Kdo je to?
Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Kdo je to Chuligán?

Co znamená a jaký je význam slova Chuligán?

Chuligán (z anglického hooligan) je neukázněný fotbalový fanoušek, který se dopouští výtržnictví (často pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek) a snaží se vyprovokovat rvačky a násilí. V širším smyslu slova je chuligán člověk bez kázně, s násilným chováním a bez respektu ke společenským konvencím.Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Chuligán s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hypertenze? Vzpomněli byste si na význam slova Haarp? Znáte definici termínu Úzus? Znáte definici termínu Poezie?

Klíčová slova: význam slova, co znamená, co je to Chuligán?, lexikon, Chuligán, slovo, pojem, přesný výraz, popis, informace, definice, termín, význam pojmu, formulace, přesný význam, význam

Pojem Chuligán je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Chuligán zkuste tyto odkazy

Najít pojem Chuligán ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chuligán ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Chuligán ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Chuligán ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chuligán například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Chuligán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chuligán? Kdo to byl Chuligán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chuligán? Definice pojmu Chuligán je v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Chuligán hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?