Kdo je to?
Kdo je to Lump? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lump? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lump?

Jaký je význam slova Lump? Co to znamená?

Lump nebo též mizera je označení pro bezcharakterního, nečestného člověka. Pro lumpa je přijatelná jakákoliv špatnost, zvláště pokud povede k naplnění jeho osobních cílů či potřeb. Lumpovi zcela scházejí jakékoliv morální zásady, nemá problém zneužívat svoje okolí, netrápí ho výčitky svědomí. Právě kvůli absenci svědomí se někteří lumpové dokáží vypracovat i na vedoucí pozice, neboť nemají sebemenší zábrany v realizaci nepříjemných a nepopulárních opatření. Výraz lump má svůj původ v němčině, kde má význam otrhanec, pobuda či darebák.


Kdo je to Lump? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lump? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lump? se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Objem? Vzpomněli byste si na význam slova Taurin? Vzpomenete si na definici slova Anuita? Znáte definici termínu Artefakt?

Klíčová slova: termín, co znamená, informace, synonymum, význam slova, popis, přesný výraz, wiki, slovo, pojem, lexikon, přesný výraz, význam pojmu, Lump, heslo, původ slova

Pojem Lump je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Lump na Google.cz

Najít heslo Lump v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lump ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Lump ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lump například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Lump? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Lump? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lump? Definice pojmu Lump je v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.