Kdo je to?
Kdo je to, byl Nymfa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfa? Lidé, mytologie

Kdo je to Nymfa?

Jaký je význam slova Nymfa? Co to znamená?

Slovem nymfy byly v mytologii antického Řecka označovány bohyně nebo polobohyně vod, hor a lesů, něco jako víly nebo přírodní božstva. Byly popisovány jako krásné a přívětivé k lidem, jejich posláním byly zábava, zpěv a tanec.Kdo je to, byl Nymfa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfa? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Nymfa? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Mantisa? Víte co je Egocentrismus? Znáte definici termínu Inkontinence? Vzpomněli byste si co označuje výraz Římsa?

Klíčová slova: kdo je Nymfa?, vysvětlení, co je to Nymfa?, Nymfa, formulace, popis, význam, pojem, etymologie, odborný výraz, informace, wiki, slovo, přesný význam, lexikon, mytologie

Pojem Nymfa je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Nymfa v následujících zdrojích

Hledat pojem Nymfa ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Nymfa na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nymfa ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Nymfa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nymfa například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Nymfa? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nymfa? Kdo to byl Nymfa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nymfa? Definice pojmu Nymfa se nachází v kategorii mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než mytologie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.