Kdo je to?
Kdo je to, byl Muškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muškař? Lidé, záliby

Kdo je to Muškař?

Jaký je význam slova Muškař? Co to znamená?

Muškař je druh rybáře sportovce. Jde o příznivce rybolové disciplíny, při které je nástrahou umělá muška. Ta se nahazuje do vody prutem a muškařskou šňůrou.
Muškař musí mít speciální vybavení – prut, šňůru, naviják, a zakoupené nebo doma vyrobené nástrahy – mušky. Ty jsou zhotoveny z přírodních zdrojů nebo z umělých materiálů. Zhotovují se vázáním, napodobují hmyz i jiné živočichy a rostliny.Kdo je to, byl Muškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muškař? Lidé, záliby

Zaujalo vás slovo, termín Muškař? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Cesmína? Pamatujete si definici pojmu Investice? Znáte termín Yzop? Vzpomněli byste si co znamená slovo Excel?

Klíčová slova: význam pojmu, Muškař, heslo, definice, popis, význam slova, odborný výraz, lexikon, kdo to je, termín, co je to Muškař?, co znamená, pojem, formulace, záliby, význam

Pojem Muškař je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Muškař zkuste tyto odkazy

Najít termín Muškař ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Muškař na Google.cz

Hledat frázi Muškař ve Wikipedii

Vyhledat slovo Muškař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Muškař například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Muškař

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Muškař? Kdo to byl Muškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Muškař? Definice pojmu Muškař patří do sekce záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než záliby.