Kdo je to?
Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Kdo je to Chuligán?

Co znamená a jaký je význam slova Chuligán?

Chuligán (z anglického hooligan) je neukázněný fotbalový fanoušek, který se dopouští výtržnictví (často pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek) a snaží se vyprovokovat rvačky a násilí. V širším smyslu slova je chuligán člověk bez kázně, s násilným chováním a bez respektu ke společenským konvencím.Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Chuligán s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Epilepsie? Vzpomenete si na definici slova Štafle? Znáte definici termínu Askeze? Vzpomněli byste si na význam slova Atomismus?

Klíčová slova: slovo, kdo to je, původ slova, heslo, význam pojmu, zločin, synonymum, význam slova, lexikon, co je to Chuligán?, přesný výraz, odborný výraz, popis, formulace, přesný význam, vysvětlení

Pojem Chuligán je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Chuligán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Chuligán ve Wikipedii

Najít slovo Chuligán na Google.cz

Najít termín Chuligán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Chuligán například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chuligán

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Chuligán? Kdo to byl Chuligán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chuligán? Definice pojmu Chuligán je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Chuligán i v jiné kategorii než v zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?