Kdo je to?
Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Kdo je to Chuligán?

Co znamená a jaký je význam slova Chuligán?

Chuligán (z anglického hooligan) je neukázněný fotbalový fanoušek, který se dopouští výtržnictví (často pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek) a snaží se vyprovokovat rvačky a násilí. V širším smyslu slova je chuligán člověk bez kázně, s násilným chováním a bez respektu ke společenským konvencím.Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Chuligán sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hypertenze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mozzarella? Znáte definici termínu Úzus? Víte co je Kodifikace?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, co znamená, termín, definice, co je to Chuligán?, pojem, synonymum, heslo, popis, wiki, význam pojmu, kdo je Chuligán?, popis, význam slova, Chuligán

Pojem Chuligán je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chuligán ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Chuligán ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Chuligán na Google.cz

Hledat výraz Chuligán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Chuligán například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chuligán

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Chuligán? Kdo to byl Chuligán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chuligán? Definice pojmu Chuligán patří do sekce zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?