Kdo je to?
Kdo je to, byl Nymfa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfa? Lidé, mytologie

Kdo je to Nymfa?

Jaký je význam slova Nymfa? Co to znamená?

Slovem nymfy byly v mytologii antického Řecka označovány bohyně nebo polobohyně vod, hor a lesů, něco jako víly nebo přírodní božstva. Byly popisovány jako krásné a přívětivé k lidem, jejich posláním byly zábava, zpěv a tanec.Kdo je to, byl Nymfa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfa? Lidé, mytologie

Tento text (Nymfa) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Vektor? Pamatujete si definici pojmu Cizrna? Znáte definici termínu Aloha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nugát?

Klíčová slova: formulace, kdo je Nymfa?, slovo, etymologie, termín, definice, popis, popis, wiki, pojem, přesný význam, význam slova, synonymum, odborný výraz, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Nymfa je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Nymfa ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Nymfa ve Wikislovníku

Hledat pojem Nymfa ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Nymfa na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nymfa například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Nymfa? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nymfa? Kdo to byl Nymfa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nymfa? Definice pojmu Nymfa je v sekci mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.