Kdo je to?
Kdo je to Marek Wollner? Životopis Marek Wollner, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Marek Wollner?

Kdo je to Marek Wollner? Stručný životopis

Marek Wollner je investigativní žurnalista a spisovatel. Absolvoval obor žurnalistika na FSV UK a po studiu pracoval v časopise Respekt, Lidových novinách a byl spoluzakladatelem časopisu Týden. Jako redaktor a moderátor působil v pořadu Reportéři ČT. Zde se stal dramaturgem a změnil charakter pořadu na investigativní. Marek Wollner je také šéfredaktorem reportážní publicistiky v České televizi. Za svou práci získal Cenu Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Marek Wollner? Životopis Marek Wollner, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Marek Wollner

Národnost: česká
Datum narození: 21. ledna 1967
Místo narození: Plzeň

Popis osobnosti Marek Wollner můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Altruismus? Vzpomněli byste si na význam slova Mikroplyš? Rozumíte pojmu Check in? Znáte definici termínu Dystopie?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, význam, formulace, Marek Wollner, co je to Marek Wollner?, novináři, lexikon, vysvětlení, význam slova, definice, přesný výraz, co znamená, informace, kdo to je, popis

Pojem Marek Wollner je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Marek Wollner v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Marek Wollner ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Marek Wollner v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Marek Wollner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Marek Wollner ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Wollner například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Marek Wollner? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Marek Wollner? Kdo to byl Marek Wollner? Kdy se narodil Marek Wollner? Kde se narodil Marek Wollner? Marek Wollner se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Marek Wollner dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Wollner i v jiné kategorii než je novináři.