Kdo je to?
Kdo je to Muškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Muškař? Lidé, záliby

Kdo je to Muškař?

Jaký je význam slova Muškař? Co to znamená?

Muškař je druh rybáře sportovce. Jde o příznivce rybolové disciplíny, při které je nástrahou umělá muška. Ta se nahazuje do vody prutem a muškařskou šňůrou.
Muškař musí mít speciální vybavení – prut, šňůru, naviják, a zakoupené nebo doma vyrobené nástrahy – mušky. Ty jsou zhotoveny z přírodních zdrojů nebo z umělých materiálů. Zhotovují se vázáním, napodobují hmyz i jiné živočichy a rostliny.Kdo je to Muškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Muškař? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Muškař s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Ampérhodina? Pamatujete si definici pojmu Živá tapeta? Znáte termín Kardan? Vzpomněli byste si co znamená slovo Proudový chranič?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, záliby, co znamená, přesný výraz, význam, informace, definice, odborný výraz, slovo, synonymum, popis, lexikon, pojem, wiki, formulace

Pojem Muškař je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít výraz Muškař ve Wikislovníku

Najít výraz Muškař ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Muškař ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Muškař ve Wikipedii

Vyhledat pojem Muškař ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Muškař například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Muškař

Právě jste zjistili Kdo je to Muškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Muškař? Definice pojmu Muškař je v sekci Záliby

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Muškař i v jiných kategoriích (než záliby).