Kdo je to?
Kdo je to, byl Lump? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lump? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lump?

Jaký je význam slova Lump? Co to znamená?

Lump nebo též mizera je označení pro bezcharakterního, nečestného člověka. Pro lumpa je přijatelná jakákoliv špatnost, zvláště pokud povede k naplnění jeho osobních cílů či potřeb. Lumpovi zcela scházejí jakékoliv morální zásady, nemá problém zneužívat svoje okolí, netrápí ho výčitky svědomí. Právě kvůli absenci svědomí se někteří lumpové dokáží vypracovat i na vedoucí pozice, neboť nemají sebemenší zábrany v realizaci nepříjemných a nepopulárních opatření. Výraz lump má svůj původ v němčině, kde má význam otrhanec, pobuda či darebák.


Kdo je to, byl Lump? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lump? Lidé, hanlivé

Tento text (Lump) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Objem? Pamatujete si definici pojmu Imunita? Vzpomenete si na definici slova Burleska? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rádius?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, synonymum, popis, slovo, význam slova, etymologie, definice, popis, vysvětlení, co je to Lump?, kdo je Lump?, co znamená, formulace, Lump, heslo

Pojem Lump je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Lump ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Lump ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Lump ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Lump ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lump například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lump

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lump? Kdo to byl Lump? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lump? Definice pojmu Lump je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.