je, heslo, co je to Děkan?, význam, pojem, popis, lexikon, Děkan, synonymum, wiki, formulace, co znamená, etymologie, přesný výraz, přesný význam, popis

Pojem Děkan je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Děkan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Děkan ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Děkan na Youtube

Zkusit najít Děkan na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Děkan například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Děkan, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Děkan? Kdo to byl Děkan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děkan? Definice pojmu Děkan se nachází v sekci Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Děkan i v jiné kategorii než v Školství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?