Kdo je to?
Kdo je to, byl Nymfa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfa? Lidé, mytologie

Kdo je to Nymfa?

Jaký je význam slova Nymfa? Co to znamená?

Slovem nymfy byly v mytologii antického Řecka označovány bohyně nebo polobohyně vod, hor a lesů, něco jako víly nebo přírodní božstva. Byly popisovány jako krásné a přívětivé k lidem, jejich posláním byly zábava, zpěv a tanec.Kdo je to, byl Nymfa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfa? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nymfa? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Vektor? Víte, co je to Legenda? Znáte definici termínu Aloha? Rozumíte pojmu Klevela?

Klíčová slova: termín, co je to Nymfa?, význam slova, popis, Nymfa, mytologie, význam pojmu, lexikon, vysvětlení, definice, slovo, kdo je Nymfa?, heslo, přesný výraz, přesný význam, pojem

Pojem Nymfa je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Nymfa na Google.cz

Vyhledat termín Nymfa ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Nymfa ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Nymfa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nymfa například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nymfa

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nymfa? Kdo to byl Nymfa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nymfa? Definice pojmu Nymfa je v kategorii mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.