Kdo je to?
Kdo je to Marek Wollner? Životopis Marek Wollner, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Marek Wollner?

Kdo je to Marek Wollner? Stručný životopis

Marek Wollner je investigativní žurnalista a spisovatel. Absolvoval obor žurnalistika na FSV UK a po studiu pracoval v časopise Respekt, Lidových novinách a byl spoluzakladatelem časopisu Týden. Jako redaktor a moderátor působil v pořadu Reportéři ČT. Zde se stal dramaturgem a změnil charakter pořadu na investigativní. Marek Wollner je také šéfredaktorem reportážní publicistiky v České televizi. Za svou práci získal Cenu Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Marek Wollner? Životopis Marek Wollner, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Marek Wollner

Národnost: česká
Datum narození: 21. ledna 1967
Místo narození: Plzeň

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Marek Wollner s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Herbalife? Znáte termín Chipset? Rozumíte pojmu Oolong? Víte, co je to Žula?

Klíčová slova: definice, popis, význam slova, odborný výraz, novináři, kdo to je, kdo je Marek Wollner?, Marek Wollner, pojem, význam, informace, význam pojmu, slovo, wiki, původ slova, popis

Pojem Marek Wollner je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Marek Wollner

Hledat videa s názvem Marek Wollner na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Marek Wollner ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Marek Wollner ve Wikipedii

Najít heslo Marek Wollner ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Wollner například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marek Wollner

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Marek Wollner? Kdo to byl Marek Wollner? Kdy se narodil Marek Wollner? Kde se narodil Marek Wollner? Marek Wollner se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Marek Wollner dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Wollner i v jiné kategorii než je novináři.