Kdo je to?
Kdo je to, byl Muškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muškař? Lidé, záliby

Kdo je to Muškař?

Jaký je význam slova Muškař? Co to znamená?

Muškař je druh rybáře sportovce. Jde o příznivce rybolové disciplíny, při které je nástrahou umělá muška. Ta se nahazuje do vody prutem a muškařskou šňůrou.
Muškař musí mít speciální vybavení – prut, šňůru, naviják, a zakoupené nebo doma vyrobené nástrahy – mušky. Ty jsou zhotoveny z přírodních zdrojů nebo z umělých materiálů. Zhotovují se vázáním, napodobují hmyz i jiné živočichy a rostliny.Kdo je to, byl Muškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muškař? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Muškař s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Cesmína? Víte, co je to Rychta? Znáte termín Yzop? Rozumíte pojmu Apostrof?

Klíčová slova: kdo to je, popis, synonymum, popis, kdo je Muškař?, termín, pojem, informace, wiki, heslo, přesný výraz, definice, záliby, význam, co znamená, formulace

Pojem Muškař je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít Muškař ve Wikipedii

Najít heslo Muškař ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Muškař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Muškař ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Muškař například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Muškař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Muškař? Kdo to byl Muškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Muškař? Definice pojmu Muškař je v sekci záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v záliby.