Kdo je to?
Kdo byl Albert Einstein? Životopis Albert Einstein, osobnosti, slavný člověk z kategorie věda

Kdo byl Albert Einstein?

Kdo byl Albert Einstein? Životopis, informace, biografie, věda

Albert Einstein patří k nejvýznamnějším světovým vědcům v historii a řadí se k nejúspěšnějším fyzikům vůbec. Jeho největším přínosem jsou speciální teorie relativity, kvantování elektromagnetického pole a objasnění fotoefektu a Brownova pohybu. Nejslavnější je obecná teorie relativity s popisem vesmíru.
Albert Einstein spolupracoval i s dalšími fyziky například v statistické fyzice a kvantové statistice. Světoznámým se stal po zformulování obecné teorie relativity. Již za svou dřívější práci získal Nobelovu cenu za fyziku.Kdo byl Albert Einstein? Životopis Albert Einstein, osobnosti, slavný člověk z kategorie věda

Základní údaje o osobě Albert Einstein

Národnost: německá
Datum narození: 14. 3. 1879
Místo narození: Ulm
Datum úmrtí: 18. 4. 1955

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Albert Einstein s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Mléčná dráha? Vzpomněli byste si co označuje výraz Armatura? Znáte termín Populismus? Znáte termín Caro?

Klíčová slova: wikipedie, věda, kde se narodil Albert Einstein?, wiki, kdo je Albert Einstein?, národnost, osobnost, biografie, kdo to je, narození, datum úmrtí, zajímavosti, Kdy zemřel Albert Einstein, informace, Albert Einstein, vysvětlení

Pojem Albert Einstein je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Albert Einstein

Hledat videa s názvem Albert Einstein na Youtube

Zkusit najít heslo Albert Einstein ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Albert Einstein ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Albert Einstein ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Albert Einstein ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Albert Einstein například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Albert Einstein?

Právě jste zjistili Kdo byl Albert Einstein? Kdy se narodil Albert Einstein? Kde se narodil Albert Einstein? Kdy zemřel Albert Einstein? Albert Einstein patří do sekce Věda

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Albert Einstein kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Albert Einstein i v jiné kategorii než je věda.