Kdo je to?
Kdo je to, byl Děkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děkan? Lidé, Školství

Kdo je to Děkan?

Jaký je význam slova Děkan? Co to znamená?

Se slovem děkan se setkáme nejčastěji v souvislosti s vysokými školami. Děkan je nejvyšší představený fakulty, akademický funkcionář. Sídlo děkana se nazývá děkanát. Pojem děkan ale původně souvisel s církví. Děkan je kněz, který spravoval děkanát (sdružení deseti farností). V jednotlivých křesťanských církvích se vymezení pojmu děkan liší.Kdo je to, byl Děkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děkan? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Děkan sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Epigram? Vzpomněli byste si co označuje výraz Libido? Vzpomněli byste si na význam slova Deus ex machina? Znáte termín Hřích?

Klíčová slova: popis, Děkan, lexikon, heslo, wiki, co je to Děkan?, význam pojmu, termín, popis, synonymum, kdo to je, slovo, význam, informace, význam slova, vysvětlení

Pojem Děkan je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Děkan ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Děkan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Děkan ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Děkan na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Děkan například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Děkan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Děkan? Kdo to byl Děkan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děkan? Definice pojmu Děkan se nachází v kategorii Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?