Kdo je to?
Kdo je Tomáš Martínek? Životopis Tomáš Martínek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Tomáš Martínek

Kdo je Tomáš Martínek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Tomáš Martínek je český politik a podnikatel.
Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze. Na této univerzitě pokračoval v navazujícím studiu a působil jako doktorand a také jako systémový integrátor. V profesním životě se věnuje informačním technologiím a marketingu.
Svůj politický život spojil s Českou pirátskou stranou. Už v roce 2014 uspěl na komunální úrovni, kdy byl zvolen do zastupitelstva České Lípy ještě jako nestraník za Piráty. V roce 2017 se stal členem České pirátské strany a podařilo se mu uspět ve volbách do poslanecké sněmovny a stal se poslancem za Piráty. Ve svém volebním období byl členem rozpočtového výboru a místopředsedou volebního výboru. Jeho politickým tématem jsou informační technologie, e-goverment, digitalizace či mediální gramotnost ve společnosti.
Ve volbách v roce 2021 se mu nepodařilo mandát poslance obhájit.Kdo je Tomáš Martínek? Životopis Tomáš Martínek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Tomáš Martínek

Národnost: česká
Datum narození: 23. ledna 1986
Místo narození: Česká Lípa

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Martínek sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu IKEM? Pamatujete si definici pojmu Přídavné jméno? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mez? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cashback?

Klíčová slova: vysvětlení, Tomáš Martínek, biografie, národnost, politici, politici, životopis, narození, život, kdo je Tomáš Martínek?, kde se narodil Tomáš Martínek?, osobnosti, zajímavosti, kdy se narodil Tomáš Martínek?, místo narození, osobnost

Pojem Tomáš Martínek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Tomáš Martínek v následujících vyhledávačích

Najít pojem Tomáš Martínek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Tomáš Martínek na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Tomáš Martínek na Youtube

Hledat heslo Tomáš Martínek ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Tomáš Martínek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Martínek například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Martínek

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Tomáš Martínek? Kdy se narodil Tomáš Martínek? Kde se narodil Tomáš Martínek? Tomáš Martínek je v sekci Politici

Kategorie politici, starý politik, tomáš Martínek, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Martínek dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Martínek i v jiné kategorii než je politici.