Kdo je to?
Kdo je to, byl Nymfa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfa? Lidé, mytologie

Kdo je to Nymfa?

Jaký je význam slova Nymfa? Co to znamená?

Slovem nymfy byly v mytologii antického Řecka označovány bohyně nebo polobohyně vod, hor a lesů, něco jako víly nebo přírodní božstva. Byly popisovány jako krásné a přívětivé k lidem, jejich posláním byly zábava, zpěv a tanec.Kdo je to, byl Nymfa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfa? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Nymfa se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Vektor? Rozumíte pojmu Bezlepková dieta? Znáte definici termínu Kybernetika? Znáte pojem Hipster?

Klíčová slova: heslo, Nymfa, význam pojmu, kdo to je, mytologie, wiki, formulace, přesný význam, slovo, popis, vysvětlení, informace, termín, význam, původ slova, co znamená

Pojem Nymfa je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Nymfa ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Nymfa ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Nymfa ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Nymfa ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nymfa například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Nymfa, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nymfa? Kdo to byl Nymfa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nymfa? Definice pojmu Nymfa je v kategorii mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.