Kdo je to?
Kdo je to, byl Děkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děkan? Lidé, Školství

Kdo je to Děkan?

Jaký je význam slova Děkan? Co to znamená?

Se slovem děkan se setkáme nejčastěji v souvislosti s vysokými školami. Děkan je nejvyšší představený fakulty, akademický funkcionář. Sídlo děkana se nazývá děkanát. Pojem děkan ale původně souvisel s církví. Děkan je kněz, který spravoval děkanát (sdružení deseti farností). V jednotlivých křesťanských církvích se vymezení pojmu děkan liší.Kdo je to, byl Děkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děkan? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Děkan se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Epitaf? Rozumíte pojmu All inclusive? Vzpomněli byste si na význam slova Pískový cukr? Znáte pojem Vinobraní?

Klíčová slova: formulace, co je to Děkan?, lexikon, původ slova, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, wiki, význam slova, definice, význam, kdo to je, Děkan, co znamená, odborný výraz, přesný význam

Pojem Děkan je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Děkan

Hledat termín Děkan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Děkan na Google.cz

Hledat slovo Děkan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Děkan ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Děkan například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Děkan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Děkan? Kdo to byl Děkan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děkan? Definice pojmu Děkan je v kategorii Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Děkan hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Znáte pojem plugin nebo chipset?