Kdo je to?
Kdo je to Marek Benda? Životopis Marek Benda, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marek Benda?

Kdo je to Marek Benda? Stručný životopis

Marek Benda je politik a člen ODS, poslanec, ve straně je zastáncem křesťanského zaměření a konzervatizmu. Byl také předsedou poslaneckého klubu ODS. Vysokoškolská studia dokončil dálkově, byl však obviněn ze závažných nedostatků diplomové práce, takže titul nezískal.
Marek Benda je předkladatelem tzv. náhubkového zákona, zákazu zveřejnění informací z policejních odposlechů bez souhlasu osoby, které se odposlech týkal.Kdo je to Marek Benda? Životopis Marek Benda, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Marek Benda

Národnost: česká
Datum narození: 10. listopadu
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Marek Benda můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Rapsodie? Vzpomenete si na definici slova Terasa? Víte, co je to IBAN? Vzpomněli byste si na význam slova Bašavel?

Klíčová slova: heslo, původ slova, termín, přesný výraz, Marek Benda, význam, lexikon, slovo, význam slova, co znamená, popis, kdo je Marek Benda?, synonymum, wiki, kdo to je, popis

Pojem Marek Benda je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Marek Benda zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Marek Benda na Youtube

Zkusit najít slovo Marek Benda v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Marek Benda ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Marek Benda ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Benda například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Marek Benda? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Marek Benda? Kdo to byl Marek Benda? Kdy se narodil Marek Benda? Kde se narodil Marek Benda? Marek Benda se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Marek Benda třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Benda i v jiné kategorii než je politici.