Kdo je to?
Kdo je to Fasádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fasádník? Lidé, profese

Fasádník

Jaký je význam slova Fasádník? Co to znamená?

Fasádník je řemeslník, který se v rámci své profese věnuje fasádám domů, případně zateplení.
Fasádník je jinými slovy zedník, který se však konkrétně zaměřuje na práci s fasádou. To jest natahováním omítky a jejím opravám, ochrannými nátěry, prací s římsami a dalšími ozdobnými prvky na fasádě.
Fasádník může být jak zaměstnanec, tak živnostník. Tuto profesi lze vystudovat na učňovských či maturitních oborech, důležité je však především získat zkušenosti z praxe, proto zedníci/fasádníci často začínají nejdříve pracovat pod vedením zkušených řemeslníků.
V moderní době často fasádníci v rámci své práce provádějí také zateplovací práce domů.Kdo je to Fasádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fasádník? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fasádník? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Absolutno? Pamatujete si definici pojmu Pappardelle? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ranžír? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolagen?

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, odborný výraz, význam, význam pojmu, termín, Fasádník, slovo, definice, přesný výraz, wiki, informace, heslo, profese, přesný význam, etymologie

Pojem Fasádník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Fasádník v následujících zdrojích

Zkusit najít Fasádník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Fasádník ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Fasádník ve Wikipedii

Hledat heslo Fasádník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Fasádník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fasádník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Fasádník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Fasádník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fasádník? Definice pojmu Fasádník je v sekci Profese

Kategorie profese, prodavač, fasádník, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít informace pojem, slovo, termín, definici kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.