Kdo je to?
Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Kdo je to Chuligán?

Co znamená a jaký je význam slova Chuligán?

Chuligán (z anglického hooligan) je neukázněný fotbalový fanoušek, který se dopouští výtržnictví (často pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek) a snaží se vyprovokovat rvačky a násilí. V širším smyslu slova je chuligán člověk bez kázně, s násilným chováním a bez respektu ke společenským konvencím.Kdo je to, byl Chuligán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chuligán? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Chuligán? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Epilepsie? Pamatujete si definici pojmu Movember? Znáte definici termínu Askeze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Niacin?

Klíčová slova: pojem, zločin, přesný význam, Chuligán, co je to Chuligán?, odborný výraz, popis, slovo, informace, wiki, popis, lexikon, vysvětlení, heslo, synonymum, kdo to je

Pojem Chuligán je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Chuligán ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Chuligán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Chuligán ve Wikipedii

Vyhledat heslo Chuligán na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chuligán například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Chuligán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chuligán? Kdo to byl Chuligán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chuligán? Definice pojmu Chuligán je v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?