Kdo je to?
Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Kdo je to Chuligán?

Co znamená a jaký je význam slova Chuligán?

Chuligán (z anglického hooligan) je neukázněný fotbalový fanoušek, který se dopouští výtržnictví (často pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek) a snaží se vyprovokovat rvačky a násilí. V širším smyslu slova je chuligán člověk bez kázně, s násilným chováním a bez respektu ke společenským konvencím.Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Chuligán? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hypertenze? Víte co je Děropáč? Znáte definici termínu Premisa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Internet?

Klíčová slova: kdo je Chuligán?, přesný význam, přesný výraz, původ slova, wiki, pojem, popis, synonymum, lexikon, význam pojmu, význam slova, definice, etymologie, význam, termín, zločin

Pojem Chuligán je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Chuligán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Chuligán ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Chuligán na Youtube

Hledat heslo Chuligán ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Chuligán například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Chuligán, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Chuligán? Kdo to byl Chuligán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chuligán? Definice pojmu Chuligán je v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Chuligán i v jiné kategorii než v zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?