Kdo je to?
Kdo je to, byl Muškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muškař? Lidé, záliby

Kdo je to Muškař?

Jaký je význam slova Muškař? Co to znamená?

Muškař je druh rybáře sportovce. Jde o příznivce rybolové disciplíny, při které je nástrahou umělá muška. Ta se nahazuje do vody prutem a muškařskou šňůrou.
Muškař musí mít speciální vybavení – prut, šňůru, naviják, a zakoupené nebo doma vyrobené nástrahy – mušky. Ty jsou zhotoveny z přírodních zdrojů nebo z umělých materiálů. Zhotovují se vázáním, napodobují hmyz i jiné živočichy a rostliny.Kdo je to, byl Muškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muškař? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Muškař s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Křivda? Víte co je Vlog? Znáte termín CHOPN? Vzpomněli byste si co označuje výraz Datová schránka?

Klíčová slova: wiki, Muškař, pojem, kdo je Muškař?, význam pojmu, původ slova, co je to Muškař?, heslo, popis, etymologie, formulace, popis, synonymum, co znamená, význam slova, lexikon

Pojem Muškař je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat výraz Muškař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Muškař ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Muškař na Google.cz

Vyhledat pojem Muškař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Muškař například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Muškař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Muškař? Kdo to byl Muškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Muškař? Definice pojmu Muškař je v kategorii záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie záliby.