Kdo je to?
Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Kdo je to Chuligán?

Co znamená a jaký je význam slova Chuligán?

Chuligán (z anglického hooligan) je neukázněný fotbalový fanoušek, který se dopouští výtržnictví (často pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek) a snaží se vyprovokovat rvačky a násilí. V širším smyslu slova je chuligán člověk bez kázně, s násilným chováním a bez respektu ke společenským konvencím.Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Chuligán sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hypertenze? Vzpomenete si na definici slova Fake news? Znáte definici termínu Premisa? Vzpomněli byste si na význam slova Vrstevnice?

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, odborný výraz, význam, heslo, popis, kdo je Chuligán?, co je to Chuligán?, termín, původ slova, definice, vysvětlení, wiki, zločin, Chuligán, přesný význam

Pojem Chuligán je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Chuligán ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Chuligán ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Chuligán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Chuligán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chuligán například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Chuligán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Chuligán? Kdo to byl Chuligán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chuligán? Definice pojmu Chuligán se nachází v kategorii zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Chuligán i v jiné kategorii než je sekce zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?