Kdo je to?
Kdo je Marek Benda? Životopis Marek Benda, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Marek Benda

Kdo je Marek Benda? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Marek Benda je politik a člen ODS, poslanec, ve straně je zastáncem křesťanského zaměření a konzervatizmu. Byl také předsedou poslaneckého klubu ODS. Vysokoškolská studia dokončil dálkově, byl však obviněn ze závažných nedostatků diplomové práce, takže titul nezískal.
Marek Benda je předkladatelem tzv. náhubkového zákona, zákazu zveřejnění informací z policejních odposlechů bez souhlasu osoby, které se odposlech týkal.Kdo je Marek Benda? Životopis Marek Benda, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Marek Benda

Národnost: česká
Datum narození: 10. listopadu
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Marek Benda sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sonet? Pamatujete si definici pojmu Pojistný podvod? Víte, co je to Mlýnice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fair play?

Klíčová slova: život, národnost, kdy se narodil Marek Benda?, wikipedie, narození, životopis, popis, lexikon, zajímavosti, biografie, wiki, osobnosti, kde se narodil Marek Benda?, místo narození, osobnost, vysvětlení

Pojem Marek Benda je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Marek Benda v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marek Benda ve Wikimedia Commons

Najít heslo Marek Benda ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Marek Benda ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Marek Benda na Youtube

Najít termín Marek Benda ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Benda například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marek Benda

Právě jste zjistili Kdo je to Marek Benda? Kdy se narodil Marek Benda? Kde se narodil Marek Benda? Marek Benda je v sekci Politici

Kategorie politici, stará politička, marek Benda, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Marek Benda řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Benda i v jiné kategorii než je politici.