Kdo je to?
Kdo je to Fasádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fasádník? Lidé, profese

Fasádník

Jaký je význam slova Fasádník? Co to znamená?

Fasádník je řemeslník, který se v rámci své profese věnuje fasádám domů, případně zateplení.
Fasádník je jinými slovy zedník, který se však konkrétně zaměřuje na práci s fasádou. To jest natahováním omítky a jejím opravám, ochrannými nátěry, prací s římsami a dalšími ozdobnými prvky na fasádě.
Fasádník může být jak zaměstnanec, tak živnostník. Tuto profesi lze vystudovat na učňovských či maturitních oborech, důležité je však především získat zkušenosti z praxe, proto zedníci/fasádníci často začínají nejdříve pracovat pod vedením zkušených řemeslníků.
V moderní době často fasádníci v rámci své práce provádějí také zateplovací práce domů.Kdo je to Fasádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fasádník? Lidé, profese

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Export? Znáte termín Věta jednoduchá? Vzpomněli byste si co označuje výraz Minimální mzda? Víte, co je to Crossover?

Klíčová slova: přesný výraz, profese, popis, termín, význam, informace, přesný význam, synonymum, etymologie, Fasádník, vysvětlení, přesný výraz, formulace, původ slova, co znamená, význam pojmu

Pojem Fasádník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Fasádník

Najít pojem Fasádník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Fasádník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Fasádník ve vyhledávači Qwant

Najít termín Fasádník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Fasádník na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Fasádník například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Fasádník, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Fasádník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fasádník? Definice pojmu Fasádník patří do sekce Profese

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, text, termín, pojem řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.