Kdo je to?
Kdo je Tomáš Macura? Životopis Tomáš Macura, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Tomáš Macura?

Kdo je Tomáš Macura? Životopis, informace, biografie, politici

Tomáš Macura je český politik.
Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a dosáhl titulu Ing. a později také Prague International Business School, kde získal titul MBA.
Po studiích pracoval na ekonomických a vedoucích pozicích - například v Moravských chemických závodech. Ve firmě Walmark, a. s. pracoval v letech 1998-2004 jako finanční ředitel a posléze generálním ředitel.
Do komunální politiky vstoupil v roce 2014. Kandidoval jako nestraník za hnutí ANO v Ostravě - ve volbách byl úspěšný a stal se ostravským primátorem.
V roce 2017 se rozhodl stát členem hnutí ANO, takže do voleb v roce 2018 už šel jako člen tohoto hnutí. Podařilo se mu úspěch zopakovat a znovu se stát primátorem Ostravy. V Ostravě uspěl s kandidátkou ANO i napotřetí a opět získal post primátora - a to v roce 2022.Kdo je Tomáš Macura? Životopis Tomáš Macura, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Tomáš Macura

Národnost: česká
Datum narození: 6. května 1964
Místo narození: Karviná

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tomáš Macura? s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Streamování? Pamatujete si definici pojmu Ultimátum? Znáte pojem Topůrko? Vzpomněli byste si co znamená slovo Filantropie?

Klíčová slova: biografie, narození, politici, kdo je Tomáš Macura?, národnost, místo narození, zajímavosti, osobnosti, životopis, datum narození, politici, informace, Tomáš Macura, wikipedie, wiki, lexikon

Pojem Tomáš Macura je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Tomáš Macura zkuste tyto odkazy

Zkusit najít heslo Tomáš Macura ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Tomáš Macura ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Macura ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Tomáš Macura ve Wikipedii

Zkusit najít Tomáš Macura v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Macura například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Macura

Právě nyní již víte Kdo je to Tomáš Macura? Kdy se narodil Tomáš Macura? Kde se narodil Tomáš Macura? Tomáš Macura je v kategorii Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Macura např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Macura i v jiné kategorii než je politici.