Kdo je to?
Kdo je to, byl Nymfa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfa? Lidé, mytologie

Kdo je to Nymfa?

Jaký je význam slova Nymfa? Co to znamená?

Slovem nymfy byly v mytologii antického Řecka označovány bohyně nebo polobohyně vod, hor a lesů, něco jako víly nebo přírodní božstva. Byly popisovány jako krásné a přívětivé k lidem, jejich posláním byly zábava, zpěv a tanec.Kdo je to, byl Nymfa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfa? Lidé, mytologie

Definici slova Nymfa můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Mantisa? Víte, co je to Langoš? Znáte definici termínu Inkontinence? Rozumíte pojmu Pryskyřice?

Klíčová slova: lexikon, informace, co znamená, wiki, kdo je Nymfa?, popis, mytologie, slovo, synonymum, Nymfa, přesný výraz, kdo to je, význam pojmu, popis, definice, etymologie

Pojem Nymfa je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Nymfa ve Wikislovníku

Hledat výraz Nymfa ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Nymfa ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Nymfa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nymfa například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Nymfa, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nymfa? Kdo to byl Nymfa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nymfa? Definice pojmu Nymfa se nachází v sekci mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Nymfa hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.