Kdo je to?
Kdo je to, byl Děkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děkan? Lidé, Školství

Kdo je to Děkan?

Jaký je význam slova Děkan? Co to znamená?

Se slovem děkan se setkáme nejčastěji v souvislosti s vysokými školami. Děkan je nejvyšší představený fakulty, akademický funkcionář. Sídlo děkana se nazývá děkanát. Pojem děkan ale původně souvisel s církví. Děkan je kněz, který spravoval děkanát (sdružení deseti farností). V jednotlivých křesťanských církvích se vymezení pojmu děkan liší.Kdo je to, byl Děkan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děkan? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Děkan? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Epigram? Rozumíte pojmu Hypertenze? Vzpomněli byste si na význam slova Deus ex machina? Znáte pojem Likvidita?

Klíčová slova: definice, přesný význam, význam, Děkan, význam pojmu, slovo, přesný výraz, etymologie, co je to Děkan?, popis, význam slova, synonymum, lexikon, co znamená, kdo to je, popis

Pojem Děkan je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Děkan

Hledat termín Děkan ve vyhledávači Yandex

Najít termín Děkan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Děkan na Youtube

Vyhledat heslo Děkan ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Děkan například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Děkan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Děkan? Kdo to byl Děkan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děkan? Definice pojmu Děkan je v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Děkan i v jiné kategorii než je sekce Školství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?