Kdo je to?
Kdo je to Karel Schwarzenberg? Životopis Karel Schwarzenberg, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Karel Schwarzenberg?

Kdo je to Karel Schwarzenberg? Stručný životopis

Karel Schwarzenberg je politik šlechtického původu. Je čestným předsedou strany TOP 09, poslancem PČR, exministrem zahraničí, bývalým senátorem a místopředsedou vlády. Byl také kancléřem prezidenta Václava Havla a neúspěšně kandidoval na prezidentskou funkci.
Karel Schwarzenberg patří k české větvi stejnojmenného rodu. Náleží také k rytířům Řádu zlatého rouna.Kdo je to Karel Schwarzenberg? Životopis Karel Schwarzenberg, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Karel Schwarzenberg

Národnost: česká
Datum narození: 10. prosince 1937
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Karel Schwarzenberg s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Export? Znáte definici termínu Hurikán? Vzpomněli byste si na význam slova Zumba? Pamatujete si definici pojmu Debetní karta?

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, slovo, termín, definice, informace, pojem, kdo to je, význam slova, přesný výraz, kdo je Karel Schwarzenberg?, wiki, co je to Karel Schwarzenberg?, politici, lexikon, původ slova

Pojem Karel Schwarzenberg je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Karel Schwarzenberg ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Karel Schwarzenberg ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karel Schwarzenberg ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Karel Schwarzenberg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Schwarzenberg například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Karel Schwarzenberg?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Karel Schwarzenberg? Kdo to byl Karel Schwarzenberg? Kdy se narodil Karel Schwarzenberg? Kde se narodil Karel Schwarzenberg? Karel Schwarzenberg patří do sekce politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Karel Schwarzenberg například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Schwarzenberg i v jiné kategorii než je politici.