Kdo je to?
Kdo je to Karel Schwarzenberg? Životopis Karel Schwarzenberg, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Karel Schwarzenberg?

Kdo je to Karel Schwarzenberg? Stručný životopis

Karel Schwarzenberg je politik šlechtického původu. Je čestným předsedou strany TOP 09, poslancem PČR, exministrem zahraničí, bývalým senátorem a místopředsedou vlády. Byl také kancléřem prezidenta Václava Havla a neúspěšně kandidoval na prezidentskou funkci.
Karel Schwarzenberg patří k české větvi stejnojmenného rodu. Náleží také k rytířům Řádu zlatého rouna.Kdo je to Karel Schwarzenberg? Životopis Karel Schwarzenberg, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Karel Schwarzenberg

Národnost: česká
Datum narození: 10. prosince 1937
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Karel Schwarzenberg sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Prokura? Vzpomenete si na definici slova Vaječný likér? Vzpomněli byste si na význam slova Jádrová omítka? Vzpomněli byste si na význam slova Pesto?

Klíčová slova: význam slova, popis, politici, význam, synonymum, Karel Schwarzenberg, význam pojmu, pojem, termín, slovo, co znamená, definice, etymologie, informace, lexikon, přesný význam

Pojem Karel Schwarzenberg je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Karel Schwarzenberg ve vyhledávači Qwant

Najít termín Karel Schwarzenberg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Karel Schwarzenberg ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Karel Schwarzenberg v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Schwarzenberg například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karel Schwarzenberg

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Karel Schwarzenberg? Kdo to byl Karel Schwarzenberg? Kdy se narodil Karel Schwarzenberg? Kde se narodil Karel Schwarzenberg? Karel Schwarzenberg se nachází v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Karel Schwarzenberg dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Schwarzenberg i v jiné kategorii než je politici.