Kdo je to?
Kdo je Tomáš Martínek? Životopis Tomáš Martínek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Tomáš Martínek

Kdo je Tomáš Martínek? Životopis, informace, biografie, politici

Tomáš Martínek je český politik a podnikatel.
Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze. Na této univerzitě pokračoval v navazujícím studiu a působil jako doktorand a také jako systémový integrátor. V profesním životě se věnuje informačním technologiím a marketingu.
Svůj politický život spojil s Českou pirátskou stranou. Už v roce 2014 uspěl na komunální úrovni, kdy byl zvolen do zastupitelstva České Lípy ještě jako nestraník za Piráty. V roce 2017 se stal členem České pirátské strany a podařilo se mu uspět ve volbách do poslanecké sněmovny a stal se poslancem za Piráty. Ve svém volebním období byl členem rozpočtového výboru a místopředsedou volebního výboru. Jeho politickým tématem jsou informační technologie, e-goverment, digitalizace či mediální gramotnost ve společnosti.
Ve volbách v roce 2021 se mu nepodařilo mandát poslance obhájit.Kdo je Tomáš Martínek? Životopis Tomáš Martínek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Tomáš Martínek

Národnost: česká
Datum narození: 23. ledna 1986
Místo narození: Česká Lípa

Zaujala vás biografie osobnosti Tomáš Martínek? Potom se podělte s blízkými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu IQOS? Znáte termín Graviola? Vzpomněli byste si co označuje výraz Interference? Víte, co je to Sanytr?

Klíčová slova: lexikon, popis, datum narození, osobnosti, vysvětlení, politici, Tomáš Martínek, politici, kdy se narodil Tomáš Martínek?, místo narození, životopis, wikipedie, zajímavosti, biografie, život, kde se narodil Tomáš Martínek?

Pojem Tomáš Martínek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Tomáš Martínek hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat termín Tomáš Martínek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Tomáš Martínek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Tomáš Martínek na Google.cz

Zkusit najít termín Tomáš Martínek ve Wikislovníku

Hledat heslo Tomáš Martínek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Martínek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Tomáš Martínek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Tomáš Martínek? Kdy se narodil Tomáš Martínek? Kde se narodil Tomáš Martínek? Tomáš Martínek je v sekci Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Martínek dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Martínek i v jiné kategorii než je politici.